למי שמבינה בערכות ביוץ...

SHUSHA777

New member
למי שמבינה בערכות ביוץ...

אני בודקת עם ערכת ביוץ וגם אתמול וגם היום היא חיובית לחלוטין 2 הקווים בדיוק באותו חוזק. מה זה אומר? הביוץ היום?

הביוץ יתרחש בין 12-48 שעות

אני יודעת שאצלי זה תמיד בתוך 12 שעות, אבל כל אחת אחרת.
מומלץ להתחיל לקיים יחסים כמה ימים לפני החיובי ולהמשיך כמה ימים אחרי- לכסות את הכל.
בהצלחה

SHUSHA777

New member
השאלה שלי אם זה היום השני שהיא

חיובית הביוץ היום או מחר??

SHUSHA777

New member
הצלחתי לצרף תמונה מבדיקה נוספת שעשיתי עכשיו

אולי נראה קצת כי פס הבדיקה כהה טיפה טיפה מקו הביקורת או באותו חוזק - אז מה??? הביוץ היום?
מומחיות נא עזרתכן!

SHUSHA777

New member
ועוד משהו...

אני עושה מכקב זקיקים לבת וקיימנו יחסים כל יום השבוע אתמול הייתי אצל הרופא ראיתי שבמדידות הזקיק היה 20 והוא אמר לקיים יחסים אתמול והיום לשמור ולא לקיים יותר. החשש שלי שזה לא יצא קרוב מדי לביוץ...

stimp228

New member
מנסה להרגיע

הרופא צודק כי אם אין בעיות זרע אז הזרע יכול לשרות גם 72 שעות.... עדיף היום לא לקמפר וגם לא מחר אם אתם מכוונים לבת...

SHUSHA777

New member
תודה סטימפ... הדאגה שלי היא קימפרנו

אתמול בהנחיותו :) ואני חוששת שזה קרוב מדי לביוץ כי הזקיק היה אתמול 20 מ"מ (ראיתי כשמדד) וערכת ביוץ הייתה חיובית גם אתמול וגם היום חיובית לחלוטין 2 פסים חזקים (העלתי תמונה של בדיקת ביוץ מהיום בחמש אחה"צ)

pegasus2

New member
אי אפש לדעת. זה יכול לקרוא תוך מספר שעות ויכו

גם לקרות תוך 24 שעות... הזינוק בהורמון נותן הוראה להבשלת ביצית אבל זה גם תהליך שלוקח זמן.

SHUSHA777

New member
הבנתי... וייתכן שערכת ביוץ חיובית אתמול והביו

והביוץ יהיה רק מחר? למרות שהזקיק היה אתמול 20 ? עשיתי היום כבר 2 בדיקות ביוץ ושתיהן חיוביות מאוד וגם אתמול היה חיבי לחלוטין... היום היו גם המון כאבים בצהריים והפרשות...כאבים גם יכולים להופיע לפני הביוץ או רק בזמן הביוץ?

pegasus2

New member
וואו.. אין לדעת. אף אחד לא יודע...

למשל חודש שעבר הופיע לי הכאב יומיים אחרי בדיקת הביוץ ואילו החודש הופיע לי כמה שעות אחרי... גם באינטרנט לא מצאתי מידע מדויק

pegasus2

New member
אבל כן בהחלט ייתכן כי יש קודם עלייה בהרומון

ורק אז ביוץ.

SHUSHA777

New member
מדדתי חום היום והוא עלה...לא מדדתי דווקא החוד

החודש אופן עיקבי אבל אני יודעת ששלשום היה 36.4 ובצהריים ערכת ביוץ חיובית לחלוטין זקיק 20 והרופא אמר לקיים יחסים בכל זאת, אתמול 36.6 ובצהריים וגם אחר הצהריים ערכת ביוץ חיובית היום, בבוקר 36.7 למרות שאתמול הערכה עדיין הייתה חיובית מאוד - 2 פסים חזקים מאוד נראה לי שהביוץ היה אתמול ...היו גם הרבה כאבים והפרשות.

כל כך ניסיתי לכוון לבת ועשיתי הכל כולל דיאטה כבר כמה חודשים ונראה לי שהרופא טעה בתזמון הביוץ ושקיימנו יחסים לילה לפני הביוץ

SHUSHA777

New member
בנות...פליזזזז תענו לי...

יכול להיות שהביוץ היה אתמול כשהעלתי את התמונה שצילמתי (בתחילת השרשור) יכול להיות שהוא היה בלילה ולכן החום בבוקר כבר היה גבוה? עשיתי עכשיו בדיקת ביוץ נוספת - שלילית פס הבדיקה שם אך חלש מפס הביקורת
הייתכן כי הבדיקה הייתה כ"כ חיובית פס כהה מיד לאחר הביוץ?

לימ13

New member
היי אצלי גם היה ככה לפני שבוע בערכה הופיע

חיובי ואני הולכת למישהי שעושה לי מעקב זקיקים ואמרה שאין מה לדאוג שברגע שיש 2פסים לוקח בערך עד 36שעות שהתרחש הביוץ

SHUSHA777

New member
אז יכול להיות שאם ביום רביעי היו

שני פסים וקיימנו יחסים בלילה ולמחרת (אתמול)היו שוב שני פסים אז הביוץ היה בחמישי בלילה? והאם ייתכן רגישות בפיטמות שתתחיל יום לפני הביוץ? השקעתי כל כך הרבה מחקר ומאמצים על מנת לנסות בת ....מקווה שלא פיספסתי .

לימ13

New member
אצלי זה ההיפך זה לבן ואמרו לי ברגע שרואים

פסים אז לא לעשות כלום כי יכול לצאת בת ואז חיכיתי לפחות יום וחציבשביל לנסות להריון עם בן ובמעקב זקיקים יום וחצי אחרי כבר ראו שזה ממש ביוץ ואז ניסינו

למעלה