מבייצות ביחד לתחילת שבוע

pegasus2

New member
שאלה- במחזור של 28 יום, הווסת בעצם מגיעה ביום

ה-29 נכון?! כי היא כבר שייכת למחזור הבא. ואם זה נכון, אז כשאומרים לספור 14 יום לפני הווסת הבאה מגיעים ליום 15 ולא ליום 14 שבו יש ביוץ. אז מה נכון? אני מרגישה שעד עכשיו חישבתי לא נכון. הייתי מחשבת את המחזור הבא 28 ימים קדימה מהיום בו קיבלתי וכל פעם מתפלאת למה זה מאחר או מקדים ביום ולמה זה לא מתאים ליום הביוץ....

pegasus2

New member
אז זהו שלא. במקרה זה המחזור שהוא של 27 יום

ולא 28. זה מופיע ככה בכל הגרפים. והרי איך יום אחרון יכול להיות גם הראשון? היום הראשון שייך כבר למחזור הבא.

מי עוזרת לי למצוא את הביוץ האבוד?

פתאום כשאני מסתכלת על כל הבדיקות מהימים האלו, כולל על יו״מ 19, כל הבדיקות נראות חיוביות אבל עברו כמה ימים והדיו השתנה (וגם הפך צהוב
)
אם החום היה כבר מזנק היה לי יותר קל לזהות, אבל החום עושה טובה שהוא עולה, החזה בקושי כואב רק אם אני לוחצת חזק והכי מבאס שלא קימפרנו בכלל בשלושה ימים האחרונים (מחלות וסתם עייפות)

מה אתן אומרות, יש מצב שבכלל עוד לא היה ביוץ? בדיקה מאתמול הראתה פס כמעט בלתי נראה בבדיקה של איביי.
תודה ומצטערת על החפירה

Secondtime

New member
המדידה ביום ה-18 מדוייקת?

ישנת טוב?
כי בגלל זה לא סומן ביוץ לדעתי...
נראה שיש קפיצה יפה בטמפ' מאז יומ 15
יש סיכוי שבייצת כבר שם..
מה היה עם המקלונים?

לפי השעה שרשמתי ביו״מ 18

זו השעה הרגילה שאני בודקת.
המקלונים סתם בלבלו אותי כי כבר ביו״מ 16 הייתי בטוחה שהוא היה חיובי ואז הפך שלילי אבל בימים 17,18 הם היו עדיין חיוביים וזה בלבל אותי לגמרי.
המקלון של יו״מ 15 היה שלילי אז לא נראה לי שבייצתי אז
אין ברירה אלא לחכות בסבלנות...

The Cat Woman

New member
הייתי מהמרת על יו"מ 15-16

הגרף שלך תמיד מתפלג כך או שזה רק בחודש הזה?
ציינת שהיו מחלות (שלך?) - אולי זה השפיע גם על חום השחר וגם על הביוץ...?

במחלות הכוונה שלא הרגשנו טוב

ערב אחד הוא לא הרגיש טוב וערב אחר אני לא הרגשתי טוב, בינתיים זה לא התפתח (ושישאר ככה)
בדקתי גרפים אחורה ויש לי גרפים דומים עם עליות כאלו, אז אולי זה רגיל אצלי

יש מצב שזה נכון

והביוץ היה ביום 18. מתאים להפרשות גם.
הירידה ביוא"ב 2 מוכר לי- כמעט כל חודש יש לי "fall back rise", קשור להורמונים, כמובן, ולא אומר כלום. זה מאוד שכיח בימים 2-4.
אני בטוחה שמחר כבר תהיה לך המשך עלייה!

הבוקר היתה עליה מאוד גדולה

אבל ישנתי על הפנים, קמתי באמצע הלילה ולקח לי אולי שעה לחזור לישון כדי להתעורר אחרי שעה וחצי, אז לא יודעת כמה המדידה הזו נחשבת

אז כנראה שהיה ביוץ, עכשיו רק לקוות שתפס כי אין ממש מה לעשות

Mis Anna

New member
מעדכנת

אז אחרי שמעקב זקיקים קודם ביומ 12 לא היה כלום. היום יומ 16 עדיין אין כלום. רק זקיקים קטנים. מאוכזבת ומבואסת וזהו.. לא יודעת מה יהיה עכשיו לא בא לי זריקות אוף. מצד אחד נורא בא לי כבר ילד. מצד שני אני כל הזמן בדיכאון בגלל הטיפולים. בא לי הפסקה מהכל.

למעלה