מבייצות ביחד לסוף השבוע

בדיקת ביוץ חיובית היום, יש לנו סיכוי?

יו"מ 18, הבעל בחו"ל כבר שבועיים ומגיע בע"ה בעוד כ- 24 שעות.
בדיקת ביוץ שלילית אתמול, חיובית עכשיו.
נכון שיש לנו סיכוי?
נכון שאם נעבוד כל יום כשהוא יחזור יהיה לנו סיכוי החודש???
כל יום, נכון? מותר פעמיים ביום?

בגדול יש סיכוי כי מרגע שהבדיקה חיובית

הביוץ אמור להתרחש 12-48 שעות אחרי.
וגם אז הביצית חיה עוד כ-24 שעות.
אבל יש נשים שהביוץ קורה עם הבדיקה החיובית (אצלי למשל) או שהביוץ קורה הרבה אחרי ואז זה משפר או מקטין את הסיכויים שלכם.
בטח שלנסות וכמה שיותר.

my little world

New member
ברור שיש סיכוי

אבל את יכולה לדעת יותר במדוייק אם את נוהגת למדוד את חום השחר ויודעת כמה זמן אחרי השני פסים החום עולה.
ככה את יכולה לדעת יותר במדוייק אם אתם מספיקים או לא, כי עד שהחום לא עלה הביוץ לא התרחש.

my little world

New member
תעשי מה שאת יכולה

יש לך עדיין חלון, למרות שהוא קטן.
את יודעת מה עוזר לי, באתר של טבלאות חום השחר יש אופציה לבדוק אם אנשים נכנסו להריון עם אותו רצף של קמפורים מסביב לביוץ.
אין לך שם חשבון כנראה כי את לא מודדת חום השחר אבל עשיתי חיפוש בשבילך, יש מעל 200 טבלאות הריון של אנשים שקימפרו יום אחד אחרי הביוץ (ולפני זה בכלל לא). אז לא להתיאש :)

שאלה

אם אני עובדת משמרות... לילה וכו'... אני יכולה להסתמך על חום השחר או שזה לא תופס?

my little world

New member
תלוי

כעיקרון עדיף כל יום באותה שעה ואחרי שינה של 4 שעות לפחות (אם אני לא טועה). אבל אם זה בלתי אפשרי את יכולה למדוד ברגע שאת קמה משינה, הגרף שלך יהיה קצת פחות ברור.
לדעתי זה תלוי בגוף שלך וכמה הקפיצה בחום משמעותית אצלך, אם היא קפיצה קטנה יהיה לך קשה לזהות ככה אבל אם הקפיצה גדולה יהיה הרבה יותר פשוט.
תחפשי על זה בגוגל, קראתי פעם הרבה מידע על חום השחר כשעובדים במשמרות.

The Cat Woman

New member
אם המשמרות שלך קבועות - אז כן

את חייבת לישון לפחות 3 שעות ברצף ולמדוד תמיד באותה שעה מיד כשאת קמה.
אם יש לך זמן כזה קבוע בכל יום (אפילו אם זה בצהריים) אז את יכולה למדוד את חום השחר.
אם לא והמשמרות שלך בכל פעם בשעות אחרות, תצטרכי להסתמך על מדדים אחרים כי החום לא יהיה מדד טוב ועקבי במקרה שלך.

למעלה