קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע

שירהshira8

New member
למה כולם ורק אני לא

די. המכה הזאת קשה לי מדיי.
עכשיו גם השכנה שלי בהריון.
לא מספיק אחותי, כל החברות שלי מפעם, כל מי שאיתי בעבודה
עכשיו גם זאת שגרה בדירה הסמוכה.
עכשיו גם האיזור הביתי שלי הוא מקום עם מתחים וקנאה.

איך? איך לכולם זה כל כך פשוט וקל?
ורק אני מדשדשת שנה וחצי
מה דפוק בי אלוהים

יואב 1 ולמה שהפעם זה יקרה.
הריון זה רק לאחרים

al107

New member
וואי... כאילו אני רשמתי

מזדהה איתך כל כך. אני יוא"ב 4.

אמן אמן שזה החודש שלנו!!
וגם אם לא, אל תדאגי זה יקרה וזה יבוא, כנראה שכל עכבה לטובה...

מנסה לעודד אותך ומנסה גם להאמין במילות עידוד שרשמתי....

FayeV

New member

כל כך מזדהה עם התחושות שלך...היום קיבלו לעבודה מישהי חדשה, וגם היא כמובן עם ילדים, וכולן התחילו לדבר על הילדים שלהן, אני היחידה בלי...
עד כמה שזה נשמע אולי פשטני, צריך להמשיך להאמין, מקווה שהחודש זה החודש שלך!
ניסית במקרה דיקור סיני? שמעתי על נשים שזה עזר להן.

שירהshira8

New member
כן, אני מנסה

כבר 3 חודשים של דיקור
בנוסף לבדיקות של הפלות (כי היו 2 כימיים)
ולבדיקות לקראת פוריות (כי הכימיים האלה לא סיפקו אותי)

אבל כבר אין כוח
רק בוכה כל היום

Bow8

New member

מבינה אותך לגמרי, גם אצלי זה ככה וזה ממש מתסכל.
תהיי חזקה ותחשבי חיובי כמה שאפשר אני יודעת שזה קשה
אבל חייב להיות טוב בסוף וזה יגיע את תראי.
מחזקת אותך ומקווה בשבילך לבשורות טובות.

adodi7

New member
כולנו באותה הסירה

והכי מעצבן זה בעבודה שכל היום חופרים לך ונכנסים לך לחיים עם השאלות שלהם! מתי את..? אתם לא מתכננים משהו..? בקיצור מקווים לטוב חייב להיות טוב!! בשורות טובות לכולם בקרוב אמן!

לולי283

New member
אם תעני להם...

משהו שיעמיד אותם במקום תאמיני לי
שאף אחד לא ישאל אותך יותר כלום...
להריון הראשון שלי לקח לי שנה להכנס. הדודות במשרד חפרו לי כל כך עמוק וממש כל יום עד שאמרתי לאחת מהן- "תאמיני לי שאני גם רוצה, אבל מה לעשות שלפעמים רוצה רוצה ולא יוצא?". היא היתה די בהלם, שאלה כמה שאלות נימוס, עניתי לה בסבלנות שיש לי בעיות ואני לא מצליחה להרות, ובזה נגמרה הסאגה לתמיד....או לפחות עד אחרי הלידה (שנייה אחרי שחזרתי מחופשת לידה הן כבר התחילו שוב לבחוש...)

חן1986

New member
הבעיה שלא בא לי להתחיל

לספר לכולם שאני מנסה ויש בעיות.. זה עניין פרטי שלי ושל בעלי.. מרגיז אותי שאני צריכה לתת דין וחשבון מלכתחילה.

לולי283

New member
את לא חייבת כלום...

אבל במקרה כזה צפי שיכנסו לך לרחם בלי רחמים...אין מה לעשות, זה המצב, ככה אנשים מתנהגים. זה לא מרוע, הם פשוט לא מבינים שיש כאלה שזה לא זורם להם כל כך בקלות.

חן1986

New member
כן לגמרי הם לא מבינים

בחיים לא הייתי חושבת לשאול שאלות כאלו. זה נראה לי ממש חוצפה. גם אם אני קולטת מישהי בהריון אני בחיים לא שואלת.. אם מישהי תרצה היא תספר , בחיים אני לא יעמיד מישהי במצב כזה. לפעמיים בא לי לענות לאנשים כאלה אתם רוצים שאפרט לכם גם מתי אני נכנסת לשרותים .. אל תדחפו את האף! לצערי אני יותר מנומסת במציאות חחח

Blackbird8

New member
הייתה לי מישהי בעבודה הקודמת שהייתה חופרת לי

עוד בתקופה שעדין לא התחלנו לנסות...
"כשירות לציבור" אמרתי לה - תשמעי, אנחנו לא מנסים עדין אבל אני ממליצה לך לשים את השאלה הזו בצד ולא לשאול אותה - למקרה שטפלי על מישהי שמאד רוצה ולא הולך לה ואז את יכולה להכאיב לה הרבה יותר ממה שגם ככה כואב לה.
אגב, אם את תוהה, זה לא עזר והיא המשיכה לשאול...

אבל אולי את יכולה להגיד משהו בסגנון - תראו, אנחנו עדין לא בשלב הזה אבל אם הייתי בשלב הזה ולא היה הולך לי - הייתי מאד מתבאסת לשמוע כל היום דיבורים בנושא הרחם שלי. ואז את לא חושפת את מצבך אבל כן מבקשת מאנשים לרדת ממך...

חן1986

New member
רעיון מעולה!!

תודה רבה. אנשים לא מודעים למה שיוצא להם מהפה .. עצוב

לולי283

New member
אני רוצה לספר לך משהו...

לפני הרבה שנים, משהו כמו חמש שש, לא הייתי נשואה ולא חשבתי אפילו על ילדים והריונות. דיברתי עם מכר, שהייתי בחתונה שלו משהו כמו שנתיים לפני כן ושאלתי אותו משהו בסגנון- נו, ומה עם ילדים? אתם לא רוצים עדיין?. הוא שתק והעביר נושא. מפה לשם אחרי מספר שנים התחתנתי ולקח לי בעצמי זמן להרות ונזכרתי בזה ואכלתי את עצמי על זה ששאלתי. אני בטוחה שהיו להם בעיות כי הם היו לא כל כך צעירים כשהתחתנו ונולד להם ילד הרבה שנים לאחר מכן...ואני כל הזמן נזכרת בזה, יודעת שאז לא התעסקתי בזה בכלל וזו היתה סתם שאלה תמימה, בלי מחשבה מעמיקה מאחוריה, אבל כואב לי לחשוב על זה שאולי השאלה המפגרת הזו הסבה למישהו אחר הרבה כאב.

חן1986

New member
תאמת שרוב השואלים למיניהם

זה אנשים מבוגרים עם נסיון חיים, נשואים... זה חטטנות נטו. ברור לי שיש כאלו שלא נשואים ולא נמצאים במקום הזה אז הם לא חושבים על זה ... זה עוד סביר איכשהו. למרות שזה עדין לא נעים ששואלים לא משנה אם זה מתמימות או לא. יותר מרגיזים אותי האנשים שפשוט מחטטים ודוחפים את האף.. לא התמימים בינינו.

Cuenquitta

New member
גרף חביב, תסמיני הריון ובדיקות שליליות

מזמן לא כתבתי כאן, אימצתי קצת גישה סמויה אחרי היריון כימי...
מסתמן שניסיון תשיעי יורד לטמיון (3 חודשים לאחר הכימי- כנראה שהעליה בפוריות אחרי כימי פסחה גם עלי).
היום יוא"ב 12, והגרף דווקא הראה עליה ממש נחמדה בחום, הציצים כואבים כמו בכימי, ועדיין... גם בדיקה של אי-ביי בבוקר וגם בדיקה רגישה באמצע היום היו שליליות לגמרי.
איזה דכאון.
כבר אין סיכוי, נכון? (תמיד יש לי איזה שמץ אופטימיות מטומטם שצריך לנער חזק חזק...)

עוד לא להספיד

עד שהמכשפה לא דופקת בדלת אל תספידי
חוץ מזה שהשתרשרות יכולה להיות 6-12 אחרי ביוץ ורק כמה ימים אחרי הבדיקה תצא חיובית
מחזיקה לך אצבעות!! הגרף נראה מצוין!

שירהshira8

New member
הי. ברוך שובך

באמת מזמן לא שמעתי ממך
מקווה שיהיו הפתעות חיוביות

אבל הפסימיות הזאת אופפת גם אותי על עצמי...
כל סוף חודש העצבים נמתחים עד הקצה
ואצלי תמיד יש אכזבה

אבל יאללה, פסח חג של גאולה

חודש של גאולה
אולי יגיעו בשורות טובות עלינו

חן1986

New member
יואב 7 סימני מחזור:/

המכשפה צריכה להגיע עוד שבוע ויש לי כאבי בטן תחתונה, נפיחות בבטן , הפרשות חלבוניות (לא קשור לסימני מחזור) ורגישות בחזה . מה נסגר?! זה ממש ממש מוקדם לסימני מחזור

למעלה