קשקשת ברשת לתחילת שבוע

gordi3

New member
חוזרת לעבודה!

היום אחרי שבועיים שלא עבדתי ( בשל ההפלה, לקחתי לי זמן. אני עצמאית וגם עובדת פיזית אז חיכיתי..) חוזרת לעבודה. האמת שהיה כיף להיות בבית, לקום מתי שבא ובעיקר לעשות כלום.. :)
אבל אין ברירה, חייבים לחזור לעבודה !
מקווה שהתרנגולות הקשקשניות שעד הפעם האחרונה שראיתי אותם חפרו לי מידי שבוע "נו, מתבשל משהו? נו מתי הריון? אני רואה שיצאה לך בטן"... לא יחפרו על זה בקרוב...
כל הלילה לא ישנתי ויש לי פרפרים בבטן... מקווה שזה יעבור איך שאראה את הילדים - אני עובדת עם ילדים בגנים שונים אז שי לפני כל השבוע "התחלה חדשה" - לפגוש כל יום תרנגולות ( מטפלות/סייעות) אחרות ולדבר על מה שקרה כל יום מחדש... :(

The Cat Woman

New member
אין לי מילים לתאר כמה אני שונאת את הקשקשת

לאנשים פשוט אין טאקט, אני תמיד אומרת כששואלים אותי שאני יכולה להיות בטיפולי פוריות או חלילה אחרי הפלה והשאלות האלו הן חודרניות מדי, אישיות מדי ולא לעניין - אז שיחדלו. אם לא סיפרתי מטעם עצמי - אין טעם לשאול.
לרוב זה עוזר, אבל לא כולן מסוגלות לענות ככה. אם יש לך כוחות נפשיים לומר משהו כזה - עשי את זה. נראה לי שאת מעסיקה את עצמך מספיק בכל העניין הזה גם בלי שהן יזכירו לך שוב ושוב...

חן1986

New member
הלוואי

הייתי מסוגלת לענות ככה! כל הזמן מציקים לי בשאלות מעצבנות..

אליסקה

New member
בהצלחה עם זה :)

מאחלת לך שיעבור לך בקלות ותחזרי מהר לשגרה (לפעמים שגרה זה טוב!).

בהצלחה בחזרה לעבודה!

מקווה שלא יחפרו לך יותר מדי ויהיו רגישות, דברים כאלו ממש מעצבנים!

gordi3

New member
אז חזרתי מהעבודה

למזלי בגן הראשון של היום, נכנסתי ומיד ראיתי סייעת אחת שאני מאוד אוהבת היא פשוט חיבקה אותי חיבוק חזק ולא עשתה לי פרצופי "מסכנות" למינהן :)
אחר כך רק אחת מהגננות אמרה לי שזה בסדר וזה קורה הרבה לכל הכלות והבנות שלה זה קרה ושלפחות יודעים שאפשר , חיבקה ונישקה ואמרה כמה שהן אוהבות אותי והתגעגעו אליי.
עוד אחת חיבקה ונישקה - ובאמת הרגשתי מכל הלב דברים שמילים לא אומרות. וזה היה נעים.
ודווקא התרנגולות שתמיד חפרו לי שתקו ולא התייחסו למה שקרה - כנראה שהמנהלת אמרה להן שלא יכנסו לי לחיים האישיים, וטוב שכך.
הילדים ראו אותי וצעקו את שמי, שמחו וחיבקו וקפצו ורקדו :) וזה היה כל כך כיף! הם השתתפו כל כך יפה בחוג שאני מעבירה, רואים שהם התגעגעו, וגם אני אליהם :)
יכלתי גם לחבק ולנשק את הילדים בלי לפחד להידבק במשהו.. כי מהרגע שגיליתי שאני בהריון מאוד נזהרתי ושמרתי מרחק. מהש כן היה לי קצת קשה פיזית להרים ולקום ולשבת וכו' אבל מניחה שזה יעבור עם הזמן .
טוב לחזור לעבודה :)

merlion

New member
כיף לשמוע שזו החוויה שלך מהחזרה לעבודה

טוב שיש שם תמיכה ועידוד ולא רק רכלניות מעצבנות

בינתיים תהני ותשאבי את הכוחות שלך מהנשים התומכות והשמחה של הילדים ובקרוב מאוד כבר תוכלי לחבק ילד משלך

gordi3

New member
אמן!

שכולנו בקרוב נהיה בהריון תקין ושלם ועגול ובריא ובסופו נחבק וננשק ילדים משלנו :)

לימ13

New member
בוקר טוב

ימים מרגשים עוברים אלי אתמול אחותי טבלה במקווה ומחר החתונהאני איתה מהבוקר בסלון כלות ובנוסף אתמןל גם הגיע הביוץ מאוד חששתי שיגיע רק מחר אבל יצא טוב ניסיון שלישי החודש נראה מה יהיה.

Lady_in_Red

New member
שיהיה בהצלחה!

אולי השמחות יביאו חדשות טובות!
המון מזל טוב לאחותך ותהני בחתונה!:)

לימ13

New member
תודה רבה מקווה שגם יצליח החודש ניסיון שלישי

בהריןנות הקודמים נכנסתי בניסיון השלישי נראה מה יהיה עכשיו

Lily84

New member
שיהיה בהצלחה!!

אני באותו יוא״ב כמוך. הלוואי בשורות טובות לשתינו בקרוב!!

Lily84

New member
קצת מורכב אצלי.

הפלה והריון כימי בחצי שנה האחרונה.. מאז ההפלה זה הנסיון השלישי. נקווה שיביא לנו מזל!

tolyz

New member
אני אופטימית

היי,

אנחנו כבר 6 חודשים מנסים להכנס להריון.
שנינו רוצים אבל לא מרשים לעצמינו "לעבוד" בזה- בלי לחץ, בלי מדידות, מדי פעם מנסה לחפש ביוץ (ולא מוצאת), אבל העיקר- לא להפוך את זה לעבודה.

אתמול בדקתי ביוץ, ולהפתעתי הופיע פס בהיר. אני לא בטוחה האם זה אומר שאני לפני או אחרי? היום אבדוק שוב ואני מניחה שאגלה..
בלי קשר למקלון הביוץ קמפרנו ביום רביעי, שישי, שבת וראשון (ורוב הפעמים היו אפילו בשביל הכיף! :) ). אני מקווה שלפחות פגענו בתזמון :)..

אני לא מצפה לשום דבר, וזה בסדר אם נצטרך להמשיך גם בחודש הבא. הדבר החיובי שיצא לי מהחודש הזה- גיליתי שערכת הביוץ שקניתי עובדת!

adodi7

New member
היי

איזה כייף לך שאת כזו! גם אני מנסה חצי שנה ואני עוד שנייה משתגעת!!! זה מאוד קשה לי ואני על סך ייאוש :(

my little world

New member
הפס צריך להיות חזק כמו פס הביקורת

לי למשל כל החודש יש פס חלש ורק לקראת הביוץ הוא מתחזק.
בכל מקרה ממש כל הכבוד לכם שלא נכנסים ללחץ מזה ולוקחים את זה בכיף, זה ממש לא מובן מאליו :)

למעלה