שרשור ביוץ לסופ"ש

מקפרים מקמפרים

כבר אין כוח לקמפר

דווקא נראה שהפס של שלשום היה הכי חזק כי שאני מסתכלת על הבדיקות הפס הזה אפילו יותר חזק מפס הביקורת
תודה!!

אולי במציאות זה נראה כך ..

אבל אם כן לא ברור למה הפס נחלש ושוב התחזק..
הייתי אומרת שהם באותו חוזק בתמונה אבל האחרונה נראית לי טיפה יותר,
יש מצב שבשתי בדיקות האחרונות שתית משהו לפני שבדקת?ולכן הפס נראה חלש יותר בבדיקה שלפני האחרונה?

בהצלחה שהחודש הוא החודש!!אמן!!מחכה להודעת פסים עוד שבועיים בעה.

לימ13

New member
היי בנות

קצת בלחץ הביוץ ממש קרוב אבל עדיין לא הגיע יש מצב שיהיה ביום ראשון מאוד מקווה שכן כי אם לא זה יכול ליפול על יום שלישי ואחותי מתחתנת זה יהיה ממש בעיה לעשות מעקב שמהבוקר אני איתה בסלון כלות מה עושים במצב כזה?

stimp228

New member
לפי דעתי את יכולה לעשות ממש על הבוקר

אני בכללית ואצלנו במרכז לבריאות האישה עושים מעקב זקיקים החל מ-7:30 בבוקר.... זה נראה לי מספיק מוקדם ונותן לך זמן לעשות גם את המעקב וגם להגיע לאחותך....
אם לא מסתדר לך להגיע כל כך מוקדם אז אפשר גם לוותר על המעקב ביום שלישי.... כמובן, זה תלוי גם במה שיראו ביום ראשון.... בכל מקרה לפי דעתי אין סיבה להילחץ לפני הזמן. צריך לראות מה מצב הזקיקים ביום ראשון ואז להחליט אם עושים....
מחזיקה אצבעות לביוץ פורה שיביא לך בן :)

לימ13

New member
כן ניהיה חכמים ביום ראשון בנתיים הזקיק היה

היום 26 שמתי לב בחודשים האחרונים שזה הגיע גם ל 29 אז יש מצב שזה יהיה ביום ראשון אני עושה אצל מישהי פרטית ולא קופת חולים.

אם לא תוכלי לעשות בשלישי

ואולי גם לא תוכלו לקמפר ביום שלישי למה שלא תקמפרו בשני בלילה שלפחות תהיו מכוסים, ואז ברביעי אם עדיין לא יהיה ביוץ תעשי עוד מעקב?

לימ13

New member
כן מקסימום שלישי בבוקר אפשר לנסות ואז בערב

אחרי החתונה

למעלה