קשקשת ברשת לתחילת השבוע

al107

New member
גם אני חושדת כך

כי הדימומים שהיו לי לא ממש דמו למחזור.
אז מעניין מה זה היה...

al107

New member
זהו שזה היה יותר כמו

דם חום חום קרמי כזה, לא נוזלי, עם המון קרישים.
אתמול התייעצתי עם הרופא לגבי התוצאה והוא אמר שבאמת אני לפני מחזור וזה מוזר שעד עכשיו לא קיבלתי כי הפסקתי תמיכה כבר ביום חמישי.
בסוף השיחה שאלתי אותו אם אני אמורה לצפות לדימום בשבוע הקרוב והוא אמר שכן ואז שאלתי ואם אחרי שבוע אני לא אקבל? אז הוא אמר שזה גם בסדר...

זה מוזר לי מאוד התשובות שלו, הוא גם לא יודע להסביר לי למה היו דימומים עם פרוגסטרון כזה גבוה. בכלל לא הרגשתי שאני מדברת עם רופא והרגשתי שלא בא לו לטפל בי...
מאז שדיברתי איתו יש לי תחושת מועקה כזו ודווקא חשבתי שהוא ייתן לי תשובות...

stimp228

New member
מעצבן כשלא מקבלים תשובה חד משמעית

אבל בהחחט אני מבינה אותו כי כל אישה הגוף שלה פועל אחרת... יש בנות שיש מקבלות אחרי הפסקת התמיכה ויש בנות שלוקח לגוף זמן כי הפרוגסטרון יורד לאט.
אם קיבלת תחושה של חוסר סבלנות מצידור אז תנסי להחליף רופא או שתתני לו עוד הזדמנות, ואם בביקור הבא הוא יתן להרגיש ככה פשוט תחליפי רופא.
מקווה שלא תצטרכי את זה כי תהיה יותר מדי עסוקה בלשמוח על בטא חיובית :)

al107

New member
סטימפ תודה מתוקה

ואם אני לא אקבל? יהיה ביוץ? הביוץ יהיה טוב? אני יודעת שאת לא רופאה, אבל אם יש לך איזשהיא מחשבה או ניסיון בנושא אשמח לשמוע.

כן כבר קבעתי תור לרופא אחר אבל רק בסוף חודש אפריל.
הלוואי שהחודש יהיה חודש מנצח!

al107

New member
זהו שזה היה יותר כמו

דם חום חום קרמי כזה, לא נוזל, עם המון קרישים.
אתמול התייעצתי עם הרופא לגבי התוצאה והוא אמר שבאמת אני לפני מחזור וזה מוזר לו שעד עכשיו לא קיבלתי כי הפסקתי תמיכה כבר ביום חמישי.
בסוף השיחה שאלתי אותו אם אני אמורה לצפות לדימום בשבוע הקרוב והוא ענה שכן, ואז שאלתי אותו ואם אני לא אקבל ? אז הוא אמר שזה גם בסדר... מה? לא הגיוני לי...

בכלל זה מוזר לי מאוד התשובות שלו, הוא גם לא ידע להסביר לי למה היו דימומים עם פרוגסטרון כזה גבוה. בכלל לא הרגשתי שאני מדברת עם רופא והרגשתי שלא בא לו לטפל לי....
מאז שדיברתי איתו יש לי תחושת מועקה כזו כי אין לי תשובות והסברים למה שקורה בגוף שלי.

אוף קוקי...

האם זה באמת בסדר שאני לא אקבל ויגיע ביוץ רגיל החודש? (אתמול פרוג' היה 5.69...)

tuli59

New member
כנראה אנחנו ממש עוברות אותו דבר

ההפרשות האלו שהיו לך זה היה בזמן שהמחזור היה צריך להיות?
בכל אופן
התקשרו להגיד לי לבוא מחר בבוקר לבדיקת us כנראה לוודא שאכן הגוף מכין עצמו לביוץ....
הודעתי כבר לבעל שאומנם יש עדיין קצת הפרשות אבל שיכין את עצמו לערב :)
את במעקב??

al107

New member
היי טולי

איזה יופי שקראו לך למעקב ובאמת בודקים מה קורה לך בגוף... כי הרופא שלי ממש אין לו תשובות בשבילי.

בכל מקרה, כן הדימומים וההכתמות התחילו ביוא"ב 7 שזה בדר"כ באמת הזמן שהמחזור מגיע.
ככה היו הכתמות במשך ארבעה ימים עד שהגיע דימום קצת יותר חזק, אבל עדייין זה לא היה ממש דימום. וכנראה באמת שלא קיבלתי עדיין לפי התוצאה של הפרוג'.
מה איתך? גם את היית החודש על תמיכה? אני חושבת שעצם זה שלקחתי את התמיכה דרך הפה ולא נרתיקית זה מה ששיבש לי את המערכת...

מה איתך? בכלל לא היה דימום חזק? מה הרופא שלך אמר? גם אצלך ההכתמות היו בזמן שהמחזור צריך להגיע?
לא הבנתי אם גם את היית עם תמיכה החודש...

שיהיה לך המון בהצלחה היום ב US!! מחכה לשומע ממך

tuli59

New member
היי לך

אני לא עם תמיכה. הרופא שלי עמד לצאת לפנסיה והחליט פשוט להפנות אותי למרפאת פוריות כי אנחנו כבר כמעט שנה מנסים והוא לא רצה להתחיל איתי משהו שלא יסיים בגלל יציאתו לפנסיה.
קיצר המחזור האחרון שלי היה ב 7.2... בד"כ מאז הגלולות (ועד שהמחזור החליט להיות סדיר סופסוף) אני מקבלת כל 34 ימים בערך... החודש המחזור לא הגיע. בשבוע שהיה צריך להגיע הייתי לראשונה אצל רופאת פוריות (מקצועית מאוווודד) והיא אמרה שעוד לא נעשה כלום ונחכה למחזור.. קיצר שבוע איחור, בדיקות שליליות אבל פתאום יום כן יום לא מופיע דימומים וקצת הפרשות מוזרות, לא יכולה להגיד שזה באמת מחזור אבל התזמון מעורר חשד.... באתי עם הבנזוג אליה והיא אמרה שיכול להיות שזה תחילת הריון... עשינו בטא שיצאה שלילי ופרוג 3.1...
היום היא זו שעשתה מעקב זקיקים - רירית 9 ממ וזקיקים קטנים בשתי השחלות... כנראה אני באמת לקראת ביוץ (עד עכשיו כשעשיתי זקיקים בהפניה של רופא הנשים עשיתי אותם תמיד באזור ימים 14 למחזור והלא ותמיד הרירית הייתה 5 ממ... פעם ראשונה 9!!!!)
יום חמישי אני באה שוב לזקיקים ובדיקות דם... יכול להיות שנעשה הזרעה ואוביטרל (מחכה להנחיה מהרופא אבל זה בגדול מה שאמרה)...

הרופא שלך זה פוריות או נשים? כמה זמן אתם מנסים?

al107

New member
היי

הרופא שלי הוא רופא נשים ויש לי תור לרופא פוריות רק בסוף חודש אפריל.
הרופאה הסבירה לך אם זה בסדר להיות לקראת ביוץ אם לא באמת היה מחזור? או שכנראה הדימומים האלה שהיו לך היו מחזור?
כי אני חוששת מהביוץ החודש שהוא לא יהיה טוב בגלל הפרוגס' הגבוה והמחזור המוזר... מה את אומרת? יש לזה קשר?

איזה כיף שאת לקראת ביוץ!! שיהיה לכם המון המון בהצלחה ובעזרת השם החודש הזה הוא החודש המנצח!!

אנחנו מנסים מספטמבר, 7 חודשים - שבתכלס זה 9 מחזורים כבר (כי המחזור שלי קצר היו לי מחזורים של 21 יום והכי ארוך זה 25).
אין לנו ילדים, מנסים הריון ראשון.

מה איתך? לקראת הריון ראשון?

tuli59

New member
היי

הרופאה לא כל כך הסבירה לי אבל מחר בבוקר אני מגיעה לבדיקת דם הורמונים ולבנות תכנית כללית לטיפול עם האחות שמלווה את הטיפולים...
בכל מקרה מאתמול בשעות הבוקר (ממש אחרי הבדיקה) התחיל לי מחזור רציני (אחרי שבוע שאני כבר דיממתי יום כן יום לא)... אז אני לא חושבת שנוכל לעשות מחר מעקב זקיקים אבל אולי באמצעות הבדיקת דם נוכל לקבל תמונה כללית ואם זה באמת ביוץ...בכל אופן כל הסיטואציה מוזרה בטירוף.

לגבי הטיפול לך - איפה הרופאת פוריות שלך? מוזר שקבעו לך תור רק לסוף אפריל.
אין לי מושג לגבי הפרוג' אבל אולי את לקראת ביוץ - הבנתי שכשהוא בעליה זה בסדר...אבל אני לא בטוחה...
אני בטוחה ומאמינה שכל עיכוב בכניסה להריון יש לו סיבה ובסופו של דבר הכל לטובה!
אמן והחודש יהיה החודש שלנו!!

al107

New member
זה מעולה שקיבלת

זה מעולה כי ככה עכשיו את כבר יודעת באיזה שלב את נמצאת ואיפה את. יופי קיבלת זו התחלה של חודש חדש והלוואי הלוואי חודש מנצח!
הרופא פוריות בירושלים, לא יודעת למה רק בעוד חודש... אבל לא נורא... נראה מה קורה איתי החודש הזה, כי מחזור לא ממש היה, וגם לא נראה שהולך להגיע.
ממש נדפקה לי כל המערכת בגוף, אני חוששת שזה ייפגע בביוץ החודש או שבכלל לא יהיה ביוץ... אני לא יודעת.
רק הזמן יגיד...

כמה זמן אתם מנסים? למה בכלל התחלתם ללכת לרופא פוריות?

al107

New member
סליחה.. עכשיו שמתי לב בהודעה קודמת

שאתם כבר שנה מנסים.
הריון ראשון?

tuli59

New member
אני בטוחה שהכל לטובה

תחשבי חיובי - יש סיבה למה המחזור הזה היה אצלך ככה... היית על גלולות קודם? כי אני יכולה להעיד על עצמי שהגוף גם התחרפן אחרי הגלולות...
הפסקתי עם הגלולות בסוף אפריל שנה שעברה... אבל בפועל המחזור הופיע בפעם הראשונה רק באמצע ספטמבר (עד אז לא היה כלום והייתי מתוווסכלת).... הייתי בדיקור סיני מהקיץ ועד לפני חודש בערך (שקצת נמאס לי אז החלטתי לשחרר את זה קצת)....
מאחלת לשתינו חודש פורה :)

למעלה