מבייצות יחד לאמצע השבוע

my little world

New member
אוףף!!!

אני לא מבינה מה נסגר עם הגוף שלי!!!!
לפי המקלונים הביוץ התרחש כבר. הרופאה ביום שישי ראתה זקיק מתקדם שמתקרב לביוץ. אבל אין עליית חום בכלל (תמיד יש לי קפיצה משמעותית בחום אחרי ביוץ), אז מה זה אומר? שבעצם עוד לא היה ביוץ?
אני כבר ממש מיואשת.. ממש נמעס לנו לקמפר ומפחדת לאבד עוד חודש

להמשיך עם המקלוני ביוץ? עד מתי? חודש קודם היה לראשונה ביוץ מאוד מאוחר ביום 30.. זה כל החודש להתעסק במקלונים וכל החודש לקמפר. זה פשוט מתיש אותי כל כךךך

Secondtime

New member
אני רואה שהמדידות שלך

לא מדוייקות רוב הזמן.
את יכולה להגיע למצב שאת מודדת באותה שעה?
אולי כבר קרה ובגלל המדידות הלא מדוייקות הפרטיליטי לא מזהה

my little world

New member
הן לרוב יחסית מדוייקות

בין שעה 6-8 בבוקר. לא יוצא באותה השעה כי אני קמה בשעות שונות.
בכל מקרה זה לא משנה כי כשיש לי עליה היא משמעותית ונראית לעין, פה לא נראית עליה בכלל. זה אמור לעלות ל36.4-36.6 בערך.
והיו לי כאבים בצד כל הימים האחרונים אז חשבתי שזה ביוץ...

vivi87

New member
נראה לי....

שעתיים הבדל זה משמעותי. על חצי שעה אפשר להתפשר...
אני בימים שלא צריכה לקום למשל שישי או שבת מכוונת שעון מעורר קמה באותה שעה, מודדת וחוזרת לישון.
קצת מטרטר אבל זו רק לתקופה :)

my little world

New member
אעשה את זה חודש הבא אם לא תהיה ברירה

אבל בחודשים הקודמים הייתה עליה ברורה למרות ההבדלי שעות...

בכל מקרה, מה לעשות? להמשיך למדוד עם המקלונים? לפני יומיים היה בהם חיובי מובהק...

Lily84

New member
בדיקת ביוץ חיובית ביו״מ 8?

מה זה אומר? אני תמיד מבייצת ביו״מ 15.. למישהי יש מושג?

stimp228

New member
חיובית חיובית? או כמעט חיובית?

כמו שכבר אמרו כאן בפורום זה חודש מוזר עם מלא אנמליות אצל הבנות.... אולי גם את נפלת בסטטיסטיקה של האנמחיות והביוץ החליט להקדים בשבוע....

Lily84

New member
אולי זה משהו במזג אוויר;)

פס ביקורת כמעט כמעט כמעט זהה.. הלוואי שהחודש המוזר הזה יביא בשורות טובות לכולנו!

stimp228

New member
הלאווי....

גם אצלי החודש מחזור קשה מהרגיל.... תסמינים של אחרי ביוץ שהופיעו כמה ימים לפני הביוץ.....
ממש שמח :)

לולי283

New member
צניחת טמפרטורה להשתרשות- האם חובה?

הי חברות, אין שרשור התייעצויות לאמצ"ש אז אני שואלת פה, מקווה שאין התנגדויות (וגם אם יש- too late
):
אני אחרי ביוץ, וכמו בשלושת החודשים האחרונים מאז ההפלה הארורה ההיא מודדת חום השחר.
שמתי לב שבחודש שנקלטתי להריון היה לי implementation dip, הסתכלתי בפרטיליטי פרנד וראיתי שכמעט לכל גרף שנגמר בהריון יש גם ירידה בטמפרטורה לצורך השתרשות, ואכן בחודשים האחרונים בהם לא הצלחתי להרות לא היתה ירידה כזו.
רציתי לשאול- האם חובה שתהיה ירידה בטמפ' להשתרשות? אני חושבת שייקל עליי להתמודד עם המכשפולה אם לא אטפח תקוות שווא...

stimp228

New member
אני לא חושבת שחובה...

יש בנות שאין להן צניחה מיואב 1 ועדיין היה הריון....
אבל אם אצלך תמיד יש צניחת טמפרטורה בזמן שאמורה להיות השתרשרות אז אולי זאת שחודש זה לא... אבל איזה יואב את? את יודעת שהשתרשרות יכולה להיות גם ביואב 10....
ובכל מקרה תשאירי לך מקום של תקווה בלב כי לא כל הריון מתחיל באותה צורה.....

בהצלחה ורק בשורות טובות...

למעלה