קיטורים וחיבוקים לאמצע השבוע

stimp228

New member
השבוע הזה לא נגמר!!!!

רק יום רביעי היום.... לקחתי מחר חצימיום חופש ואני אצא בסביבות 13:30 מהעבודה רק כדי שהשבוע הזה יגמר ויתחיל הסופ"ש.....
אוף שמישהו יעביר את הזמן הקליק... פליז....

stimp228

New member
אני רק יואב 2....

יש לי עוד זמן עד יום ראשון הבא הבא....

MayaV23

New member
קחי את הזמן לנוח לשאוף אוויר

אם יש לך כלב אז אני בטוחה שהוא ישמח לצאת לטיול, ואם לא...לא צריך כלב בשביל לצאת למרחבים לשאוף קצת אוויר. תעשי מדיטציה...(כל המנטרות ששמעתי בחודשים האחרונים ואני חייבת לציין שבניגוד לחומת הציניות שלי הן דווקא דיי מועילות)

stimp228

New member
איזה מנטרות בעבודה....

אני מוצפת עבודה והזמן לא זז.... פשוט לא זז.... מרגישה כאיחו השעון נתקע ועובד עלי... כל קקה מרגישה כמו שעה...
בבית הזמן יותר עף לי.... וממש עף בכיף.... מחכה כבר להגיע הביתה.... שהיום הזה יגמר :)

al107

New member
מזדהה בכל מילה

בלי קשר לימים שאחרי ביוץ או לא...
פשוט הזמן עובר יותר כיף בבית... ובעבודה תקועעעעע

ברור שהזמן עובר לאט

את סופרת יוא״בים!

הנה אוטוטו נגמר רביעי ומחר חצי יום ואז סופ״ש...

MayaV23

New member
טוב אז מכשפה או לא?!

אני כבר מתחרפנת...למי שלא שמעה את שלל קיטוריי על קירות הפורום...הייתי אמורה לקבל ב 15.3 בדיקת בטא שלילית ביום האיחור. לא ממש זיהיתי את הביוץ החודש...חשבתײ שכן. לפני יומיים בלילה התחילו לי הכתמות חום אפור מגעיל ביותר..הייתי בטוחה שזהו אני מקבלת. והן כאילו התחזקו התחזקו אפילו לא מילאו תחתונית אחת...והיום בבוקר אמרתי זהו בטוח קיבלתי כבר...אבל לא. התחתונית נקייה לגמרי. מה עובר על הרחם שלי?!?!?!

Lady_in_Red

New member
השאלה היא: אם המשכתם לקמפר מאז?

כאילו למקרה ובטעות לא תפסת ביוץ נכון, יש עדיין סיכוי כלשהו להיכנס להריון כל עוד המכשפה לא מגיעה
ההפרשות שאת מתארת באמת נשמעים כמו התחלה של מחזור - מצד שני זה גם יכול לסמל משהו טוב.... אין הרבה מה לעשות חוץ מלהמשיך לעקוב, ולקבוע תור לרופא - אם לא היית אצלו מזמן - לשאול מה זה הדבר המוזר הזה ואיפה המחזור?

MayaV23

New member
התור הקרוב ביותר הוא במאי....

אבל כן המשכנו לקמפר להנאתנו..כאילו בשבועיים שאחרי הביוץ פעם ביומיים כזה ובתקופה שהמחזור היה אמור להגיע היה צינון אבל גם היו כמה קימפורונים ספונטניים כצהלה על זה שאני לא בנידה...

העניין הוא שאני ידועה כאחת ללא הכתמות זאת אומרת כשמגיע מחזור הוא מגיע חזק ובהפתעה. אז אמרתי סבבה בגלל האיחור הכתמות..אבל זה כאילו אין דם...בכלל...

merlion

New member
נשמע די מוזר

אבל מסכימה מאוד עם lady in red...
אולי זה גם חודש שבו לא בייצת והרחם שלך מנקה את עצמו חלקית...

תלכי לרופא שיבדוק לך את העניין...

בהצלחה!

MayaV23

New member
אוי חוסר ביוץ זה לא כיף:(

אמן שלא...והתור הקרוב הוא במאי ולכן לא הלכתי להבדק. התקשרתי אליו למרפאה והוא אמר לעשות בתחילת השבוע עוד בטא.
אבל אין סיכוי שאני הולכת לעשות עוד בטא.

Lady_in_Red

New member
גם אני אקטר קצת:))

בגלל הדימום שהיה לי ביוא"ב 5, החשבתי אותו למחזור והתחלתי לספור מחדש, אבל מאז אותו יום שהופיע דימום הכל נקי ויבש.. פשוט נאדה....
אם לא הייתי סופרת מחדש היום אני צריכה להיות ביוא"ב 9 לדעתי, אתמול על הבוקר היו לי התכווצויות ממש כמו במחזור, משהו חזק, לאיזה חצי שעה, מאז הייתה הפרשה ורדורה שקופה מעורבבת עם ריר....
שמתי לב שכבר כמה ימים ממש כואב לי החזה, בהתחלה זה התחיל בעיקצוצים, ועכשיו לקראת הערב ממש כאב מורגש בפנים

*ממשיכה לעקוב אחרי ביוץ בו זמנית - מי יודע אולי באמת הדימום היה מחזור, עד עכשיו הכל שלילי
*עשיתי בדיקת הריון אתמול, שהראתה תוצאה שלילית כמובן
*מנסה לא להשתגע עד שבוע הבא שיש לי תור לרופא.
*מפחדת לקיים יחסים - שמי יודע אולי באמת יש הריון שאני לא מודעת ושוב פעם יתחיל דימום כמו שהיה ואני אזיק

זהו חפרתי

מה זה חפרת!

יותר נכון...עדכנת

יש לי הרגשה טובה עבורך! מקווה שזה לא טריק של הגוף אחרי השוק שעברנו!!!
מחזיקה אצבעות..

MayaV23

New member
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק

קחי את זה באיזי ותשלימי עם העובדה...שגם אם תדעי מה קורה זה לא באמת משנה כרגע כי אין לך יותר מדי מה לעשות עם זה.
לפי מה שנאמר לי מהרופא נשים שלי גם אם נכנסת להריון ואת שוכבת עם בעלך אלא אם כן הוא ממש "משוגע" אין הרבה סיכוי שזה יזיק

cookiii

New member
לי זה נשמע כמו השתרשות.

תחכי עוד כמה ימים, עדין מוקדם לבדיקות הריון.

למעלה