רפואי וטיפולייט לתחילת השובע

FayeV

New member
לי יש חברה

שגילתה שהיא בהריון כשהיא הלכה לבית חולים בגלל סיבוך של דלקת בדרכי השתן, והיום יש לה ילד מדהים בין שנה. עם זאת, אני משערת שזה תלוי מי החיידקים ובאיזה שלב זה נמצא.

stimp228

New member
לא בטוחה אבל שמעתי

שזה הפוך... שכאשר יש הפלה יכולה להיות דלקת בדרכי השתן.... שההפלה מביאה את הדלקת.
ותזכרי שכימי זה לא הפלה במחוא מובן המילה....

בהצלחה בחודש הקרוב

נראה לי שבדיוק ההפך..

הרי למה מקבלים דלקת בשתן? כשלא נקי ויש חוסר איזון במערכת.
יש מצב שאת נכנסת לשירותים המון מהלחץ לקבל מחזור וזה הזדהם לך...
אני מתביישת לספר... אבל נדבקתי בתולעים מהבנות שלי ובגלל שיותר מדי נכנסתי לשירותים והסתבכתי עם זה, מיד אחרי שעברו התולעים קיבלתי דלקת בשתן. ובדיוק יצאתי מהקופה אחרי שלקחתי תרופה לתולעים כשהבנתי שיש לי דלקת ולא היה לי נעים להיכנס שוב. אז הלכתי לבית מרקחת וחיפשתי משהו טבעי, ומצאתי גלולות שממש עזרו לי.. משהו טבעי פויס או משהו כזה. תוך יום את כמו חדשה...

פופו36

New member
יש מחסור ארצי באקקלומין

מישהי ניתקלה בזה

אני אמורה להתחיל מחר ואתמול הייתי גם בבית מרקחת של סופרפרם וגם בבית מקחת פרטית וגם בבית מרקחת של מכבי ואמרו שיש מחסור ארצי

התקשרתי לרופא שלי היום והוא אמר שאין מה לעשות......

זה מעציב אותי

cookiii

New member
א. איפה את גרה?

ב. בפורום פוריות יש כמה בנות שמנהלות דף למסירת תרופות פיריון בפייסבוק. תשאלי למי צריך לפנות ואולי יש להן כדורים.

פופו36

New member
היי cookiii יקרה

אני גרה בתל אביב.

היכן אני מוצאת את הקבוצת בנות הזאת

תודה יקרה

cookiii

New member
תרשמי הודעה בפורום פוריות

שלום אני צריכה אקקלמין ויש מחסור בכל הארץ. שמעתי שיש קבוצה בפייסבוק שעוזרת בנושא. למי עלי לפנות.
הן חמודות מאד ויעזרו לך.

Mis Anna

New member
נתקלתי גם

עברתי 3 בתי מרקחת עד שמצאתי, יותר נכון לא אני מצאתי. הרוקחת בדקה איפה יש ושלחה אותי והיו צריכים לשמור לי היו שם רק 2 קופסאות.
בעייתי, תנסי לשאול בבית מרקחת של הקופה רשום מה יש במלאי אצל אחרים גם ויוכלו אולי לחפש לך כמו שמצאו לי.

פופו36

New member
היי Mis Anna

גם אצלי הם הסתכלו במחשבים והיה רשום להם מחסור בכל המקומות.

המצב עד די כך גרוע
כמה זמן זה ככה

Mis Anna

New member
בסבב קודם

הייתי צריכה רק 5 כדורים אז הרוקחת אמרה לי יש לך מזל נשארה פה חצי קופסא. אז כן בעייתי.
הפעם בבית מרקחת הראשון אמרו לי תגידי לרופא שאין שיביא לך משהו אחר. הזוי..
בבית מרקחת השני היה קטע מצחיק שחשבתי שזה אולי מזל טוב הרוקחת אמרה לי איקקלומין יביא לך תאומים, ועוד רוקחת שהייתה שם אמרה לה מה פתאום איזה שטויות את מדברת זה בכלל לא. אז היא אמרה לה נו ומה היה אצלי? חחח מסתבר שלרוקחת יש תאומים מאיקקלומין. אמרתי לה לא משנה לי אחד או 2 רק שיגיע
והיא הייתה גם החמודה שהציעה לבדוק בבית מרקחת אחר, בדקה במלאי שהיה רשום ואמרה שרשום שיש להם 4 אבל לא רצתה לשלוח אותי ככה כי אמרה שזה לא תמיד מעודכן. והייתה חמודה והתקשרה לברר ומסתבר שהיה 2 בכלל.
אם נצטרך עוד סבב מה שמקווה שלא נצטרך
אני אגיד לרופא את הבעיה ואולי נחשוב באמת על אפשרויות אחרות...

אולי תנסי בעיר אחרת? חבל לפספס סבב על זה. ומה הרופא מציע?

פופו36

New member
יא הלוואי

הרופא אמר שאין משהו אחר בימקום

יש לבעלי חבר מאום אל פחם (הוא בעצמו רופא) והוא אמר שהוא יבדוק לי מחר בבתי מרקחת שם (תיראי עד לאן הגעתי
)

מחר אנסה שוב בעוד כמה מקומות....

מקסימה שאת
הלוואי שהחודש הזה יהיה הסיבוב האחרון שלך וגם שלי

שיהיה לילה טוב ואופטימי

למעלה