קשקשת ברשת לתחילת השבוע

ביוטי2

New member
איך אפשר לחכות כל כך הרבה זמן?

יש לי עוד כעשרה ימים עד שאוכל לעשות בדיקת הריון...

אתמול נרדמתי בשעה 21:00 מה שלא אופייני לי בכלל, אני סמרטוטית יותר מהרגיל...

לא זוכרת שהייתי ככה בהריונות הקודמים..

gordi3

New member
משהו מוזר

אני בבית לבד, בעלי הלך להביא לי כמה דברים ואז ממשיך לעבודה.
אני אחרי מנה 2 של ציטוטק מאתמול, התחיל דימום אבל לדעתי טרם השק הריון יצא.
מחכה , מתפלת ומקווה שהשק ייצא והכל ייגמר בהצלחה הפעם.
אני בחדר שומעת רעש, יוצאת מהחדר ורואה שבחדר אחר בבית יש ציפור. מיד סוגרת את החדר שבה היא נמצאת מרוב פחד ונזכרת שכשהייתי קטנה נכנסה לבית אימי ציפור ואמא שלי ישר אמרה שזה מזל רע...
פוחדת ובוכה, לא מסוגלת להיכנס לחדר כדי לפתוח את החלונות.
היא נכנסה מחלון המרפסת.
רוצה לשחרר אותה, מסכנה היא כלואה בחדר ולא מסוגלת להיכנס לבד..
מחפשת באינטרנט מה זה אומר חלק אומרים שמישהו ימות וחלק אומרים מזל טוב.
אולי בכלל זה נשמה של מישהו שבא לבקר אותי, אולי זה הדרך שלי לשחרר את ההריון הזה..
הריון שכלוא ברחם שלי ולא מתפתח כמו הציפור שכלואה בחדר ורוצה לצאת לחופשי.
מחכה שבעלי יבוא ויחד ניכנס ואפתח את החלון לשחרר אותה ואת ההריון הזה.

stimp228

New member
יוואו כל כך מבינה אותך....

גם לי קרה מקרה כזה שציפור נכנסה לי לחדר - לחדר שהיה מיועד לקטן שיוולד... למזלי אף אחד לא מת.... אבל בהחלט זה הכניס אותי לחרדות איומות לתקופה ארוכה....

מקווה שזה סתם... אבל אכן אפשר להתייחס לזה כדרך להיפרד מהעובר הקטן שלך... תהיה חזקה בקרוב, כשכל זה יעבור, ותקלטי להריון חדש ותקין זה יראה כמו סתם זיכרון רע....
הייתי שם, ואני בהחלט יכולה להעיד שזה השד לא נורא כל כך... אחרי חודשיים-שלוש זה כבר לא כואב כל כך.

gordi3

New member
גם לי היא נכנסה לחדר המיועד

אולי זה באמת אומר משהו?
בעלי הגיע ונכנס איתי לחדר כי התעקשתי לפתוח בעצמי את החלון.
הוא אמר שזה יונק דבש קטן והוא כל כך פחד ממני כי אני פחדתי ובכיתי תוך כדי כי הציפור עפה מקצה לקצה מחלון לחלון ורציתי להגיע לחלון לפתוח והיא באה אליו ואז פחדתי להיתקל בה. בסוף הצלחתי לפתוח את החלון והציפור התיישבה ליד החלון השני שהיה עוד סגור, הסתכלה וכשהחלון השני נפתח היא פשוט עפה.
אני באמת לא יודעת מה המשמעות של כל זה.
זה קרה לך אחרי או לפני ההפלה?
אני רק רוצה שהשק הריון ייצא... התחיל דימום וכל מה שאני מבקשת כעת זה שהטיפול בציטוטק יצליח ולא אצטרך המשך טיפול

מלבד דמיון מודרך מה אני יכולה לעשות עוד?

stimp228

New member
לא הרבה.... אין הרבה מה לעשות..

זה כבר לא כל כך בידיים שלך.... תסמכי על הגוף שלך....
לי זה קקה בהריון הראשון.... הרבה לפני ההפלה.... וברוך השם ההריון הראשון עבר בקלות ובלי דרמות....

תנסי ללכת.... ההליכה יכולה להגביר את הדימום... לי זה עזר שהפלה... למרות שאצלי הדימום התחיל מעצמו עדיין השתדלתי ללכת הרבה כדי לא להגיע לציטוטק...
אני אספר לך קטע שהיה לי - חוויה נוראית. ביום שגעתי למיון לקחת ציטוטק הרופאה הצורנית ראתה דופק בUS נצנו לי תקווה שיש סיכוי שההריון יחזיק... באותו ערב הפלתי.... חזרתי ישר למיון ועדיין ראו "דופק" הסתבר שזה עורק שעובר באזור שם והם ראו את הפולסציה שלו.... זה שבר אותי לגמרי. 6 שעות הייתי בטוחה שיש עוד סיכוי.... ואז מסתבר שזאת הייתה "טעות"...
הסיפור הזה רק חיזק אותי... נכון להיום אני חזקה יותר ומוכנה יותר... אבל לקח זמן ללב להירגע... מרוב קהייתי שבורה לא הייתי מסוגלת לבכות. הייתי כמו זומבי כלפי חוץ.... רק אחרי שבועיים הצלחתי לפרוק הכל בבכי... ומאז העולם נהיה ורוד יותר. תמיד תזכרי שבסוף תהיה אמא... ומה שאת עוברת עכשיו זה מכשול קטן שנועד לחזק אותך ולהפוך אותך לאמא טובה יותר.

gordi3

New member
אני מרגישה

שזה סימן מלמעלה. הציפור נכנסה בדיוק לחדר המיועד וזו היתה ציפור קטנטנה, יונק דבש.
היא הסתכלה לי בעיניים לפני שהיא עפה. גם אם אני מדמיינת, זה משהו שבשבילי מסמן משהו.
מקוה שזה מסמל את השחרור של העובר שלא התפתח.
פתחתי את החלון כשאני בוכה ובוכה ואולי זו הנשמה של העובר שבאה להיפרד, נתנה לי הזדמנות לשחרר אותה.

כרגע אני רק רוצה שהסיפור הזה יהיה מאחורי ושבעזרת הציטוטק הכל ייצא.
זה הריון ראשון שנקלט אחרי 2 סבבי איקקלומין.
יש לי כבר תור לרופא פריון בעוד שבוע וחצי, כדי לדבר ולראות מה מציע גם אם זה לא להתחיל עכשיו אבל לדעת מה עושים כדי לא "לבזבז" איקקלומין.. כי נשארו לי רק עוד גג פעמיים...
חשבתי שאני כבר אחרי האבל אבל אתמול למשל סיפרתי למישהי ובכי התפרץ ממני החוצה . אני יודעת שזה זמן אבל אני גם יודעת שזה הטבע ולא אני, ושזה לטובה. זה הריון ראשון וזה רק סטטיסטיקה.

לימ13

New member
היי יכולה קצת לנחם אותך שלפחות כן נכנסת

להריון וב"ה פעם הבאה יהיה תקין זה הרבה קורה בהריונות ראשונים

מקסים

ממש, כל מילה...
אני בטוחה שזה באמת מסמל משהו, גם אם למתבונן מהצד זה נראה רק ציפור שנכנסה הביתה.
אני שמחה ששיחררת, תבכי, תשחררי כמה שאת צריכה.
ואני יודעת שאת חושבת שאת אחרי האבל, אבל יכול להיות שזה יגיע עוד כמה פעמים כאלה, אז תרשי לעצמך, את בדרך הנכונה.
עוד קצת ותהיי אחרי, ובע"ה תיקלטי מהר להריון משעמםםםם וארוךךךך ומושלם

דווקא אצל אמא שלי

נכנסו פעמיים הביתה ופעם אחת לעבודה (עובדת עם מחסן וכו') וכל פעם שזה קרה זה היו חדשות טובות דווקא!
מבינה את הפחד של ציפור בתוך הבית...אבל זה בטוח משהו טוב!!!
תרגעי, הכל יהיה בסדר והכל יצא
שןלחת לך חיבוק!!!

תחשבי על דברים חיוביים שהביקור של הציפור

תביא איתה, אולי זה סימן לתקופה חדשה וטובה שעומדת להגיע.
וכרגע קחי לך את הזמן להתאבל על ההריון, לבכות כמה שאת רוצה ולבסוף לשים את זה מאחורה, אפילו רק בצד כי זה תמיד ילך איתך ואז להתחיל להתקדם לעבר ההריון הבא שיהיה תקין.
חיבוקים

stimp228

New member
להגיד לך את האמת....

אני כבר 5 חודשים אחרי ההפלה... כמעט חצי שנה... ואני לא מרגישה שזה הולך איתי. לפעמים אני שוכחת שזה בכלל קרה... וכשאני נזכרת בזה זה סתם נראה כמו חלום רע... למזלי באמת שלמזלי הצלחתי להתגבר על זה.... איך עושים את זה? פשוט נעמדים עם הפנים קדימה, מאמינים ופועלים וחיים את ההווה... עושים הכל כדי שהעתיד יהיה ורוד יותר.
אין תחליף לאופטימיות. בהתחלה הייתי אופטימית בכוח... שכנעתי את עצמי... ועכשיו זה חזר להיות חלק ממני.

הי - גם לי זה קרה

אחרי החתונה אני ובעלי גרנו במקום חדש לבד. בעלי סבל מדיכאון מלפני החתונה ובערך שנה אחרי. היה לנו סיוט... יום אחד נכנסה ציפור מהחלון ועשתה קקי בכל הבית....
חמותי אמרה שזה מזל טוב!
אני מאמינה שצריך להגיד על כל דבר שזה סימן טוב.

tuli59

New member
התייעצות דחופה

שבוע אחרי איחור, בדיקות דם וביתיות שליליות... הופיעו דימומים מוזרים (יום כן יום לא ורק בניגוב - אחרי שמנקה הדימום נעלם). קיצר היום נשלחתי לעשות בדיקת בטא נוספת לוודא שזה לא הריון. יצא שלילי. במקביל ערכי פרוגסטרון יצאו 3.1...
מה זה אומר? מישהי יודעת?....

Lily84

New member
לפי הפרוגסטרון את בשלב שלפני ביוץ.

כנראה שהדימום היה פשוט מחזור קל

al107

New member
גם אני בדיוק באותו מצב שלך...

מחכה לתוצאות של בטא ופרוגסטרון.
הריון אני בטוחה במאה אחוז שלא... אבל מעניין לראות מה ערך הפרוגסטרון כדי לדעת באיזה שלב אני בכלל.

נראה שאכן את אחרי מחזור ולפני ביוץ!
בהצלחה החודש!!

al107

New member
התייעצות דחופה! תוצאות פרוגסטרון

היי אחרי מחזור לא מחזור משהו הזוי...
תוצאת פרוגסטרון- 5.69 nmol/L.

מה זה אומר? באיזה שלב אני? המחזור המוזר היה ביום חמישי האחרון עד שבת...

cookiii

New member
זה אומר שעדין לא קיבלת מחזור

את כנראה אחרי ביוץ ולפני מחזור.

למעלה