פסים\דופק\בטא לתחילת השבוע

נועה 200

New member
כן

חוץ מזה בטא מעל 1200 מכפילה את עצמה יותר לאט מאשר בטא יותר נמוכה

cookiii

New member
בעיקרון כן.

מעל 1000 הבטא מכפילה כל 72-48 שעות.
אבל צריך להיות עם יד על הדופק.

לא כדאי לעשות יותר מבטא אחת או שתיים

הגוף שלנו לא עובד לפי שום נוסחה אלגוריתמית....
יהיה בסדר!

אז אחרי שאתן מקסימות שכמותכך הגבתן

לי ושיגעתי אתכן עם אולי ה10 בדיקות שעשיתי בשלושת הימים האחרונים ...
אני חושבת שזה חיובי לחלוטין ....
אני רוצה כך או כך להודות לכן פורום מקסים ..בנות שלכל אחת מכן מגיע 2פסים יפים והריון תקין וקל בידיים מלאות בעה ..בלעדיכן לא הייתי צולחת בצורה נעימה את שלושת החודשים הללו של הניסיונות להיקלט להריון נוסף ובקרוב אצל כולכן ..אמן אמן!
אני אעשה בטא השבוע ,ואשוב לעדכן,אני לא סגורה על עצמי אם לעשות בדיקה ביתית נוספת עד לבטא כי באמת שמרגישה שהגזמתי עם הבדיקות ..
אציין למי שרוצה:אני מניקה ולכן לא הרגשתי כאביצחזה אבל בהחלט החזה שלי רגיש לכל יניקה של הבחורצ'יק שלי ..אפילו נהייתה אדימות.
יצאו לי פצעונים כמו לפני מחזור,אין כאבי מחזור וגם אין הפרשות..בהריון הקודם שלי דווקא כן היותלי אז כנראה כל הריון והתסמינים שלו וחוץ מזה אני עוד לא באיחור..אני יאב 13 בניחוש.

זו בדיקה שביצעתי לפני חצי שעה והפס הופיע תוך 5 דקות .
מסתבר שבדיקות של איביי בהחלט מזהות מוקדם ..הבדיקה זיהתה לי על הפיפי הראשון פס חלשלוש ביאב 11 על הפיפי הראשון.

בהצלחה לכולן והחזיקו לי אצבעות לדופק

מזל טוב!!!

עכשיו כן רואים את הפס ברור!!! לכי לעשות בטא ותעדכני אותנו!!!
שמחה בשבלך, מאחלת לך הריון תקין, עגול ומשעמם!!!

Lady_in_Red

New member
מזל טוב!! איזה יופי!!

תעדכני בבטא!
בדיוק היום קראתי כתבה בY-NET על איך הנקה אמורה למנוע הריון, נראה לי סתם טריק פרסומי לגרום לילודה חיובית

merlion

New member
מזל טוב!!

כיף לראות איך התוצאה התפתחה לה לתוצאה חיובית...

שיהיה הריון תקין, קל ועגול...

buzzinga

New member
וואו, איזה יופי!

שימשיך ככה ותבואי לפזר לנו קצת אבקה

cookiii

New member
יופי בשעה טובה!

תעברי לקומונה נובמבר שמעתי שהן חמודות שם :)

מהממות ..תודה רבה!!!אין עליכןן...

יש לי תור ביום חמישי לבטא..בעלי יבוא איתי..מעניין מה תיהיה גובה הבטא ...
אין לי מושג באיזה שבוע אני אמורה להיות אבל במידה ואכן צדקתי בזיהוי הביוץ אז אני אמורה להתחיל מחר איחור...
אני אשוב לעדכן!!טולטול אני מקווה לראות גם ממך בטא חיובית ויפה!!
וליידי בנוגע להנקה..אכן כן הנקה מונעת הריון אך ורק אם היא מלאה ואין מחזור...
בדרך כלל אם יש מחזור סדיר יש ביוץ!!
אני כמעט שנה וחצי אחרי לידה והמחזור מגיע בצורה סדירה החל מ8 חודשים לאחר הלידה.
את בטח זוכרת את ההודעה שלי שבה חשבתי שאני לא אקלט עקב ההנקה והנה הופתעתי ודיברתי עם מומחה שהרגיע ואמר שבהחלט יש סיכוי להריון וגם אתן הרגעתן..
המון תודה לכן..נשיקות ♡
אשוב לעדכן..

stimp228

New member
סורי שבאיחור אבל המון מזל טוב!!!!

איזה כיף!!!! קולולולולו....
שימשיך קל והכי תקין שאפשר :)

lilu932

New member
אחרי שנה ושמונה חודשים

טוב אז הגיע תורי לספר את הסיפורון שלי
אני ובעלי נשואים שנה ו8 אחרי חצי שנה מהחתונה התחלנו לנסות להיקלט לפני חצי שנה בערך כשהלחץ והפחד התחילו קניתי ערכות לבדיקת ביוץ שלא זיהו לי ביוץ כמה חודשים ומהלחץ הלכתי לרופא וקיבלתי איקקלומין כדור אחד ל 5 ימים
בחודש הראשון של האיקקלומין היה לי ולבעלי המון ויכוחים ובאמת שתמיד אמרתי שאם אני כועסת אני לא נכנסת ככה למיטה ובאמת היה מיותר הסבב הזה
בסבב אחריו הכל היה מצויין בעלי היה מקסים כתמיד היה לי אחרי שבועיים זקיקים גדולים ויפים ובכל זאת הגיע המכשפה ..
חודש לאחר מכן החלטתי לעשות הפסקה מכדורים נגמר לו המחזור חזרתי לטבול כמו לפני האיקקלומין ואחרי הטבילה שתינו כמו שני משוגעים המון המון וודקה כמו שני משוגעים :) אחרי יומיים יו"מ 14 היה הייתי בביקורת אצל הרופאת נשים שהחווירה לי כשעשתה לי בדיקת זקיקים והיא אמרה שאין לי ביוץ ואין זכר לביוץ ושבחודש הבא מתחילים טיפולים בזריקות וכדורים .. חזרנו הביתה מאוד מאוכזבים ועצובים ובעיקר מבוהלים לא עשינו כלום כמה ימים כי מבחינתי במילא החודש אבוד.. בכל מקרה הגיע יו"מ 31 וטרם קיבלתי מחזור ולא היה לי ביוץ והגיוני מאוד שאין מחזור הרי לא היה ביוץ התקשרתי לרופא לשאול למה זה והיא אמרה לי "תעשי בדיקה ביתית מה יכול להיות" ובאמת אחרי העבודה קניתיח ערכה עשיתי שמתי אותה בצד כי היה ברור לי שזה שלילי וכשבאתי לזרוק אותה פתאום ראיתי 2 פסים מהממים !!! אני לא יודעת איך אבל כולי רועדת נסעתי לעבודה של בעלי קראתי לו החוצה וכשהוא יצא וראה את 2 הפסים הוא היה בטוח שזה בדיקת ביוץ וכשהוא הבין שזה הריון הוא כמעט התעלף זרק הכל וחזר איתי הבייתה :) אני עדיין בשוק מהשתרשרות הדברים שבסוף הגיע טבעי ובלי שידעתי על ביוץ בכלל

כנראה שכולן צודקות שהלחץ עושה לא טוב ודווקא בחודש שהייתי סגורה שזה אבוד זה קרה (בעזרת קצת וודקה
)

למעלה