קיטורים ותמיכה לסופ"ש

Lady_in_Red

New member
את כבר בטח יודעת שעד שה
לא מגיעה

הכל אפשרי
אז מחזיקה לך אצבעות חזק חזק
ותעדכני כמובן
כל הכבוד על האיפוק עד עכשיו!

זריקת אביטרל- עידוד

היום יו"מ 15.
אתמול הגעתי למעקב זקיקים לקופ"ח אחה"צ, (אחרי טיפול איקקלומין) הרופא אמר לי- בגלל שקבעו לך תור אני אקבל אותך אבל תדעי שאני לא עושה מעקב זקיקים בדר"כ.
אתמול נמצא זקיק 15.
היום הגעתי שוב למרפאה וחזרתי לרופאת הנשים שלי ונמצא זקיק בגודל 20 והרופאה נתנה לי זריקת אוביטרל שתגרום לביוץ.
מה הזריקה הזאת עושה? היא באמת עוזרת?
הרופאה אמרה שאם האיקוקלומין החודש לא יעזור אז נגדיל בחודש הבא את המינון ואולי גם נעבור לזריקות.. את האמת אני מזה מפחדת וצריכה קצת עידוד מבנות שעברו את המהלך הזה.. זה מוזר- חברות שלי עוד בתקופת הרווקות שלהם או בתחילת הנישואין ולא נעים לי לשתף אותם בתחושות האלה.. איזה מזל שיש אתכן ..

לילוש 85

New member
מנסה לעזור

אוביטרל היא זריקה שגורמת לביוץ, מכילה בתוכה את הורמון ההריון
הזריקה תביא לביוץ תוך כ-36 שעות ממתן הזריקה, באם לא התחיל ביוץ טבעי לפני כן
כלומר, מבחינתך, זה הזמן להתחיל לעבוד, אם הזרקת עכשיו משמע הביוץ יגיע בשישי ב 1:00 בלילה (כמובן שזה בערך, ושוב- בתנאי שלא התחיל ביוץ טבעי קודם לכן) אז תקמפרו היום, מחר ושבת זה יספיק לכם
מקווה שזה החודש שלך.. בהצלחה!!
לגבי זריקות וכו אין מה לפרט ולשאול- כי החודש ב"ה את נכנסת להריון!

איזה נשמה את...

מה זה עשית לי סדר בדברים...
בע"ה נתחיל לקמפר..
ובע"ה שהחודש הזה חודש אדר "משנכנס אדר מרבין בשמחה" חודש של שמחה ודברים טובים ומזל החודש מזל דגים המסמל פריון..
שנזכה כולנו לשפע, פריון, הריון קל ותקין וידיים מלאות תמיד..
אמן!

MayaV23

New member
יו איך אני שונאת סלק

מישהי ניסתה פעם את שיח אברהם כתה?
דוחחהההה דוחההה דוחההה..
אין דברים טעימים?

בתה?

יאקקקקקקקק!!!

אני לוקחת ויטקס ללא סלק...
ואני אוהבת סלק אין לי בעיה! פשוט הויטקס עזר לי :)

MayaV23

New member
זה לא רק דוחה זה מגעיל ברמווותת

התה המקולל עשה לי בחילה לשבועות אבל אני חייבת להגיד שאחרי יומיים של בקבוקי תה הצליחה הפרייה לראשונה אמנם היה כימי אבל זו הייתה הפעם היחידה שמשהו זז

merlion

New member
יש לי כמה הצעות

יש כל מיני מתכונים מעניינים ברשת שמכילים סלק בצורה מאוד מוסוות כגון:

עוגת שוקולד עם סלק:

http://www.jamieoliver.com/recipes/chocolate-recipes/chocolate-and-beetroot-cake

פנקייק סלק:

http://allrecipes.co.uk/recipe/23438/beetroot-pancakes.aspx

או כמוני - פשוט לערבב מיץ סלק עם מיצים נוספים שמסווים את הטעם שלו (אני עושה עם מיץ תפוזים סחוט טרי)...

MayaV23

New member
שאלה מוזרה

יש חשיבות רק לחום השחר או שגם למדידת חום במהלך היום?
זאת אומרת...לאחר הביוץ...
כי אני קצת משתגעת כרגע ממה שעובר על הגוף שלי. החודש לטובת השקט הנפשי שלי הספדתי עוד לפני הביוץ (קצת מוזר כן אבל מראש אני משכנעת את עצמי שאין לי סיכוי-לא קונה בכלל בדיקות הריון וגם לא השתמשתי ממש במקלונים). קימפרנו יום כן יום לא מיום 8 ועד היום יום 20 בחלק מהימים שהרגשתי שאני מבייצת לפי סממנים פיזיים בלבד קימפרנו כל יום (אפילו פעמיים :p). הלכתי לרופא נשים שלי שהתנהג קצת באופן מעורר חשד-הוא יודע שאני מעשנת כבר הרבה זמן וסיכמנו על הפחתה עד הפסקה מוחלטת. אחרי האולטרסאונד הוא אמר לי משפט כזה " מאיהלה אני לא יכול להגיד לך בוודאות שאני רואה שק הריון אבל אני אומר לך בוודאות שהיום את מפסיקה לעשן" אני עצלנית מכדי למדוד חום השחר מה גם שאני לא קמה בבוקר בחיים כי אני ציפור לילה שכזו החום גוף שלי במהלך היום לעומת זאת עלה במעלה שלמה בשבוע האחרון חוץ מזה אני לא מרגישה ממש שום דבר אחר לא סימנים של מחזור ולא כלום..הלכתי עם תחתונים ציבעוניים והיה נראה לי בשלב מסויים שיש הכתמה חומה בהירה כזו (גם הנייר טואלט ורוד ככה שהוא לא אינדיקציה ממש לצבעוניות)
נראה לכן שיש לזה משמעות או שאני משוגעת עם תעודות?

למעלה