קיטורים ותמיכה לסופ"ש

kokus87

New member
מתי יהיה כבר יום שני יוא"ב 12 לפחות

אין לי סבלנות החודש, קימפרנו כמעט כל החודש כל יום או יום כן יום לא, אכלתי כמויות מסחריות של סלק.
אתמול ושלשום כאבי מחזור קלים בבטן תחתונה שעברו.

הסקרנות הורגת אותי!

merlion

New member
יום שני תיכף פה

תנסי להעסיק את עצמך בסופ"ש בדברים מהנים ולשכוח מהניסיונות ומההריון...
ככה זה יעבור הכי מהר ובכיף...

בהצלחה ביום שני!!

merlion

New member
נראה לי שהפורום הזה מעלה את מכירת הסלק

בחיים לא התקרבתי לסלק ועכשיו אני כל הזמן שותה סלק ודוחפת לבעלי סלק...

skyler87

New member
היום יוא"ב 11...

אני כל הזמן משכנעת את עצמי לא לקוות כדי לא להתאכזב, כי בכל זאת, זה רק הניסיון השני שלנו, ובכל מקרה תמיד הסיכוי שאין הריון גבוה מהסיכוי שיש.
אבל אני לא מצליחה להסיט את המחשבות שלי מזה. אוף.
ממשיכה לבדוק חום השחר, והגרף שלי נראה נחמד (החום ממשיך לעלות, ממש תבנית של תלת-פאזי, והיתה גם ירידה אחת ביוא"ב 7 שלכאורה מרמזת על השתרשות - לאלה שמתעסקות בחום השחר... אבל אני יודעת שזה לא אומר שום דבר וודאי ואסור לבנות על זה).
יש לי בבית בדיקה אחת של קליר בלו, ועוד 5 בדיקות מאיביי (לא חושבת שהן כאלה שמזהות מבטא מאוד נמוכה).
מתי הייתן עושות בדיקה, ואיזו? אני מאוד רוצה להחזיק את עצמי ולחכות לאיחור, ורק אם (הלוואי הלוואי) הוא יקרה לבדוק, אבל נראה לי שאני אשתגע עד אז.

מקווה שאני לא יוצאת פה פסיכית מדי.

kokus87

New member
כמוני כמוך..

אם יש לך בדיקות של איביי הייתי עושה כבר מחר בבוקר (מצד שני אני בדקתי ביוא"ב 6 בוקר, כי אני משוגעת).

גם אצלנו זה נסיון שני, אני לא סופרת חודש ראשון אחרי שהפסקתי גלולות כי לא ניסינו אפילו קרוב לשבוע של הביוץ המשוער.

מחזיקה אצבעות לשמוע ממך חדשות טובות בתחילת השבוע

skyler87

New member
אולי באמת מחר אבדוק.

נראה אם אצליח לשלוט על עצמי :)

המון תודה!! מחזיקה אצבעות גם לך ולכווווולן!

adodi7

New member
היי שאלה..

אפשר לשאול על כמה החום שלך ביוא"ב 11
אני פשוט רוצה להשוות לשלי. :)

skyler87

New member
36.6

אבל אני לא בטוחה כמה אפשר להשוות, כי אצל כל אחת החום הבסיסי שונה...
החום אצלי לפני הביוץ היה בממוצע 36.1-36.2, אם זה עוזר.
בהצלחה!! :)

adodi7

New member
גם שלי 36.6!

חשבתי שזה נמוך כי לפני יומיים היה 36.8

skyler87

New member
אני חושבת שאצל כל אחת זה משתנה

ואין כזה דבר נמוך...
כל עוד זה מעל החום הממוצע שלך לפני הביוץ, זה בסדר :)

pegasus2

New member
הי

גם אני משוגעת והיתי פסיכית, עברתי הריון ולידה ולא מזמן הריון והפלה. שגעתי את עצמי שעוד הריון יעביר את הכאב של ההפלה (העובר היה חי כבר והדופק פסק בשבוע 11), ניסינו והתאכזבנו ונלחצנו ובכיתי וכעסתי וכל הזמן הייתי בלחץ סביב זה. ובסוף הבנתי שבאמת אין טעם להלחץ. עדיף לקחת את זה ברגוע לסמוך על הגוף לדעת שזה יקרה כשזה צריך במיוחד אם רק התחלתם לנסות. פשוט לזרום עם התהליך. אם תהיה בעיה- יש פתרונות להכל. ולזכור שגם אחרי איחור וגם אחרי בדיקה חיובית יש עוד המוווון זמן עד שאפשר לדעת שהכל בסדר והמווון זמן עד שיולדים. זה תהליך.

skyler87

New member
כן, את לגמרי צודקת.

אם אני חושבת בצורה רציונלית אני מודעת לכל הדברים האלה. הבעיה היא שזה כל כך קשה לחשוב בצורה רציונלית בעניין הזה :)
אבל אנסה בחודש הבא להיות יותר שפויה...

תודה!

pegasus2

New member
תאמיני לי אני יודעת

לפעמים אני אומרת לעצמי: תחשבי! תשתמשי בראש שלך!!
הבעיה שכל פעם מתפספסת זה אוטומאטי עוד חודש, ובכל פעם יש כל כך המתנה וציפייה... תזכרי שזה בסדר להיות במתח ובסדר לצפות ולחכות ולקוות וגם נוררררא בסדר להתאכזב אפילו מאוד. פשוט תשתדלי לא לתת לזה להשתלט עליך.

skyler87

New member
אני בדרך להספיד...

התאפקתי ולא עשיתי בדיקה הבוקר (יוא"ב 12). תכננתי לבדוק מחר או מחרתיים. החום עלה הבוקר עוד יותר (כרגע הוא הכי גבוה שהיה לי מאז הביוץ) אז הייתי אופטימית, אבל עכשיו התחילו כאבי מחזור באים והולכים...
כך שכנראה אקבל מחזור מחר או מחרתיים.
מקווה בכל זאת להיות מופתעת, אבל אני די פסימית...

pegasus2

New member
בגדול תופעות של הריון זהות לזה של מחזור

אז לא בגלל זה להספיד. אבל כמובן עדיף לא לטפח תקוות שווא לנסות לזרום בהצלחה לנו. מקסימום.. פעם הבאה.

למעלה