קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע

לולי283

New member
את חמודה...

אם את לא סדירה אז אין לך מה להסתמך על אפליקציות שבברירת מחדל שלהן מתייחסות לבנות עם מחזור סדיר...מה האורך שלו בערך?

cookiii

New member
תמדדי חום השחר

לדעתי זו השיטה הכי טובה למי שאין לה מחזור סדיר.
אומנם בהתחלה לוקח זמן עד שרואים את הדפוס של הביוץ אבל אחרי שאת מבינה איך הגוף מתנהג ממש פשוט לדעת מתי הולך להיות הביוץ.
אצלי גם המחזור לא סדיר וחום השחר עזר לי להיכנס להריון.

תכנסי לאתר fertility friend הוא מאד מסודר ומסביר על כל התהליך.

לולי283

New member
אני עם קוקי

גם לי יש מחזורים ארוכים ולא סדירים ומדידת חום השחר מאוד עוזרת. גם פרטיליטי פרנד עוזר לסדר את המדידות ולהבחין בתבנית ובמגמות. חוצמזה ניסית שיח אברהם?

tolyz

New member
אז עברו כבר

43 ימים מאז הווסת האחרונה (חודש פברואר עבר נקי לחלוטין).
חיכיתי יום איחור בווסת, חיכיתי יומיים.. שלושה.. אחרי חמישה ימים עשיתי בדיקת הריון שיצאה שלילית.

ודווקא לא הייתי בלחץ החודש-לא מבחינת עבודה ולא מבחינת הריון..

אאמאלה

New member
חייבת לפרוק, מיואשת

רוצה לפרוק ולשתף בהתעללות הנפשית שאני עוברת החודש.

החודש עשיתי לראשונה מעקב זקיקים ובדיקת דם.הכל יצא בסדר. לפי מעקב זקיקים היה ביוץ ביומ 15. היום אני ביואב 19 וביום רביעי לאיחור. עשיתי אינספור בדיקות הריון (כמעט אזל המלאי) והכל שלילי. היום בבוקר הייתי אצל רופא נשים שאמר לחכות עד יום ראשון ואם לא מקבלת לעשות בדיקת בטא.

אני רואה שני תרחישים אפשריים שמבחינתי שניהם לא מבשרים משהו טוב:

1. סתם איחור במחזור (כבר היה לי לפני כמה חודשים איחור של שבועיים, ככה סתם).
2. אולי אני כן בהיריון ובדיקות היריון לא מזהות כי הבטא נורא נמוכה מה שמעיד על היריון לא תקין.

אני פשוט מיואשת, לא מאמינה שכותבת את זה אבל כבר הייתי מעדיפה לקבל במקום להתייסר ככה.

יש לי שתי שאלות אליכן:
1. מישהי יודעת במקרה מאיזו בטא בדיקות היריון מזהות (קניתי של לייף, רשום יומיים לפני איחור)?
2. רופא נשים עשה לי היום בדיקת אולטרסאונד ורירית הרחם היתה 12, לפני הביוץ ובביוץ הרירית היתה באזור ה -8, אפשר להסיק מזה משהו?

מוכנה להתערב שבעוד כמה שעות, מקסימום מחר אעדכן שאני ביומ 1

בנות מקסימות שלי תודה רבה לכן על אוזן קשבת, מאחלת לכולכן שהות קצרצרה בפורום

לילוש 85

New member
היי

אם זוהה ביוץ בוודאות אז גג ביום ה-17 שלאחר מכן את אמורה לקבל מחזור, אין מצב סתם לא לקבל מחזור, ברגע שיודעים מתי הביוץ השלב הלוטאלי המקסימלי הוא 16 יום.. האיחור שהיה לך הוא כנראה ביוץ מאוחר.
לגבי השאלות שלך:
1. בדיקות הריון, הרגישות מבינהן, לרוב אמורות לזהות מבטא נמוכה, בטח שארבעה ימים אחרי האיחור.
הרוב המוחלט של הבנות מזהות הריון בקלות בבדיקת הריון, בוודאי שאחרי איחור, ישנו אחוז קטנטן באוכלוסייה שהבדיקות לא מזהות אצלן בככלל, יש לי חברה ששום בדיקה לא זיהתה לא ופשוט אחרי שבועיים היא התייאשה הלכה לרופא שעשה אולטרסאונד וראו נקודה מהבהבת קטנה- דופק!
2. רירית מעובה לא אומרת כלום בשלב זה, כל עוד לא קיבלת מחזור מאד הביוץ היא אמורה להיות מעובה.

אני הייתי הולכת היום לבדיקת דם, למה לחכות ולהתייסר? בדיקת דם תגיד לך בוודאות כן או לא, בייחוד שמועד הביוץ ידוע ככה לא יהיו ספקות של: אולי ביוץ מאוחר.

מאחלת לך המון בהצלחה ובאמת שתיהי מאלה ש... מהאחוז הקטנטן...

אאמאלה

New member
תודה

היי,

הביוץ זוהה בוודאות

היום כבר לא מסתדר לי ללכת, אבל אלך מחר. נמאס לי מאי וודאות הזאת.

my little world

New member
אני כל כך איתך....

אני ביואב 16, המחזור מאחר כבר בשבוע (הוא בדרך כלל מדוייק מאוד), וכל הבדיקות שליליות...
אני כבר מתחילה לחשוב שזיהיתי ביוץ לא נכון (למרות שהמקלונים הראו שני קווים חזקים), פשוט היתה עוד עליית חום לפני 4 ימים.
גם אני הייתי מעדיפה כבר לקבל מחזור ולא להשתגע ככה!!!

עשיתי כבר מחקר "מקיף" אם אפרות להריון עדיין קיימת למרות ששום בדיקה לא מזהה... אז... אצל בערך 5% מהאוכ הבדיקות מזהות ממש ממש מאוחר. ואצל אחוז מאוד מאוד קטן הבדיקות לא מזהות בכלל, גם לא בדיקת דם (ממש מוזר לדעתי).
בכל מקרה, רוב הבדיקות בחנויות מזהות מרמת הורמון 25, יש בדיקות רגישות שמזהות מ10 או 12.

my little world

New member
יש לי פחד נורא ממחטים :(

מתעלפת כשרואה מחט....
אז לא בא לי להתעלל בעצמי ללא צורך, לפחות עד שהבדיקה הביתית תראה חיובי.
אני כמוך, סיימתי כמעט את כל הבדיקות בבית, אז הזמנתי מהאינטרנט את הסופר רגישות (שמזהות מ10), מחכה שיגיעו.

אלך להבדק אם תוך שבוע וחצי לא אקבל מחזור (14 יום מעליית החום השניה), כי אולי היה באמת פיקשוש עם הביוץ... אם כן העליה השניה זה הביוץ אז אין הרבה סיכוי להריון החודש :(
אין לי כוח כבר......

אאמאלה

New member
אני כבר לא יכולה עם האי וודאות

אני מחורפנת באופן טוטאלי

הרופא אמר לי לחכות עד יום ראשון אבל אין סיכוי שבעולם, כבר קבעתי תור למחר בבוקר למעבדה. מצטערת שלא עשיתי את זה היום וגמרתי עם זה.

שיהיה לנו בהצלחה

my little world

New member
הלוואי שיצא לך חיובי מחר

כנראה הפחד שלי ממחטים ניצח את הקונטרול פריקית שבתוכי :)

לילוש 85

New member
הערה קטנה

אם את ביואב 16 אז את לא יכולה להיות באיחור של שבוע, כי אף לא מקבלים מחזור שבוע אחרי הביוץ, טווח הלוטאלי לרוב הוא 10-16

my little world

New member
הבהרה :)

זיהיתי את הביוץ לפני 16 יום עם בדיקת ביוץ ולפי עליית חום.
אחרי שהמחזור איחר כבר הייתה פתאום עליית חום נוספת לפני 5 ימים שנשארה עד היום. אז אני חושבת שאולי החישוב הראשון לא היה נכון... ואז אני ביואב 5 ולא 16...
כבר לא יודעת. בקיצור הגוף שלי החליט לשגע אותי.

לילוש 85

New member
נכון :) אז גם אם העלייה הראשונה היא הביוץ את

לא מאחרת בשבוע, אלא רק בכמה ימים
הלוואי וזה זה

my little world

New member
השלב הלוטאלי שלי פחות מ14 יום

חודש אחד היה 11 וחודש אחר היה 9 בכלל...
השתגעתי כבר מלנסות לעקוב אחרי זה.
אולי בעצם את צודקת וזה איחור של 5 ימים... לא יודעת כבר.
בכל מקרה היה אמור להיות כבר חיובי בבדיקות ביתיות לא? זאת בדיקה של 3 ימים לפני איחור...

אני מחזיקה לך אצבעות חזק חזק

שאת מאלו שבדיקה ביתית לא מזהה אצלן ובדיקת דם תראה הריון

יש לך מחזור סדיר?
ואת צודקת זו באמת התעללות נפשית! גם לחכות להריון ביוא״בים שלא זזים, ואז בנוסף אין הריון ואין וסת, מתיש נפשית

תעדכני ומחזיקה אצבעות לבשורות טובות

למעלה