קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע

אוף

רק אתמול כתבתי שאני מחכה ליוא"ב 14, אז נראה שהמכשפה החליטה שאולי לא כדאי לי לחכות ככה במתח והיא פשוט תגיע למחרת...
מה שמוזר הוא שבפעם הקודמת שהיא הגיעה, היא באה במלוא המרץ והדימום היה מיידי (בלי הכתמות וכו') ומסיבי ביותר (סליחה על התיאור..) וכל המחזור לווה בהמון התכווצויות וכאבים שממש לא מאפיינים את המחזורים שלי מאז גיל 16 שקיבלתי לראשונה.
היום היא הגיעה בשקט בשקט... ניגוב והופ! דם

לא רציני בינתיים אבל דם.
הקטע הוא שהבוקר לא התאפקתי ועשיתי בדיקה. יצא שלילי (רק חסר היה שהבדיקה תצרח עליי : "לא בהריון, מה לא הבנת?! לא!!)

ומה בסך הכל רוצה בן אדם? ילד...

יש פה מפגשי פורום?

לפעמים נראה לי שהדרך היחידה לענות להודעה היא בעוגת שוקולד וגלידה וניל ואלף קצפת ומיליון סירופ.
אז כרגע, זה מה שאני מאחלת לך עיניים כחול לבן, זה אולי קשה...אבל בסוף... בסוף הכל מסתדר. ואז זה יהיה ההתחלה בשבילך.

יופי, עכשיו בא לי מקס ברנר.

את בטוחה שאת לא פולניה?

איך יצא בסוף שבגללי את רוצה מקס ברנר??

ואני, אני בכלל לא אוהבת קצפת וגם לא גלידה.... אבל את העוגה אני לוקחת ואוכלת. למה? כי אולי אם תהיה לי בטן שמנה של הריון הגוף שלי יבין מה אני מצפה ממנו

וואו, איך בא לי כבר לאכול ארוחה טובה ולא לדאוג להכניס את הבטן בסופה...

ורק שתביני, אני את האטרף שלי כיליתי בסלט ניסואז

שירהshira8

New member
איזה באסה...

אבל באמת אנחנו מוזרות
אל תרגישי טיפשית...
גם אני אחרי שאני מקבלת מחזור
אני ממשיכה לקוות...
וזה ממש: "סתומה, מה בדיוק לא הבנת?!"
אין אין, זה טבוע בנו...
יואב 13, נראה מה יהיה לי מחר
מן הסתם, אותו הסיפור כמו שלך. האמת שכבר התרגלתי לסצנה.

FayeV

New member
עד מתי יוא"ב 10??

עד עכשיו הזמן מהביוץ עבר לי בסבבה, אבל פתאום שיוא"ב 14 מעבר לפינה, אני מרגישה שהזמן האט.
אוף, למה סימנים מוקדמים של מחזור כל כך דומים לסימנים מוקדמים למחזור?

Aerogirl

New member
מחכה איתך בסבלנות (או שלא כ״כ)

מדהים כמה זה מתעתע. כל כאב קטן יכול להתפרש כמחזור או הריון. בהצלחה!

תראו כמה אסור להספיד עד שלא מגיע המחזור..

בנות יקרות,

אני באופטימיות מאוד זעירה וזהירה כותבת לכן בעיקר כי אני חושבת שזה יעודד אתכן ויענה לכן על כמה שאלות שאתן שואלות בפורום הזה,

רקע:
אני כבר ארבע חודשים מנסה להכנס להריון (אחרי הריון כימי אחד)
בדר"כ כלל בביוץ אני מרגישה קצת התכווציות ויש לי הפרשות קטנות אך מאז ההריון הכימי ועד זה האחרון פתאום נעלמו הסימנים..(אולי קצת הפרשות אבל ההתכווציות נעלמו)
כל החודשים הנ"ל הייתי מחורפנת ברמות קשות, כל סימן, כל יום, כל פיפס שקרה האם זה כן או לא סימן או לא...אעסיק אותי ברמת הדקות ביום..
בד"כ הביוץ אצלי מגיע ביום מחזור 16 וימי המחזור שלי 31 יום...וגם זה התחיל להתחרפן

החודש החלטתי להפסיק לבדוק ביוץ עם מקלונים על מנת לנסות להרגיע ואולי פחות להתחרפן (מה שבדיעבד היה טעות וחירפן אותי עוד יותר)
הייתי אצל רופאת נשים ששבוע לפני הביוץ המשוער (יום 16) התאים בדיוק זקיק 12 מ"מ..
הגיע סביב מועד הביוץ המשוער כמובן כיסינו את כל הימים מסביב..אך פאתום מגיע יום 21 ואני מרגישה כיווצוצים והפרשות ומנסה כמובן לחשוב האם זה בעצם הביוץ או השתרשות.. ה ת ח ר פ נ ת י.....אמרתי לבעלי קדימה בוא נכסה גם את שלושת הימים הקרובים כי יש לי הרגשה כי אני מבייצת ביומיים הקרובים כלומר יום 22-23 (מה שקרה בעבר פעם אחת)
ואז התחיל חירפון יותר גדול כי בעצם לא ידעתי אם בייצתי ביום 16 או 22-23...
השרשת כזאת:
1.הלכתי לעשות בדיקת דם (כי אמרתי שהפעם במקום להתחרפן אני אעשה ישר) חשבתי שאני ביום ביוץ (יום שלישי בשבוע שעבר) 12...תשובה שלילית מוחצת... (היום אני יודעת להגיד שהייתי בערך ביומ ביוץ 8-9)
התבאסתי רצח..אך עודדתי את עצמי שאולי זה מוקדם מידי..מה שכן נזכרתי שבשתי ההריונות הקודמים שלי הבטא שלי מתחילה מאוד נמוך התחלתי את ההריונות מבטא 26 (וזה היה בערך יומיים איחור) ויש לי 2 ילדים מדהימים...
מה שאומר לכולן..הכי חשוב שזה גודל ולא מה הערך אז לא להתחרפן שהערך יוצא נמוך אין לו משמעות המשמעות היחידה זה שהוא גדל בקצב סביר.
2. עברו עוד יומיים ואני לא מקבלת.. ואין הפרשות לפני מחזור..התחלתי להבין שאולי הביוץ שלי היה מאוחר ממש..
3. החלטתי להתאפק עד יום שבת..עדיין לא קבלתי אבל התחלתי להרגיש התכווציות שאני מתמתחת בבוקר.. (אצלי זה סימן למחזור או הריון)..עשיתי בדיקה בבוקר שבת ויצא שלילי!!!!!
4. יום ראשון עדיין לא קבלתי והתכווציות יש...אמרתי אם עד שני אני לא אקבל אעשה בדיקה כי אם בייצתי מאוחר זה אומר שהיום יום שני או מחר אני כבר צריכה לקבל..עשיתי בדיקה ויצא קו!!!!!! כלומר הבטא בעליה..ואצלי היא תמיד מתחילה בערך נמוך.

אז אני מנסה להיות באופטימיות זהירה ומקווה שהכל בסדר.. אבל זה מה שמלמד אותנו שלא להספיד עד שלא מגיע המחזור אנחנו לא תמיד בטוחות מתי בייצנו.. למרות שלפעמים אנחנו הכי בטוחות.
הקו יצא חלש..אבל היה פס ורוד וחמוד...
בנוסף בניגוד לשלושה חודשים האחרונים לא היו לי שום סימנים, כלום, לא קצת בחילות, קצת מאוד הפרשות, לא כאבי ציצים שלמעשה התחילו רק אתמול.., מה שפתאום הזכיר לי שבשתי ההרינות הקודמים שלי שיצאו לי ילדים מקסימים..לא היו לי שום סימני הריון כלום.. לא הרגשתי כלום.

מאחלת לי ולכן המון בהצלחה ומקווה שהצלחתי לעודד אתכן ואת עצמי ושהכל יהיה בסדר ואוכל לעדכן על דופק!

buzzinga

New member
טוב, אז דיברתי עם הרופאה שלי

היא זורמת איתי עם ההרגשה שאני עושה הריונות כימיים ואמרה שבסבב הבא אבדוק בטא ובמידה ויהיה שוב דימום, נלך ישר לצילום רחם
כי אולי יש הידבקויות מההריון הקודם שמונעות קליטה.
משום מה, היא לא שולחת אותי לפרופיל הורמונלי. זה הגיוני?

מקווה שהסבב הזה יהיה המנצח כי ממש לא בא לי על הצילום הזה...

Saritgil

New member
יואב 7, מחר יואב 8

הזמן ממש לא עובר, אני רק חושבת על זה, כל רחש בבטן אני חושבת אולי זה סימן

סימנים סימנים...

אין סימנים!

אני ממליצה לקרוא ספר טוב בתקופת היואבים או אפילו לראות סדרה שלמה בהוט..כמויות של סרטים טובים...
ופשוט לנסות להעביר את הזמן בצורה הטובה ביותר בלי לחפש סימנים..
כי לא נראה לי שיש.. (לאור כל הסימנים שהיו לי חודש שעבר ובסוף זה היה מחזור)

tolyz

New member
מחזור לא סדיר

לפי אפליקציה כלשהי הייתי אמורה לקבל ביום ראשון.
זה לא קרה..
עשיתי בדיקת הריון, סתם כדי להרגיש כאילו יש סיכוי שזה הפעם זה - הבדיקה הראתה קו אחד.
ועכשיו אני אומרת לעצמי: "רגע, אולי תעשי עכשיו שוב בדיקת הריון? עברו יומיים! אולי רק עכשיו זה ייתפוס!".
ואז אני עונה לי: "עזבי, בטח מחר תקבלי. זה יהיה ביזבוז של בדיקה וסתם תתבאסי".

אז אני פונה אליכן.
ומבקשת זריקת הרגעה.

כדי שלא תשתגעי לכי ותעשי בדיקה

רק כי את באיחור ורק כי כבר בדקת פעם אחת.
תעשי מחר בבוקר ותעדכני אותנו

לולי283

New member
לא הבנתי...את בדרך כלל

סדירה או לא סדירה? כי אם את בדרכ לא אז למה את חושבת שאת צריכה לקבל?

tolyz

New member
לא סדירה

אני כבר מיואשת, שבטוחה שהאפליקציה יודעת על מה היא מדברת ואולי יש לה איזה "דיבור" עם הגוף שלי.... (סמיילי של "לא יודעת אם לצחוק-או לבכות").

למעלה