קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע

al107

New member
הפעם זה ממש על הפנים!!

טוב היום אני יוא"ב 6 ונחשו מה?? כן כן כתם דם!

גם חודש שעבר התחילו הכתמות ביוא"ב 6 והמחזור הגיע ממש ביוא"ב 8.
אם אתן זוכרות הלכתי לרופא להגיד לו על הלוטאלי הקצר והוא ממש צחק עלי ולא התרגש.

הפעם אני אקבע תור לרופא אחר ואני אדרוש לקבל תמיכה! זה לא הגיוני שלב לוטאלי כזה קצר.

וגם החודש זיהיתי ביוץ בוודאות! אז אין לי ספק שהיום זה יוא"ב 6...

אוף!! אוף!! אוף!!

FayeV

New member

לגמרי תלכי לרופא אחר, שיהיה תומך ומבין יותר.
מקווה שהחודש הבא יהיה חודש מוצלח יותר!

Lady_in_Red

New member
שמתי לב שהרופאים ממש לא מתרגשים מדברים

אולי באינטרנט באמת יש יותר מדי מידע לא רלוונטי, הרי הם למדו כמה שנים טובות בשביל להיות רופאים... מעניין אותי למה הם לא מתרגשים וצוחקים לנו על המעקבי ביוץ שלנו והשארות לגבי שלב לוטאלי/תמיכה וכל זה...

אני אומרת אם זה קורה לך כבר כמה חודשים, אז תלכי באמת לשמוע חוות דעת נוספת ותבקשי הפניה לפרופיל הורמונאלי אם עדיין לא עשית

נ.ב. את בטוחה במאה אחוז שזה הכתמות של מחזור ולא בטעות השתרשרות? כי לפעמים זה נורא דומה

al107

New member
ליידי תודה על התגובה

אני לא יודעת מה זה.. הכתם הופיע בבוקר ומאז לא היה כלום.
אני ממש מקווה שזה לא מחזור אבל איפשהוא כבר השלמתי עם זה... רק הזמן יגיד את שלו. אני מקווה שאני לא אקום מחר לבוקר אדום משהו...

הלוואי הלוואי שהפעם זה כמו שהיה לך החודש שחשבת שזה מחזור ובסוף לא...
אגב מה איתך? עדיין יש הכתמות? למה התבלבלת וחשבת שזה מחזור? זה היה ממש דימום?

ושאלה אחרונה- מה זה בדיוק פרופיל הורמונלי?

Lady_in_Red

New member
מקווה בשבילך שאת באמת מתבלבת ואולי הדימום הוא

לא מחזור:)

אצלי ההכתמות הפסיקו בינתיים(מקווה שלתמיד), מאתמול תחבושת נקיה, התחילו היום סתם הפרשות הריון רגילות, אז נרגעתי קצת
אני בסדר, מנסה להעביר את הזמן עד לדופק, היום הייתי אצל רופא נשים, הוא הרגיע אותי ואמר שאני בכלל לא צריכה להתייחס לערך פרוגסטרון שמדדתי(יצא לי 21, שלפי מה שקראתי יחסית נמוך)
אמר לעקוב אחרי הבטא העולה וזהו לבינתיים.

פרופיל הורמונאילי - זה בדיקת דם שעושים ביום ה 4-5 אחרי ביוץ לדעתי, ויש שם כמה הורמונים שבודקים, בינהם פרוגסטרון, אז בודקים אם יש ערכים יפים ליום ביוץ שאת נמצאת.
אני החודש ביקשתי את זה אחרי שראיתי את הדימום המוזר - האמת זה באמת התחיל לי כמו מחזור, יום לפני הייתה לי הכתמה חומה, ויום למחרת בבוקר הכתמה חומה עם קצת דם - ובצהריים בניגוב הייתה לי ממש הפרשה דמית אדומה עם קצת גושים, כמו מחזור רגיל, שמתי כבר תחבושת באותו יום וציפיתי לדימום חזק, זה בקושי מילא את התחבושת, אבל זה בהחלט לא היה "מריחה"
לקראת העבר כבר לא היה כלום, בבוקר שוב פעם קצת מריחות חומות וככה זה המשיך, בגלל זה עשיתי בדיקה יומיים אח"כ.
אז יצא בתזמון מעולה שגם בדיקת בטא וגם את הפרופיל ההורמונאלי עשיתי באותו יום - אז יכולתי לראות את הערך של כל ההורמונים מול הערך של בטא(מצד שני זה הכניס אותי עוד יותר לסרטים)

נראה לי זה הבעיה שבימיינו יש כל כך הרבה בדיקות וכל כך הרבה דברים אפשר לתפוס בשלב מוקדם שלפעמים המספרים הנמוכים מלחיצים אותנו, הייתי נורא רוצה לגלות בטעות על הריון בשבוע 8 וישר ללכת לראות דופק, אבל אני קונטרול פריק, אז אין מצב חחח

al107

New member
ליידי תודה את מקסימה

עדכון להיום בבוקר- הפרשה דמית ממש בניגוב. כנראה שזה זה....

Lady_in_Red

New member
באסה!
למרות שעד שזה לא מגיע לגמרי

יש עדיין אחוז של תקווה.
מקסימום, שום דבר לא אבוד! יש חודש הבא עם הרבה הרבה קימפורים

cookiii

New member
אני ממליצה לך ללכת חודש אחד למעקב זקיקים

לפני שאת לוקחת תמיכה. לפעמים הביוץ הוא הרבה יותר מוקדם ממה שנראה לנו. לי פעמיים היה ביוץ ביום 8 כשהפרשות הפוריות התחילו עוד כשהייתי בוסת...
אז כדאי מאד לבדוק חודש אחד רק כדי לראות שאת באמת מבייצת מתי שאת חושבת וככה כשתבואי לרופא ותגידי לו שהשלב הלוטאלי שלך קצר ותהיה לך הוכחה הוא לא יוכל לומר שום דבר.
בנוסף, את היום הראשון למחזור סופרים מהדימום האדום שמגיע לתחתונים ולא מההכתמות הראשונות בניגוב. אני לא יודעת אם זה משנה לך משהו בספירה אבל חשבתי שכדאי לרשום את זה.

איך מתגברים על הפחד והחששות?

אנחנו מנסים כבר שנה להקלט להריון שלישי. בקיץ עברתי שני הריונות כימיים אחד אחרי השני שהשאירו אותי די חוששת.
אחרי הכימי השני עברתי בדיקות והכל חזר תקין. לאחר מכן ניסינו בלי לכוון אבל גם בלי לשמור ולא נקלטנו ואז עוד שלושה חודשים שמרנו (עם
) וחודש שעבר התחלנו לנסות שוב עם בדיקות ביוץ ומדידות חום.
ואני מתה מפחד. כפי שזה נראה אין לי הרבה קשיים בקליטה (כל 4 ההריונות הגיעו יחסית מהר) אבל הפחד ששוב יפול ולא יתפתח תקין לא מרפה ואני ממש מפחדת מהיום שאראה שני פסים כי אז הכל יכול לקרות ובראש אני רואה עוד כימי

בעלי אומר למה לחשוב על זה ולהשאר חיוביים אבל אני לא מסוגלת ואני מתה מפחד שזה יקרה שוב. מצד אחד כל כך מחכה לראות פסים ומצד שני יש לי הרגשה ששוב זה יסתיים אחרי כמה ימים במפח גדול.
איך מתגברים על זה? מה עושים?

לימ13

New member
בוקר טוב

יהיה בסדר אל תידאגי תנסי לחשוב חיובי ויהיה הריון תקין לפעמים לוקח יותר זמן ככה קראתי אני גם בניסיון להריון שלישי זה החודש הראשון שניסינו ולא הלך שיהיה בהצלחה.

תודה!! אני ממש מקווה שזה יגיע כבר

חיכיתי וחיכיתי ודחיתי את הנסיונות אבל לא תיארתי לעצמי שזה יקח ככה זמן

שיהיה לך גם בהצלחה!

cookiii

New member
אם תסתכלי על מה רשמת למעשה אתם מנסים חצי שנה

בלי לכוון לא נחשב ועם קונדום בטח לא נחשב.
יש לך 2 לידות מוצלחות ואין סיבה שלא תיכנסי להריון נוסף. לדעתי את צריכה לעשות מה שעשיתם בהריונות הקודמים.
תנסי להרגע, להבין שזה עיניין של כמה חודשים ואז יגיע הריון.
בקשר לפחדים. אני מבינה אותך מאד. אני אחרי 3 כימים והפלה אחת בשבוע 8 וההריון הזה מאד מפחיד אותי. אני חוששת שפתאום הכל יגמר וקשה לי מאד לחשוב על היום הבא.
אבל מצד שני אין סיבה שגם לא יהיה בסדר. אצלך ההיסטוריה הרבה יותר טובה יש לך כבר ילדים.

אני ממש מנסה להיות אופטימית

אבל אז מתחילה לחשוב מה אם זה יקרה שוב ושוב
זה לא מרפה
וזה שיש ילדים בהחלט מרגיע מהבחינה שכבר הצלחתי אז אולי גם הפעם נצליח, אבל מה אם משהו לא בסדר בכל זאת (את רואה אני לא מצליחה להרפות מזה)

cookiii

New member
אם משהו לא בסדר ימצאו אותו.

בואי נלך לפי רשימה מה יכול להיות לא בסדר.
א. ביציות לא תקינות- פיתרון Q10 מצעיר את הסביבה השחלתית + הפריה ובחירת העוברים התקינים.
ב. זרע לא תקין - פתרון לקיחת תוספי תזונה והפריה במקרה הצורך.
ג. צלקת ברחם - פתרון ניתוח
ד. בעיה בפרוגסטרון - מתן תמיכה
ה. ביוץ לא תקין - מתן איקקלמין או זריקות הורמונים.

אז בואי נגיד והמצב הכי נוראי שקיים הוא שאחד הדברים האלו מתקיים, כפי שאת רואה יש פיתרון להכל.

ועכשיו בואי נראה בצורה הגיונית מה יכול לקרות.
א. לא יתכן כי יש לך ילדים בריאים והביציות לא מתקלקלות פתאום. זה או שיש ביציות טובות או שלא. אצלך יש אחלה ביציות פשוט צריך לחכות לביצית המנצחת.
ב. לא יתכן כי יש לכם ילדים והפריות (גם בכימי הייתה הפריה והשתרשות)
ג. יתכן בגלל הריונות קודמים והפלות- הפיתרון הוא לעשות בדיקת הסטרוסקופיה שתגיד לך אם יש משהו או אין. לדעתי לא יהיה שום דבר.
ד. יתכן אי ספיקה של הגופיף הצהוב. יש לו נטיה לתפקד פחות עם הגיל. במקרה זה עושים בדיקת פרוגסטרון בתחילת ההריון יחד עם הבטא.
ה. לא יתכן כי יש הריונות.

כפי שאת רואה הרוב לא יכול לקרות ומה שכן יכול לקרות אפשר לפתור בקלות. בחודש הבאה תעשי בדיקה לפרוגסטרון ותבקשי הפניה להיסטרוסקופיה אבחנתית שהיא בדיקה יחסית פשוטה ולא כואבת ותפתרי את עצמך מהפחד שיש משהו לא תקין.
אני מאמינה שברגע שהפחד הזה ילך את תכנסי להריון בקלות.

תודה לך את מקסימה!!

היסטרוסקופיה אבחנית עשיתי לפני 4 חודשים והכל בסדר. אני אחרי שני ניתוחים קיסריים והרופאה אמרה שהרחם שלי נראית מצוין לאחרי קיסרים, היא חשבה שיהיה יותר גרוע.
פרוגסטרון בהחלט אעשה, ואולי זה רק היה ביש מזל וההריון הבא יהיה תקין
תודה רבה על המענה ושיהיה לך המון בהצלחה והמשך הריון תקין וקל!

אמא של יונתן יקרה

גם אני כמוך אמא לשניים
הכניסה להריון הראשון לקח לי המון זמן...וטיפולים
( IVF) שבסופם נקלטתי טבעי ובהפתעה גמורה!

הכניסה להריון השני הייתה ממש סמוכה ללידה הראשונה שלי כי אז בעצם האישה היא פורייה ביותר...

עכשיו חיכיתי לא מעט זמן.
.....וזהו החודש השני לנסיונות

אצלי כל התהליך של הניסיונות להיקלט מלווה בהמון פחדים וחששות וכמובן טראומה מכל הטיפולים (בעיקר הנפש המדממת)
.
נכון, היום אני יותר רגועה כי ש לי שניים כבר
אבל הרצון לילד הוא אותו הרצון
.
יש כאלה שרק "מריחות" זרע ונקלטות ויש את אלה שזו עבודה בשבילן

(אהבתי את המאמר שהתפרסם כאן בימים האחרונים
).
בואי נאמין ביחד ונגרש
את הפחדים, נאמין שזה יצליח! וגם נעבוד קשה אם נצטרך!

מתפללת בשביל כולנו שהקליטה להריון תהיה מהירה! אמן

טולטול מקסימה!

תודה רבה רבה

האופטימיות שלך זה משהו שאני צריכה לאמץ לעצמי , לא רק בהקשר להריונות, באופן כללי. וכן הרצון הוא אותו רצון, אפילו שכבר יש ילדים הרצון לא נעלם בכלל.
וברור לי שכולנו ניקלט במהרה להריונות תקינים וארוכים עם תינוקות בכיינים שישנים לילה שלם כבר בהתחלה

מאחלת לך הריון תקין בקרוב קרוב!

למעלה