שרשוראפואי וטיפולייט לאמצע שבוע

לילוש 85

New member
היי

לא מומחית גדולה, רק בסבב הראשון אבל אנסה לעזור:
הרופא שלי ממליץ להזריק בערב, מומלץ בשעה פחות או יותר קבועה, בערב מהסיבה שלמחרת בבוקר את מגיעה למעקב שיהיה כמה שיותר אמין, וההוראות להמשך בהתאם.
העט של ההזרקה ממש קלה לתפעול, מחט דקיקה שלא מרגישים אותה בכלל, באמת הופתעתי לטובה
לי לא היו תופעות לוואי בכלל (בעלי אומר שהחזה שלי ממש גדל אבל אני לא שמה לב) אומרים לשתות המון מים אבל אני לא מהשותות בכלל, התאמצתי כמה שיכולתי..
אחרי 5 ימי הזרקות מגיעים למעקב ובעקבותיו הוראות מהרופא
באופן כללי זה ממש בקטנה, עוד צעד מבורך לעבר ההריון
המון המון בצלחה, לשתינו!

Angie88

New member
תודה :)

הזריקו לי היום בבוקר, אז אני מאמינה שאמשיך עם הבוקר שלי...כי הבנתי שלא רצויי לשחק עם השעות מעבר לטווח השעה, גג שעתיים.

בהצלחה לשתינו

אני דווקא שתיינית

Lily84

New member
עזרה בפענוח פרופיל הורמונלי

היי בנות אודה לעזרתכן
LH 7.6
FSH 10.2
E2 216
אציין שנבדק ביום השלישי למחזור

Lily84

New member
כן סדיר

אבל היו לי שתי הפלות בשבועות מוקדמים בחצי שנה האחרונה

cookiii

New member
הפלות לא קשורות ל FSH

ההפלות יכולות להיות מסיבה אחרת.
אני ממליצה לבקש בדיקה חוזרת להורמונים. יכול להיות שהחודש סתם בעל FSH גבוה טיפה.
עשית היסטרוסקופיה אבחנתית כדי לראות שהרחם נקי?

Lily84

New member
כן עשיתי.

באמת הייתה שארית מהגרידה והוציאו לי אותה. לקח לבטא המון זמן להתאפס.האם לדעתך בגלל ערך הFSH לא אוכל להיכנס להריון החודש?

cookiii

New member
אין שום סיבה שלא תיכנסי להריון

מFSH כזה ואף גבוה יותר.
בנוסף את יכולה לנסות לקחת Q10 הוא מחזק את הביציות.

Lily84

New member
לא שמעתי על q10

איזה מינון יש לקחת? לא יכול להזיק? המון תודה על התשובות! פורום מדהים!

cookiii

New member
ממה שאני יודעת במחקרים שערכו

המנה המומלצת היא 600 יחידות. בדרך כלל בכדורים יש 200 יחידות לכן לוקחים 3 כדורים.
Q10 הוא קו אינזים שמטרתו להצעיר את הסביבה השחלתית ושיפור הביציות. מכיוון שאצלך הבעיה היא בהפלות ולא בחוסר כניסה להריון כדאי לנסות לשפר את הסביבה הרחמית.

אני ממליצה לך לחפש מידע על fsh גבוה. יש כמה דרכים להוריד אותו גם בעזרת שינוי מזון וספורט. אני מאמינה שלא תהיה לך בעיה להיכנס להריון.
בנוסף את יכולה לשאול בפורום פוריות על הנושא.

תוסף מזון שני שלוקחים הוא דאה אבל הוא סוג של הורמון ויש לו תופעות לוואי ולכן כדאי להתייעץ עם רופא לפני שלוקחים אותו.

blossom girl1

New member
הפרשות חומות ביוא"ב 8...

זה קרה לי לפני חודשיים למרות שאז ההפרשות היו עם חוטים וכבדות יותר.... עכשיו הייתה לי מין הכתמה חומה בהירה בהירה... וזהו. נעלמה. לפני חודשיים היא הייתה במשך שעתיים (חודש שעבר לא חזר אז הרופא הניח שזה אולי פצע או הפרשה הורמונלית)
אז כתבתי פה ומישהי כתבה שזה אולי בגלל פרוגסטרון נמוך אבל במעקב זקיקים החודש ביוא"ב 4 היה פרוגסטרון 24.8... חודש שעבר ביוא"ב 7 היה 22.3...
האם זה פרוגסטרון נמוך שעשוי לגרום להפרשה?

למעלה