שרשוראפואי וטיפולייט לאמצע שבוע

gordi3

New member
היה ביוץ?

סבב שני של איקקלומין - 2 כדורים ליום למשך 5 ימים.
היו לי 3 זקיקים מובילים לעומת 1 בחודש שעבר והם גדלו גדלו עד שהפכו לציסטות לפי הספר.. גדלים - 44 מ"מ, 35 מ"מ ו 31 מ"מ. עם זאת, היה נוזל בדוגלס ולכן הטכנאית אמרה שכנראה אני מבייצת וזימנה אותי שוב למחרת. אתמול חזרתי והיא ארה שזה בייץ כנראה - 3 הזקיקים בייצו לפי מה שהיא רואה למרות הגודל שלהם ( שבאיקקלומין ידוע שהם גדלים מאוד מאוד, חודש שעבר בייצתי בגודל 32 מ"מ). אז כדי לוודא את הביוץ עשיתי היום בדיקת דם - יום 26
אסטרדיול 1400
פרוגסטרון 87
מה דעתכן? רופאת הנשים תהיה רק ביום ראשון...

לשם השוואה בחודש שעבר שהיה ביוץ לפי הרופאה היה פרוגסטרון 87 גם ואסטרדיול 1000...מה זה אומר שהאסטרדיול עולה?

כן היה ביוץ..... וטוב שהאסטרדיול גבוה

אבל חוץ מזה שהיה ביוץ לצערי זה עדיין לא אומר כלום

gordi3

New member
ביום שישי ( יום 21 למחזור)

לא ראו כלום. ביום שני ( יום 24) ראו שהתחיל. ואז גם היו לי כאבים ממש חזקים ( כמו חודש שעבר..) בכל מקרה עשינו בשישי, שבת, שני ושלישי.. נראה לכן שכיסינו? :)

יעל861

New member
רירית דקה

היי בנות יקרות...
שישה שבועות אחרי גרידה בשבוע 15 חוזרת למרוץ :(
באולטראסאונד שבוצע שלושה ימים אחרי הביוץ נצפתה רירית בעובי 6 מ"מ. התבאסתי מאוד כיוון שהבנתי שהיא יחסית דקה..
הרופאה התעקשה איתי שהרירית מאוד יפה ושלמרות שמספרית היא כביכול דקה, היא לא באמת דקה ולדעתה יפה מאוד.
מה אתן אומרות? להתעקש עם רופא על טיםול לעיבוי הרירית?

gordi3

New member
חברה שלי

נכנסה להריון עם רירית 6, זה ממה שהבנתי המינימום. עדיף לפחות 8 אבל גם 6 זה בסדר. כדי לעבות הרירית אני מציעה שתאכלי סלק לפחות פעמיים ביום. זה ממממש עוזר. לחי זה מאוד עזר ואני חושבת שבזכות הסלק הגעתי לרירית 10 בביוץ. לגביי האם לבקש מהרופאה אני לא יודעת כי לא מבינה בזה , אולי אחרות יוכלו לענות.

יעל861

New member
תודה על התשובה :)

שני סלקים ביום?!? זה לא המון?? חחח יש מצב שאמות מזה..
לא הבנתי, לך היתה רירית פחות מ 10 ובזכות הסלק היא התעבתה? או שאת לא יודעת כמה היא היתה לפני הסלק?

gordi3

New member
לא שני סלקים ביום

אני מכינה סלט סלק ואז אוכלת 2 צלחות ביום, כל צלחת נניח 3 כפות רגילות. כשאת רןאה שהפיפי שלך נהיה בצבע ורוד זה אומר שאת אוכלת מספיק סלק וזה טוב :)

הרירית שלי התחילה במעקב מ 3.5 מ"מ עובי ביום ה 11 ועלתה לאט לאט עד ל 10.. ביום ה 24 למחזור. מניחה שהסלק השפיעה כי זה חודש שני ברציפות שזה עולה אצלי ומתחיל מאוד נמוך וברגע שאני מתחילה עם הסלק זה משתפר. מן הסתם גם הימים וההורמונים ככל שהזקיק גדל משפיעים אבל אני בגישה של לא יועיל לא יזיק ולדעתי מועיל

יעל861

New member
תודה על המידע. עוד שאלה

הרירית ממשיכה להתעבות גם אחרי הביוץ?

cookiii

New member
הרירית מתעבה עד הביוץ.

העובי הכי גדול שלה הוא ביום הביוץ. לאחר הביוץ היא טיפה יורדת עבר נהיית סמיכה יותר.

רוצה לחדד...

בעיקרון יש להתייחס לעובי הרירית ביום הביוץ. אבל גם לאחר הביוץ הרירית יכולה להתעבות למרות שהמרקם שלה כבר שונה (יותר ספוגי).
אצלי למשל, נקלטתי בחודש שהרירית בביוץ הייתה 5.5 ושבועעים וחתי אחר כך, כלומר שבוע 4+4 היא הייתה 10... (הפלתי אך ללא קשר לרירית), כך שאם נקלט הריון הרירית בהחלט יכולה להמשיך להתעבות ומכאן שכדאי להמשיך לאכול סלק :)

cookiii

New member
ב 4+4 היית בהריון :)

הרירית מתעבה בגלל הפרוגסטרון והHCG שהשליה מפרישה.
דרך אגב בכל מקרה כדאי לאכול סלק. הוא מחזק את מערכת הדם, מוריד לחץ דם, תורם ערכים יפים של חומצה פולית B6 וברזל.

bookmarc

New member
ביוץ לאחר פרוגילוטון

היי,
הייתה לי ציסטה והרופא נתן לי פרוגילוטון כדי להפסיק את הדימום.
סיימתי חפיסה וכעת אני ביום 13 מהיום הראשון של הדימום.
השאלה שלי היא האם להתחיל לבדוק מעכשיו עם ערכות הביוץ של לייף? או לחכות?
הווסתות שלי יחסית ארוכות בערך חמשיים יום, אבל השאלה שלי האם זה משתנה בגלל שאני אחרי החפיסה עכשיו...
תודה!

cookiii

New member
היי בוקמארק.

וסת של 50 יום היא בדרך כלל לא תקינה אבל את בטח יודעת את זה. זאת ככל הנראה וסת שלא מבייצת או שמבייצת חלש.
אני ממליצה לך בחום לפנות לרופא פוריות שיבדוק את רמות ההורמונים שלך ביום 3-5 למחזור ושיעשה לך מעקב זקיקים ויתן לך טיפול.
חבל שתבזבזי מלא זמן ותתאכזבי.

בעיקרון אחרי גלולות יש סיכוי שהמחזור הראשון יהיה קצר יותר. אם את רוצה לנסות לבדוק ביוץ במקלוני ביוץ את צריכה לבדוק כל יום בשעה קבועה. עדיף לבדוק אחרי השעה 10:00 בבוקר ואחרי כמה שעות ערות ועד השעה 20:00 בערב.
כדאי להתחיל לבדוק כבר מהיום מכיוון שאי אפשר לדעת מתי הביוץ יתרחש. אם המחזור שלך הוא בסביבות חמישים יום הביוץ יכול להתרחש עד היום ה40 אז יש לך הרבה ימי בדיקה. בנתיים תקיימי יחסי מין יום כן יום לא כדי לא לפספס את הביוץ.
מקווה שהחודש יהיה החודש שלך!

tuli59

New member
זקיקים וכאלה

היי לכן.... התחלתי מעקב זקיקים (כבר חודש שעבר). שאלתי היא - היום עשיתי מעקב (ימ 13) ועובי רירית 5 ממ, זקיקים קטנים בשתי השחלות. אורך המחזורים שלי בין 33-35 ימים...
האם זה תקין? מתי בערך אמורים לצפות בזקיק מוביל?
*חייבת לציין שאני משתדלת מאווווד לשלב סלק בארוחות מדי יום כבר כמה ימים...

Angie88

New member
מתחילה מחר זריקות גונל F

למי שעשתה פעם, באיזו שעה מומלץ לעשות בד"כ?
תופעות לוואי?
טיפים?

הכל ייתקבל בברכה...

למעלה