מבייצות ביחד לאמצע שבוע

יוא"ב 10 - מתי אפשר לנסות לבדוק הריון?

אני לא עומדת במתח.. :)
יש מה לנסות לבדוק לפני יואב 14?

merlion

New member
עדיף להמתין לאיחור

אבל אני לא מכירה הרבה שעומדות בהמתנה הזו...

נראה לי שרובנו בודקות לפני....

בהצלחה

אין לי מושג מתי זה יקרא איחור :)

מחזור אחרון שהיה לי, הוא היה טבעי ראשון אחרי גלולות
והגיע אחרי 37 יום..

merlion

New member
אז עדיף שתמתיני ליוא"ב 14 או שפשוט תעשי בטא

בהצלחה!!

merlion

New member
עקרונית אפשר לזהות בבדיקת דם כבר ביוא"ב 8

אבל מומלץ לחכות ליוא"ב 14 כדי כבר לראות תוצאה יפה ולא תוצאה נמוכה שתדאיג אותך...

באמת אפשר כבר לראות בבטא?

למה זה יכול להדאיג?
בא לי ללכת לעשות מחר בבוקר..
יש לי גם מקלונים בבית, יש טעם לבדוק או שבטוח לא יראו עוד כלום?

merlion

New member
את תמיד יכולה לבדוק...

בטא מאוד נמוכה יכולה להעיר על הריון לא תקין או הריון כימי ולכן יש שנלחצות מבטא נמוכה...

לגבי בדיקת שתן - אם זה חיובי אז זה חיובי - ואם לא אז זה לא בהכרח אומר שאת לא בהריון...
אם יש לך בדיקות ספייר - אז לכי על זה :)

וכמובן אל תשכחי לעדכן...

השתרשות???????

אתמול והיום (יואב 9 -10, ממש "לפי הספר") היה לי מעט דימום בניגוב... אני מתחילה להתרגש.
מה זה יכול להיות אם לא השתרשות??
מחר בשתן הראשון אני עושה בדיקה..

blossom girl1

New member
בדיקת דם יום אחרי ביוץ- האם תקין?

אסטרידול 333
פרוגסטרון 2.7

יום מחזור 15, יוא"ב 1

האם תקין?

cookiii

New member
קשה לראות לפי התוצאות שאת אחרי ביוץ.

הפרוגסטרון עדין נמוך והזקיק קטן. בטוח שהיה ביוץ? אולי כדאי לחזור על התוצאות עוד יומיים שלושה.

blossom girl1

New member
מעקב זקיקים קודם היה ביום ראשון

בי"מ 12 אסטרידול 780, פרוגסטרון קטן מ- 2... הזקיק ביום ראשון היה 19 מ"מ והיום כבר נצפו רק זקיקים קטנים...
הרירית גדלה דווקא מ8.2 ל-9.9

cookiii

New member
אוקי, נשמע חיובי.

אם יש לך אפשרות לבדוק עוד יומיים שוב פעם את הערכים זה טוב.

טיגר1504

New member
בבקשה עזרה בפענוח בדיקות דם

צהריים טובים,
אני לסירוגין בפורום הזה בשנתיים האחרונות הולכת וחוזרת (לא מהסיבות הטובות) ואשמח לעזרה ממבינות דבר :)
היום אני בי"מ 13 ועשיתי מעקב זקיקים אשר הראה זקיק בגודל 20 מ"מ ורירית בעובי 12 מ"מ שהטכנאית אמרה שהיא עדיין לא עבה מספיק, לא ידעה לומר לי בוודאות האם היה או לא היה ביוץ
במקביל עשיתי בדיקות דם בבוקר והתוצאות:
Estradiol - 502
LH - 7.5
Progesterone - קטן מ - 0.8

אז מה זה אומר?? לפני ביוץ, לקראת או שפספסתי???

תודה

טיגר1504

New member
תודה פיצית, על התגובה המהירה

האמת שטחנתי סלק החודש אז קיוויתי שזה יעזור :)
אני כל כך לא מבינה בערכים האלה, מה זה אומר, מה הטווחים שהם אמורים להיות לקראת ביוץ?
אפשר לשער לפיהם מתי הוא עתיד להגיע? כי קצת נלחצתי שיש זקיק של 20 מ"מ, הוא לא גדול מידי??

al107

New member
מה קורה עם הגוף שלי??!?

טוב אז מסתבר שעדיין לא בייצתי החודש (מחזורים של 23 יום עכשיו ביו"מ 16).

מי שמכירה אותי קצת יודעת כבר שכנראה השלב הלוטאלי שלי קצר (חודש שעבר הגיע אחרי 8 יום מהביוץ..). אבל חודש שעבר לא זיהתי ביוץ ממש בוודאות אז בגלל זה הייתי עוד קצת אופטימית.

החודש הזה, יש לי הפרשות פוריות מיום שבת ואתמול כבר לא היו- ובגלל זה חשבתי שהביוץ היה ביום שני. (אם באמת היה ביוץ ביום שני כלומר הלוטאלי שלי 9 ימים שזה גם מאוד קצר). חשוב לציין שאני בודקת ביוץ לפי הפרשות ומקלונים. במקלונים לא יצאה בדיקה חיובית, אבל שיערתי שהמקלונים האלה פשוט לא מזהים אצלי.

היום היו לי מלא הפרשות פוריות, והבדיקת ביוץ יצאה חיובית- מה זה חיובית? סופר חיובית, אין יותר חיובי מזה.

אמאל'ה מה זה אומר? אם עדיין לא היה ביוץ ואמורה בעיקרון (לא) לקבל ביום רביעי עוד שבוע?

הפסקתי גלולות מאוקטובר- ומאז היו לי מחזורים של 21, 22, 25, 23, 23. יכול להיות שעד עכשיו המחזורים לא היו באמת באורכם האמיתי בגלל הגלולות? ואם כן אז זה אומר שלא בייצתי כל הזמן הזה?

מקווה שהבנתם אותי כי מרוב בלבול אני לא מצליחה להוציא משפטים הגיוניים.
סורי על החפירה אבל בבקשה תגיבו לו.

למעלה