שאלות והתייעצויות לסופ"ש

I am Pupsik

New member
תוך כמה זמן קיבלתן מחזור אחרי הפסקת גלולות?

אני לוקחת גלולות שנתיים , איך שילדתי את הקטן שלי התחלתי לקחת גלולות סרזט בגלל ההנקה, והמשכתי למרות שהפסקתי להניק אותו כבר בגיל 10 חודשים.
עכשיו הפסקתי את הגלולות, ובתור אחת שהיו לה בעבר מחזורים סדירים לחלוטין, מתי אני אמורה לקבל?

איך זה היה אצלכן?
(אני לא זוכרת איך זה היה כשרציתי להכנס להריון עם הקטן..

(יש לי 2 בנים מקסימים, אני אשמח לשמוע עצות איך לעשות בנות
)

einavmashina

New member
בלחץ מטורףףףף

אני בשבוע 5 פלוס 4
ומרוב שאני לא מעכלת שאני בהריון.. בטעות לקחתי ביס מגבינת קממבר.. קראתי קצת על זה והבנתי שזה יכול לגרום לזיהום.. בבקשה תרגיעו אותי!!
אוףף אני מרגישה מטופשת אבל אני נורא מפחדת

stimp228

New member
זה היה רק ביס :)

אני לקראת שבוע שבע שתיתי פחית רדבול... זה היה ביום לפני בדיקת דופק... ולא היה מושג שאסור :)

cookiii

New member
אלל תדאגי

בצרפת לא מפסיקים לאכול גבינות עובש. פעם אחת ועוד בתחילת הריון לא תגרום נזק.

einavmashina

New member
וואי בנות תודה

אתן מקסימות באמת.. אני יחסית חדשה ומרגישה את הדאגה והאהבה של כולן
תודה לכן על העזרה והתמיכה שאתן נותנות פה לכל הבנות.. זה מאוד חשוב!!

תודה

שאלת הפרשות..

שאלה אולי קצת טיפשית אבל בכל זאת....
אני יודעת (מכן - חכמות הפורום
) שהכתמות והפרשות חומות לפני המחזור זה לא דבר כ"כ טוב,
מה לגבי הפרשות כאלה אחרי המחזור? המחזור (דימום) נמשך אצלי בערך 4 ימים ואח"כ יש עוד בערך 3 ימים של הכתמות והפרשות חומות כאלה של סוף, לא דם טרי.
לא היה לי את זה כשלקחתי גלולות ורציתי לשאול אם זה תקין?

stimp228

New member
לי נראה תקין... יש לי את זה גם

לכן הצחזור שלי כל כך ארוך... אבל יש לי פטנט קצת לקצר.... זה לנקות בדוש את האזור.... זה סתם שאריות שלוקח להן זמן לרדת....
כמובן לא להגזים עם הדוש כי הכל שם עדיין עדין מאוד ואם המים יגיעו לרחם אני לא בטוחה שזה ממש טוב... לכן עושים בעדינות ולא בזרם חזק וכמובן שטמפרטורת המים תהיה סבירה ולא חמה/קרה מדי....

בקיצור זאת תופעת נורמאלית

Bing1000

New member
איזה יואב אני?

היי בנות!

החודש התחלתי להשתמש בבדיקות ביוץ. לקראת יו"מ 14 זיהיתי התכהות של הפס באופן יחסי לבדיקות בימים לפני כן, אבל לא פס כהה ממש כפי שמתואר בעלון הבדיקה. יום למחרת הפס חזר להיות בהיר בהיר והנחתי שבייצתי.

המשכתי לבדוק קצת וביום ה21 זיהיתי פס כהה מאוד כמו פס הביקורת.

המחזורים סדירים 29 יום בערך, ועקרונית אני אמורה לקבל היום או מחר.
בדקתי הריון הבוקר והתוצאה שלילית.

איך כל זה מסתדר

11לילך11

New member
גם לי זה קרה

גם אני החודש התחלתי להשתמש בבדיקות ביוץ וקרה לי אותו הדבר.. רק שאני גם מדדתי את חום השחר אז ידעתי שביום שהיה לי קו יחסית כהה לא בייצתי. אז יכול להיות שבייצת ביום ה21..
אפשרות שנייה היא שהבדיקה השנייה שעשית הייתה חיובית בגלל הריון. מסיפורים של בנות אחרות אני יודעת שקרו מקרים שבנות זיהו הריון לפי קו כהה בבדית ביוץ במשך כמה ימים עוד לפני שבדיקת ההריון הייתה חיובית. אני מקווה שזה המקרה שלך.. אם זה המקרה גם בדיקת ביוץ שתעשי עכשיו אמורה להראות תוצאה חיובית.
שיהיה לך בהצלחה!!

stimp228

New member
אם זיהית פס בימ 21 זה אומר

שבימ 22 זה הביוץ ולכן ימ 23 נחשב ליואב 1.
עדיף לא לבדוק לפני יואב 12... לכן רוב הסיכויים שהחודש כן יהיה לך איחור אבל האיחור יהיה בגלל הביוץ המאוחר.
אני פחות אופטימית בנוגע להריון כי קודם כל בדיקות ביוץ לא מזהות לכל אחת הריון, וגם אישית לא שמעתי על מקרים בהם בדיקת הריון לא זיהיתה וביוץ כן זיהה, אם יש פס חזק בבדיקת ביוץ כתוצאה מהריון הבדיקה הביתית חייבת לזהות כבר.

בנימה אישית חייבת לספר לך שלא מזמן היו לי חודשיים עם ביוץ מאוחר, אלה היו חודשים שלא בדקתי ביוץ והשתגעתי מהאיחור. בדרך כלל מקבלת כל 28-29 יום ואז יצאו לי מחזורים של 32 ו-35 יום. ובסוף זה לא היה הריון אלא סתם ביוץ מאוחר.

לכן לנשום עמוק ולהמתין ליואב 12... בהצלחה לחודש מנצח.

Bing1000

New member
תודה..

לא נראה לי שזה הריון כי בדקתי שוב כמה ימים לאחר מכן ובדיקת הביוץ שלילית.. ונוסיף לזה בדיקת הריון שלילית. וחלמתי בלילה שאני יולדת ונראה לי שכאבי הצירים שחוויתי בחלום הם למעשה כאבי מחזור :/ באסה

בנותת האם חום גבוה במהלך היום מעיד על משהו?

אני לא מודדת חום השחר אבל ביומיים האחרונים מדדתי והחום שלי ממש גבוה מבדרך כלל.
הוא 36.8 ו36.9.
אני נכנסת לאיחור מחר ..גג מחרתיים.

אתמול בבוקר ביצעתי בדיקה של איביי ויצא שלילי.

אני עם כאבים קצת כמו של לפני המכשפה..לא מרגישה שאני בהריון..
אין אפשרות לעשות בדיקת דם ביומיים הקרובים.

stimp228

New member
זה יכול להיות מלא דברים...

מסתם חום גוף גבוהה כי את נמצא בחימום... מזגן או רדיאטור... או סתם משהו בגוף.... או שזה הפרוגסטרון שעדיין גבוהה והוא בהחלט מעלה את חום הגוף לא רק בבוקר....

או שזה הריון :) מחר את יכולה לבדוק עם בדיקה ביתית רגישה בפיפי הראשון... לא חובה בדיקת דם.

בהצלחה :)

תודה רבה ...השכלתי!!מקווה

ולכן אתאפק עוד יומיים לראות שהכל נקי..
תודה שאת תמיד עוזרת עונה תומכת ונותנת מידע לכולן!מקסימה אמן והחודש תזכי להריון שיסתיים בידיים מלאות!!

11לילך11

New member
שאלות בנוגע לחום השחר

זה החודש הראשון שאני מודדת חום השחר והצלחתי לזהות את הביוץ ממש בקלות, רואים בבירור את העליה בחום. השאלה שלי היא האם ניתן לזהות גם הריון באמצעות הגרף? אני יודעת שאם החום נשאר גבוה במשך 16 ימים זה סיכוי טוב להריון אבל בשלב כזה כבר אפשר לעשות בדיקת הריון אז זה לא ממש עוזר.. אני עכשיו ביואב 7 והחום עדיין נמצא בעליה, זה סימן למשהו? ועוד משהו- במידה ואין הריון, הטמפרטורה אמורה לרדת ביום קבלת הווסת או לפניו? הירידה הדרגתית או חדה?

stimp228

New member
זה מאוד משתנה מאישה לאישה

אצלי צניחת החום קוראת ביום השני של המחזור....
לכן אם זה החודש הראשון שאת מודדת אז אין ברירה וצריך לממוד את הגוף.
אין פה תשובה חד משמעית.
יש בנות שזה מתחיל לרדת יום לפני הוסת ויש כאלה באותו יום.... משתנה.

בהצלחה.

kimkar

New member
זו שאלה ששאלתי

בדיוק לפני שבוע ואז גיליתי שאצלי הטמפ' יורדת משמעותית יום לפני שהמכשפה מגיעה.
זה משתנה אצל כל אישה:)

למעלה