עזרה בתשובות בדיקת דם להריון

motek84

New member
עזרה בתשובות בדיקת דם להריון

היי קיבלתי תשובות-
4843 Iu/l

בבקשה מי שיודעת מה זה אומר??

Mis Anna

New member
זה אומר שאת בהריון

מזל טוב!
תקבעי תור לרופא לשבוע 7 לפי תאריך וסת אחרונה.
שימשך תקין ועגול

motek84

New member
וואווווו תודה רבה לכן!!! שאלה נוספת ברשותכן|4

זה מרמז בערך איזה שבוע אני?
כי הייתי אצל הרופאת נשים לפני יומיים,
הגעתי אליה בגלל שאני חווה דימום כבר חודש וחצי (לא דימום מאסיבי אך הוא כן נערך הרבה ימים מתוך החודש וחצי האחרון והוא ניראה כמו דימום של סוף המחזור).
ואז היא עשתה לי בדיקה וראתה ככל הניראה לדבריה שק עוברי ולכן שלחה אותי לבדיקת הדם.
השאלה שלי, האם מישהי חוותה דימום כזה ארוך והאם זה צריך להדאיג אותי כי אני ממש מתחילה להילחץ
בייצוד לאור העובדה שהרופאה לא סיפקה לי מספיק מידע על דימום זה.

תודה רבה לכן!!!!

Mis Anna

New member
קשה להגיד

לפי הבטא קשה להעריך, ונשמע גם שלא ברור כל כך מתי בייצת אם את אומרת שהיה לך דימומים. מה שכן עשית עוד בדיקות חוץ מבטא? כמו פרוגסטרון למשל? הדימומים יכולים לנבוע משם.
האם אחרי שהרופאה בדקה אותך מלבד השק אמרה לך משהו על הדימום?

motek84

New member
אמת, המחזור האחרון התבלבל

לי לגמרי בגלל כל הדימום שחוויתי ועדיין חווה.
סליחה על הבורות מה זאת הבדיקה הזאת?
האמת שאני ממש מאוכזבת מהרופאה הזאת, זאת פעם ראשונה שאני הולכת אליה וזה רק מאחר ולרופאה שלי אין תורים בחודש וחצי הקרובים...
היא רק אמרה לי לעשות את בדיקת הדם הנ״ל שעשיתי ולחזור אליה בעוד שבועיים!! אני ממש לא מרגישה בנוח עם זה כי אני מרגישה קצת באוויר וללא תשובות

Mis Anna

New member
תבקשי

בדיקות דם מקיפות ובינהם בדיקת PROGESTRON ולפי הערך ידעו אם את צריכה תמיכה בכדורים בתחילת ההריון. דימומים חייבים להבדק עי הרופא.

stimp228

New member
תראי....

לא רוצה לספק לך תשובות אבל אני מציעה שמחר תגשי לרופא משפחה ותבקשי ממנו עוד בדיקת בטא.... תעשי את הבדיקה ותגידי מה התוצאות... רק אזנהיה יותר חכמות.
דימום חודש וחצי זה לא משהו נורמאלי... אבל חבל להילחץ סתם לפני שיביו תוצאות בדיקת בטא נוספות.

תעדכני.

למעלה