מבייצות יחד לתחילת שבוע

חייבת הסבר על הבדיקת ביוץ

רשום בנוראות שרק כשיש שני פסים חזקים זה מרטה שיש ביוץ
אז מה זה כשיש פס בהיר ופס קהה?
כשדני הפסים קהים זה יום הביוץ?
תודה

אז ככה

בדיקת ביוץ מחדבת חיובית כאשר קו הבדיקה זהה או כהה מפס הביקורת, לאוב כאשר התשובה חיובית ולמחרת תשובה שלילית, זהו יום הביוץ, יכול להיות רצף של יומיים בתוצאה חיובית ויכול גם להיות שהבדיקה תצא כמעט חיובית וזה יהיה זה, במקר. כזה רק הנסיון ילמד. בהצלחה

fergiG

New member
חודש ראשון שהתחלתי להשתמש

במקלונים עד אז לא רציתי להכניס את עצמי לזה וניסיתי לזהות לפי כאבים, הפרשות וזהו
האמת היה יום שפספתי ואולי באמת זה היה יום הביוץ, לפניו היו שני פסים כשהביקורת כהה ויום אחרי היום שפספסתי לא היה כמעט פס.. ממש חלש
אשמח לפרשנות מהניסיון שלכן..
האם באמת קריטי לעשות בידיוק באותן השעות? לא לשתות הרבה לפני? זה מה שהיה כתוב בערכה של לייפ.. ולמה לעזאזל זה ככ יקר?!

אז ככה

קודם כל מזמינים בדיקות מאיביי, אין שום סיבה לשלם את המחיר שלוקחים עליהן בארץ. רצוי לבדוק באותה שעה כדי להימנע מפספוסים או פשוט לבדוק פעמיים ביום.

fergiG

New member
אני גרועה בהזמנות באינטרנט

לא אוהבת להתעסק בזה
פעמיים ביום.. ואו! מתי יש זמן לדברים אחרים?

את הולכת לשירותים יותר מפעמיים ביום לא ?

אם קשה לך לעשות את הבדיקה בשעה קבועה אחה"צ את פשוט עושה מתי שיוצא לך במהלך היום, פעם בין שעות הבוקר לצהרים ופעם בין שעות אחה"צ לערב. כל מה שצריך זה פיפי. פשוט, לא ?
ולגבי הזמנות באינטרנט זה באמת לא מסובך, יש לך חשבון פייפאל ? אם לא עושים בשתי שניות, נכנסים לאיביי, אם צריך קישור תבקשי והבנות ישימו ואת פשוט מזמינה משם. אם זה ממש מסובך לך, תבדקי מי מהבנות מזמינה בקרוב ותוכלו לחלוק חבילה.
בהצלחה

שאלה לגבי הבדיקות מאיביי

כמה זמן צריך ל״טבול״ בשתן? תמיד בבדיקות הריון או ביוץ אחרות שעשיתי כתוב שצריך מספר מסוים של שניות, ואני סופרת כדי לא להרוס, ובאלו של איביי לא כתוב כמה זמן.
ולמה לעזאזל הבדיקות כאלו פיציות
צריך זכוכית מגדלת בשביל לראות מה יצא במיוחד כשיש פס שקוף כמו שלי

לילוש 85

New member
היי :)

אני טובלת אותן בשתן עד שכל הפס הלבן נצבע/ נרטב
אחכ לוקח לו כמה שניות להתייבש והתוצאה מגיעה

למעלה