הודעת פתיחה חגיגית

cookiii

New member
הודעת פתיחה חגיגית

לכל חברות הפורום שלום רב.

למי שעדין לא הספיקה להכיר אותי שמי קוקי, אני גרה במרכז.
לפני שנתיים התחיל התהליך שלי ושל בעלי לקראת הריון. בהתחלה הפסקתי גלולות, אחר כך הלכתי לבדיקות הרגילות,גנטיות וכו משם הכל התחיל להסתבך.
הבדיקות הגנטיות יצאו לא משהו, נבהלנו נורא ועצרנו הכל. אני נכנסתי לפורום כדי לקבל מידע על הבדיקות הגנטיות ונשבתי בקסמיו. בהמלצת החברות בפורום הלכנו לגניטקאי דוקטור גלסר.
בעלי עשה בדיקה והתשובות אצלו יצאו תקינות. חזרנו לרופא שצחק עלינו קצת ואמר שלכל אחד יש לפחות 20 שגיאות גנטיות ושבמזל אצלנו עלינו על אחד מהם ושנרוץ מהר למלא לוטו
. הוא נתן אישור להמשיך.
בניסיונות הראשונים הצלחנו להיכנס להריון אבל אז פיטרו אותי מהעבודה והעובר נפל מכל הלחץ שעבר עלי.

אחרי חצי שנה של ניסיונות בהמלצת הבנות הלכתי לדוקטור וויולוביץ. רופא בחסד עליון, הוא שלח אותי לפרופיל הורמונלי שם גיליתי שיש לי תסמונת שחלות פוליצסטיות ללא הדגמה באולטרסאונד. פיצית הייתה זאת שאמרה לי שלא לקחת יש אקקלמין אלא לשנות את התזונה ולראות מה יקרה.
את בעלי הוא שלח לבדיקת זרע שיצאה גרועה מאד. מיעוט זרעים, מורפולוגיה נמוכה, תאים לבנים בזרע. נזכרנו שבעלי היה חולה עם חום גבוה שבועיים לפני הבדיקה ולפני ששלחו אותנו להזרעות וויולוביץ ביקש בדיקה חוזרת אחרי 3 חודשים.
קיצצתי לבעלי בקפה, הרצתי אותו, הרחבנו את הבוקסרים, הדלקתי מזגן באופן קבוע בבית, הכנתי מלא סלט גזר ומלא סלטים עם אגוזים. אחרי 3 חודשים הבדיקה יצאה תקינה וחזרנו לנשום לרווחה.
מאז במשך שנה וחודשיים התחלתי לבדוק חום השחר , השתמשתי בקרוב ל 300 מקלוני ביוץ,גיליתי שאני מבייצת לבד ובאמת שאקקלמין היה עושה לי רק נזק.
קראתי המון חומר על פוריות: על ההורמונים, בדיקות, זריקות, הזרעות, IVF רציתי להיות מוכנה לכל. נכנסתי לאתרים הומופטים,טבעיים.חרשתי את אתר fertility friend הוא באמת הפך להיות החבר השני הכי טוב שלי (הראשון שמור לפורום לקראת)
שיניתי את התזונה,עברתי מעקבי זקיקים, שתיתי עשבים,טחנתי סלק, טעמתי חלה מהפרשת חלה,נישנשתי אננס. אמא שלי הלכה להתייעץ עם כל מיני גורמים רוחנים (כעסתי עליה מאד על זה), הלכתי לכותל לצעוק על אלוהים, עשיתי איתו ברוגז, השלמתי, עברתי עוד 2 כימים קצרים,צילום רחם, בדיקות קרישיות שחזרו עם עוד בעיה גנטית (עכשיו אני בטוח צריכה למלא לוטו
).
בכיתי בלי סוף על מר גורלי, התנחמתי שיש בנות שמצבם גרוע יותר, ריחמתי על כולם ועל עצמי, נפלתי, קמתי ויצאתי מחוזקת מכל הבנות כאן שלא הפסיקו לעודד אותי שוב ושוב.
קינאתי בחברות שניסו להיכנס להריון אחרי וילדו לפני, שמחתי על הלידות שלהן כי בכל זאת הם הפכו אותי לסוג של דודה. עברתי הפלה אחת בשבוע 9 לפני בדיוק 3 חודשים ואז החלטתי שדי, אני חייבת לשחרר
.
אז תפרתי וילונות, גב למיטה, כיסוים לספות, מפה ושמלה. למדתי לתכנת לאנדרואיד. יצאתי לנופש, יצאתי עם חברים ודווקא בחודש שהכי לא ציפיתי לו, בחודש שהייתי בטוחה שאין סיכוי בעולם דווקא אז נכנסתי שוב להריון.
בתקווה שהמזל הנאחס נגמר כי אני בהריון והשבוע ראינו דופק חמוד
אז בנות להכין ארגזים
אני מפזרת עליכן אבקת דופק
.

אני מאחלת לכל הבנות שתידבקו בהריון ישראלי מצוי מהרה |
. שכולכן תעופו מפה צ'יק צ'ק לפורום העגול ותחזרו לכאן לסבב הבא.
אני מקווה להיות מנהלת טובה, אני אעשה הכל כדי להיכנס לנעליים הענקיות שהשאירו לי.
אתן יכולות לפנות אלי בכל מצב. גם כאן על דפי הפורום וגם במסרים. אני לשירותכם.

תודה מיוחדת למנהלות ולחברות הותיקות (כולכן יודעות מי אתן והרשימה ארוכה) הן ליוו אותי מהיום הראשון שלי כאן ועודדו אותי בלי סוף גם כשהיה קשה.

בהצלחה לכולנו!!!

stimp228

New member
מתוקה איזה כיף!!! מסל טוב על הדופק

זה הכי חשוב..
ומזל טוב על הנהלת הפורום :)
ידעתי שזאת תהיה את ולא טעיתי!!!
את מדהימה עם לב כל כך גדול שיכול להכיל יבשת שלמה.
כל כך שמחה בשבילך!!!!!
שיהיה המון בהצלחה בניהול וגם בהריון המקסים שסוף סוף הגיע גם אליך (555).

וואו וואו וואו!!!!

מזל טוב ובשעה טובה!
איזה משמח לשמוע!!!
שימשיך קל משעמם ועגול עגול!!!!

בהצלחה בתפקיד החדש

לילוש 85

New member
במילה אחת- מהממת!

מזל טוב על הדופק, אני ככ שמחה בשבילך.. עוד יותר שמחה שאת נשארת איתנו ולא עוזבת, בהצלחה בניהול, בהריון ובכלל!!

kimkar

New member
גרמת לי לבכות מהתרגשות!!!

איזה יופי שימשיך מהמם!!!!

מקסים מקסים... מלא מזל טוב...

מאחלת לך בע"ה הריון קל, תקין ועגול ושתצאי מבית החולים בידיים מלאות ובשפע חדש...

rotemika11

New member
בהצלחה בניהול החדש...

איזה יופי ומזל טוב על הדופק....
איך אני מצטרפת לקומונה תל"מ ספט'???

pelfika

New member
מרגשת...

ממה שהספקתי להכירך בקומונה, זה תפור עלייך.... הרבה הצלחה!!!

מהממת

קודם כל המון מזל טוב ואיזו התרגשות - דופק. דבר שני זכינו, הפורום הזה לגמרי זכה בנוכחותך. תודה על מפגן הידע האדיר. חוץ מזה מנהלת שכבר בהריון....

איזו הודעה כיפית ומרגשת

שיהיה בהצלחה בתפקיד החדש, והריון קליל, ארוך ומשעמם!!!

מנהלת יקרה

כמה יפה לך כחול

אין לי ספק שהמלצתי הייתה הנכונה ביותר
מגיע לך על כל ההשקעה שהשקעת בפורום.....
על הדופק

namnam1408

New member
מזל טוב!!!

איזה כייף לשמוע את הסיפור שלך ובכלל לדעת שיש סוף טוב שכזה...אני מאחלת לך המשך הריון תקין, משעמם, עגול שבסיומו ידיים מלאות!!!...

אה וכמובן
צריך לאסוף קצת :)

כזאת מרגשת!

מקווה שהכל יעבור חלק... ושתוכלי לתרום מניסיונך לכולנו.

בהצלחה :))))

קוקי איזה מרגש

מעתה אין יותר מזל רע ורק דברים טובים יגיעו

שיהיה לך בהצלחה בניהול הפורום, בטח שאלמד ממך הרבה.
ושיהיה המון מזל טוב על הדופק ושימשיך תקין עגול ועם ידיים מלאות בעוד כשמונה חודשים!

ביד רמה

New member
אמנם כבר לא חלק מהפורום

אבל נכנסת מדיי פעם כדי לבדוק מה שלום היקרות שליווי אותי.......
ואז אני רואה את ההודעה הזאת.....ככה יפה לעשות לאישה הורמונלית??????? דמעות דמעות דמעות!!!!
המון מזל טוב שימשיך עגול ומצ'עמם ושיסתיים באמא מאושרת ותינוקי קטני ריחני וורדרד!!!

cookiii

New member
בוקר טוב בנות!

תודה על כל הברכות החמות. אני דרך הפלאפון אז קשה לי לענות לכל אחת מכן בנפרד. תודה רבה רבה על הכל.

למעלה