זה פשוט לא מסתדר לי, אשמח לעזרה

namnam1408

New member
זה פשוט לא מסתדר לי, אשמח לעזרה

היי בנות,
משהו מוזר קורה...החום שלי לא עולה לאחר הביוץ (בהנחה כי הוא נגמר), אני מצרפת את הטבלה שלי
כך שתוכלו לראותה.
ביום ה-20 (יום שלישי) יצאה לי בדיקת ביוץ הכי חיובית שאפשר (שהקו בדיקה יותר כהה מהביקורת).
אבל עברו 4 ימים מאז והחום אפילו לא מראה סימן של עליה.
בנוסף,אני מיום חמישי עם כאבי פטמות בדיוק כמו שהיה לי חודש שעבר בזמן הביוץ (ונמשך לי שבוע אחריו)

טכנית חשבתי על זה והגעתי למסקנה שזה יכול לומר רק דבר אחד:
שהביוץ הזה היה ארוך (הרי יכול להיות עד 72 שעות!) ושאני עדיין לא סיימתי אותו...
ואם כך אז זה אומר שבטוח לא נקלטתי כיוון שאם הייתי נקלטת זה היה מהימים שקדמו לביוץ
כי אז קמפרנו (PM זה אומר שקמפרנו בלילה לפי הטבלה) ואז באמת הביוץ היה "נגמר" והחום היה עולה...
לא כך?
אגב-המדידה של יום שישי 17.1 היא אחרי שעתיים וחצי שעות שינה, של היום היא 8 שעות שינה.
האם אני צודקת?, אשמח לשמוע דעות בנושא כי אני מתחילה להבין שלפי התאוריה שלי אפשר להיפרד להתחיל להספיד :(

היי

לפי דעתי הביוץ היה ביו"מ 20. ד"א מדידות ששונות מהמדידות הרגילות שלך, כמו שינה קצרה או שעה אחרת, כדאי לסמן להתעלם מהן כי הן לא רלבנטיות. בהצלחה

אני נוטה להסכים עם אמונה אופטימית

ביוץ ביום 20 ומאז עליה, איטית אבל קיימת, מלבד היום שיכול להיות משהו יוצא דופן. תקפידי למדוד אחרי מספיק שעות שינה ותחשבי אם קיימים עוד הבדלים בין המדידות שיכולים להשפיע על החום. מעניין, עם זאת, למה FF לא מסמן לך את יום הביוץ... גם לי בחודש שמדדתי הייתה עליה איטית והוא כן סימן לי. מצרפת את הגרף שלי מהחודש בו מדדתי. אני אגב הפסקתי למדוד ביום שבו FF זיהה לי את הביוץ ווידאתי שזה היה מתי שחשבתי.

namnam1408

New member
שאלה קטנה

האם יכול להיות שבייצתי ביום ה-20 כשלמעשה באותו יום הייתה לי בדיקה חיובית של מקלוני הביוץ בצהריים? זאת אומרת-זה הגיוני? כי הרי זה אמור לציין שהביוץ יקרה כ-24 שעות אחרי שלקחתי את הבדיקה, לא?

אגב גם יום לפני ה20.1 היה לי חיובי ב19.1 וגם יום אחרי 21.1 (אבל הקווים היו זהים לדעתי....ויכול להיות שהם היו טיפונת בהירים מהביקורת אבל ממש קצת)

זה יכול להיות

הביוץ קורה ב-24 שעות שלאחר החיובי, וזה יכול להיות גם מספר שעות לאחר מכן. היו פה כבר כמה בנות שסיפרו שבמקלוני ביוץ יש להן תמיד יומיים חיוביים, אבל בגלל שהן עשו מעקב זקיקים הן גילו שהן בעצם מבייצות ביום השני של החיובי, כלומק בטווח של 24 שעות מהחיובי הראשון. כך שהגיוני שבייצת ביום ב-20 אם היה חיובי ביום ה-19, גם אם המשיך להיות חיובי.

namnam1408

New member
הבנתי, אגב

סקרן אותי מה שרשמת על FF אז שיניתי לרגע את החום של היום מ36.6 ל36.7 (כמו שהיה אתמול למעשה, אבל אתמול גם ישנתי שעתיים...) והפלא ופלא הוא זיהה את הביוץ כיום 21.1.

אז כמו שאמרתן לי באמת הייתה עלייה אבל איטית החודש ודווקא החום של היום לא נותן לתוכנה להבין שהיה ביוץ....מעניין אם מחר עם החום המצב ישתנה או לא..

יפה

אז זה בכל זאת ביום ה-21 ולא ביום ה-20 כמו שחשבנו. מה שמנחה אותו זה כנראה הערכת ביוץ? לא יודעת...

nuki55

New member
אצלי ה FF לא מראה ביוץ בגלל שלפי החום

הוא סימן לי ביום 10 אבל בגלל הערכות ביוץ זה בילבל אותו...

nuki55

New member
כן. עשיתי הזרעה ביום חמישי לפני שבוע וחצי נרא

נראה לי שהרופא חשב לפי מעקב זקיקים כי הביוץ יהיה ביום שבת בפועל לפי תחושות ובדקתי גם עם ערכת ביוץ הביוץ לדעתי היה בראשון וביום שני היה בערב מעט דימום בניגוב שדי הלחיץ אותי ...
זו הזרעה ללא הורמונים...

Az1980

New member
Nuki עשית הזרעה ללא הורמונים כלל

גם לא אוביטרול לביוץ?

nuki55

New member
נכון. אני מבייצת תקין...הכל בסדר

פשוט לא נכנסת להריון.

Az1980

New member
גם אני ועדיין הציעו לי הזרעה עם אוביטרול

עוד לא התחלתי אבל זאת האופציה שנתנו לי.
ביוצים ומחזורים סדירים הכל תקין.
היום יש לנו פגישה עם רופא פיריון לגבי החלטה האם ללכת על הזרעות כבר לכן אני שואלת. הייתי מעדיפה הזרעה בלי הורמונים כלל.

לילוש 85

New member
איך זה יכול להיות שרופא עושה הזרעה בלי

מעקב סופר מדוייק אחרי הביוץ ובתזמון צמוד ככל שניתן לביוץ?
נראה לי קצת חסר אחריות
אני עוברת מעקב זקיקים ותזמון יחסים טבעיים ואין לי ספקות בחיים ל- מתי הביוץ?
אפילו סטוק בדיקות הביוץ שלי נשאר כמו שהוא כי אין לי צורך בו...

Mommy2BSoon

New member
אכן, חייבים גם בדיקות דם

לא מספיק לעשות אולטרסאונד כי כל אישה מבייצת בגודל שונה של זקיק...

למעלה