אז ככה...

rotemika11

New member
אז ככה...

עד חודש שעבר המחזור שלי היה תמיד כל 28 יום קבוע...
חודש שעברת.. פעם ראשונה שקיבלתי אחרי 31 יום ( אולי בגלל כל הלחץ - אין לי הסבר אחר...)
החודש בעקרון מכיון שאני מחשבת את המחזור כל 28 יום בעיקרון הייתי אמורה לקבל אתמול מחזור וכלום...
מכיון שאני לא רוצה לפתח ציפיות ולה"
תאכזב החלטתי לחכות ליום שני בבוקר ( כביכול 31 יום), אם לא אקבל עד אז אז בצע בדיקה ביתית
בקיצור ההמתנה כבר מחרפנת אותי, כ"כ מקווה שהחודש יהיה החודש המנצח ( אמן)
הצילו...הזמן כאילו עצר מלכת לא עובר הזמן!!!

namnam1408

New member
שולחת חיבוקים!!

ללא ספק נשמע מבאס לחכות...
אני יכולה לומר שמהצד שלי אני מבינה כמה קשה להתבאס אם לא נראה הקו המיוחל אבל תמיד אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה (לדוגמא להבין שבפועל יש עוד שבועיים וקצת עד חלון ההזדמנויות הבא- הביוץ החדש, ולומר שוואלה ניתן את כל מה שיש וננסה להצליח....) מה שאני מנסה לומר זה-כן, מבאס לקבל את השלילי אבל זה יבוא אליך ואלי ולכל בנות הפורום המהמם הזה בסופו של דבר....אמן ואמן החודש הזה הוא שלך אך אם לא אין סיבה להיות בהרגשה רעה! יש לנשום ולקוות לטוב (בכלל חיוביות רק עוזרת לנו במצב כזה ומשדרת לגוף דברים טובים)

נ.ב- חודש שעבר הייתי במצב כזה ודווקא לי אישית עזר לעשות בדיקה 3 ימים לפני ה"איחור" ושהיה שלילי זה עזר לי להנמיך ציפיות ולקבל את זה באהבה....אולי זה שווה גם לך במקום לחשוב על שני...אבל שוב-כל אחת והראיה שלה על הדברים אז הכל מקובל לפי מה שטוב לך :)

למעלה