צריכה קצת עידוד

dornat

New member
צריכה קצת עידוד

החודש אני אחרי הזרעה ראשונה. הייתה לי רק ביצית אחת (לא השפיע על הגונל F 50 הזה, אני כנראה צריכה כמות יותר גדולה)

לקחתי כמה ימים אחרי ההזרעה עוד אוביטרל שזה אמור לתמוך בהריון. ועוד 3 ימים אני אגלה אם נקלטתי אבל איכשהו אני ממש לא אופטימית.
לא יודעת למה... גם חזר לי שוב אותו חלום שחלמתי בחודשים הקודמים - על מים (הפעם חלמתי שאני עוברת ליד בריכה מוצפת במים, ובחודש אחד שאני שוחה בים, וחודש אחר שאני ליד בריכה ביתית קטנה) אולי זה לא קשור אבל אני פסימית גם החודש. הזרע של בעלי בסדר גמור, הבדיקות דם שלי בסדר ויש לי ילד כלומר הגוף שלי הוכיח כבר שהוא יכול להיכנס להריון, אז מה קורה עכשיו? אני לא מבוגרת אני בת 33, טוב אולי זה קצת מבוגר. אבל בכל זאת. לא מבינה למה זה לא קורה לי. אני מתה שהרופא ישאב לי כבר ביציות ויראה מה לא בסדר בהם. די כמה כבר אפשר בלשחק בלוטו...בקיצור מיואשת ופסימית גם החודש ועוד לא הגיע זמן המחזור אפילו

buzzinga

New member
מנסה לעודד

קודם כל - את לא מבוגרת!!!

אני לא כ"כ מבינה בכל תהליכי ההזרעות וההפריות אבל יכולה להגיד לך שגם אצלי יש תקופות עם חלומות על מים.
מישהו אמר לי פעם שזה מצביע על שינויים בחיים או הרגשה של איבוד שליטה. אולי זה נכון גם לגביך.

בכל מקרה - חכי קצת, נסי לא לגלוש לפסימיות (נו, לשמוע את זה ממלכת הפסימיות זה יפה...) ותחשבי על זה שהבן שלך הולך להיות אח גדול לתינוק/תינוקת קטן/ה.

מקווה לבשורות טובות בקרוב!

stimp228

New member
בוקר טוב מתוקה....

מה שאני לא אגיד זה לא משנה... שולחת לך המון חיבוקים ומאחלת לך שבת מהממת!!! שבשבוע הבא תתבשרי בבשורות טובות....
חלום על מים אני גם שמעתי שזה יכול להנבוע מהרגש שלנו שאנו מאבדים שליטה בחיינו... הכל זה תקופות בחיים :)

תעדכני מה קורה איתך שבוע הבא... מתה כבר לראות הודעת פסים/בטא :)

היי

קודם כל מקווה שכל החששות יעלמו החודש ותתבשרי בהריון, לא יודעת אם זה יעודד אבל מינון 50 הוא ממש נמוך, סביר להניח שאם זה לא ילך החודש חס וחלילה יעלו המינון

dornat

New member
איזה מינון בדרך כלל נחשב למשפיע?

נניח כזה שמיצר 2-3 ביציות?
כי זה היה התכנון של הרופא שלי להחודש - לא יודעת איך הוא חשב להשיג את זה אצלי עם כמות של 50... למרות שאמר מראש זה מינון קל מאוד.

זה מאוד תלוי

איך ה FSH שלך ? תקין? יש רופאים שמתחילים מ 75 ועולים אבל צריך לראות איך הגוף יגיב כי יש דווקא נשים שמינון גבוה עושה אצלן פעולה הפוכה. אצלי הרופא שקל להתחיל עם 100 אבל בדיקה ביו״מ 3 גילתה שה FSH קפץ אז העלינו מינון. בהצלחה

dornat

New member
כל פעם אני לומדת משהו חדש

ה FSH שלי ביום שני למחזור היה 8.2 שזה בטווח (עד 10 נחשב תקין).

אצלי תוך 7 ימי הזרקות כבר הייתה ביצית של 18 בשחלה ימין אז אי אפשר היה להמשיך לתת גונל. הוא חשב שאני אקבל בערך שבועיים זריקות ויצא רק 7 ימים. הייתי עוד חצי ביצית אני קוראת לזה - ביצית של 10 בשחלה שמאל שזה לפי מה שהבנתי לא נחשב כביצית עם פוטנציאל להריון ודווקא שם בצד שמאל אני כל הזמן מרגישה מיחושים ודקירות ודברים שקורים שם כאילו. מוזר...

מעניין אם לשחלה שמאל יש תפקיד אחר שמחלה ימין, אחרי הכל שני השחלות לא נראות גם אותו דבר מבחינה אנטומית בגוף.

טוב

בהזרעות לרוב מזריקים גונאל עד 10 ימים, בדיוק מהסיבה שאצלך הפסיקו, הזקיקים מגיעים לבשלות. הרצוי הוא להגיע למצב שיהיו זקיקים כמה שיותר זהים בגודלם, מקסימום הבדל של מילימטר שניים. גם אני מרגישה לרוב יותר את שחלה שמאל, גם אם הזקיק המוביל לא נמצא בה. שיהיה המון בהצלחה. צריך רק זקיק אחד ש״יפליץ״ ביצית מהממת

אין דבר כזה.....

כי כל אחת זה אחרת.....
בדר"כ מתחילים בנמוך ביותר....
אף פעם אי אפשר לדעת איך זה ישפיע עליך...
יש בנות עם מינון 50 מפתחות לול
הרופא שלך נקט אמצעי זהירות ודרך הטיפולים הוא גם לומד להכיר את הגוף שלך.....

לא מבינה ממש בטיפולים והזרעות, אבל מחזיקה אצבעות שיהיה לך חודש מנצח עם בשורות טובות בעוד כמה ימים :)

orange star

New member
יכולה רק להזדהות.. באותה סירה.

בכל אופן כפי שנכתב כאן, כל אחת מגיבה אחרת למינונים שונים.

אני לאחרונה התחלתי לטפל בעצמי באפיקים אחרים - עושה דיקור, רפלקסולוגיה, שיניתי לגמרי את התזונה ומשתדלת לעשות יותר פעילות גופנית.
מאד מאמינה בכיוונים האלו , כשיש קשיי פוריות שניונים כפי שכתבת.

אגב אם עדיין לא עשית, יכול להיות שהרופא ימליץ על צילום רחם בכדי לוודא שאין סתימות או הדבקויות מהלידה הקודמת.

בהצלחה! אני איתך ...

dornat

New member
תודה

דבר ראשון שהרופא עשה לי זה צילום רחם (וכבר בצילום הוא אמר שהוא לא רואה שמשהו היה חסום בכלל
).

סתם כנראה אני לחוצה או שאיכות הביציות שלי ירדה מאז ההיריון (עשיתי דיאטה די רצינית אז אבל זה היה לפני 3 שנים)
בעניין הפעילות הגופנית, בשנה האחרונה עסקתי בפעילות גופנית שדי התישה אותי, אחרי כל אימון הייתי יומיים לא מסוגלת לזוז, ואולי זה כנראה מה שהתיש לי את הביציות:) אז הפסקתי עם זה ואני כבר חודשיים לא עושה פעילות גופנית רק כדי לחזק את הגוף. ועכשיו חשבתי שאולי אני אתחיל קצת הליכות בלילה...
יש מאכלים שמומלץ לא לאכול אותם?
תודה שרשמת שאת איתי, (בן כמה הילד/ה שלך?), זה קצת מעודד לדעת שאני לא לבד במסע אחר הביצית הזה.....כמובן שמאחלת לך בהצלחה ושמהר מהר ניכנס כולנו כאן כבר להיריון.

orange star

New member
הבן שלי בן 3:3

לגבי מאכלים - מומלץ לא לצרוך יותר מ-2 כוסות קפה ביום. רצוי לנסות להפחית כמה שיותר מזון מן החי שמכיל הורמונים- חלב, ביצים ועוף/בשר.
אני לא אומרת שהפכתי לטבעונית אבל כן הורדתי חלב פרה מהתפריט ולגבי השאר הפחתתי כמויות.
שאר ההמלצות הן יותר אינדיבידואליות, אבל בגדול כמובן רצוי לוודא שהגוף שלך מקבל מספיק ויטמינים, ברזל וכו'.

תודה ובהצלחה לכולנו...

למעלה