אז מה ככה וזה?

אז מה ככה וזה?

זה לא רוצה להתכהות?!

מחר בטא! וווייייייייייייי

עדיין קצת בהלם!

תודה מותק!!!
קפצתי לבעלי באמצע השינה המתוקה שלו...זה היה מצחיק!!! עדיין לא קולטים!
מחר בטא ברור!!!

תודה!

אני עוד לא מאמינה...עד שלא אראה בבטא מספר יפה...לא סגורה!
בינתיים התאפקתי נורא לא לספר לאמא :)
מקווה שיהיה טוב מחר, בעלי יקפוץ לסופר פארם להביא לי עוד בדיקה...לא מתאפקת!

את האמת...

דווקא החודש חוץ מכאבי ראש כמה פעמים, לא היה לי כלום.
רק השבוע האחרון התחלתי עם שלשולים -מיום שבת לשעבר עד ברביעי - זה היה מוזר לי כי אכלתי אותםם דברים כמו בעלי (גם בצהריים) והוא היה במצב מעולה. חשבתי אולי זה וירוס...
שלשום ואתמול היו לי מעט הכתמות, כאבים בצד ימין. חשבתי שהמחזור מגיע. בלילה היה לי נורא קשה לישון הרגשתי לחץ על הבטן התחתונה (ואני ישנה בדרך כלל על הבטן), היה לי קשה לזוז מצד לצד. אני בחורה שדיי חם לה כל הזמן, זה גם בימים האחרונים הרגשתי כמה שהידיים שלי קפואות וכמה שקר לי ...זה נדיר!
היום כלום מרגישה נפלא, אין לי הרגשה של בחילות, לא צרבת, לא כאבים, הציצים לא כאלו קשים עדיין...צריך לחכות עוד קצת, לראות את הבטא ואז מאמינה שלאט לאט יתחיל החגיגה. (בע"ה 555)
את לא מבינה כמה אני חיפשתי וקראתי כל חודש בפורומים מכאן ומחו"ל על כל פיפס קטן שהיה לי. החודש דווקא פחות התעקסתי בזה. כנראה הראש היה במקום אחר, יותר רגוע וזה קרה
אני מאמינה שכל אישה שונה, אז מאוד קשה להגיד שבגלל X דבר הייתי יודעת שהחודש היה זה.
מקווה שעזרתי

dornat

New member
טנקס

כן הבדיקת סימנים האלו היא משגעת.
אני קוראת כמה דברים צריכים לקרות מרגע ההפריה ואומרת מה הסיכוי שכל זה קרה לי בבטן. נהייתי קצת פסימית. אז הודעות כמו לא הרגשתי משהו שונה בהחלט מעודדות

כל אישה שונה

אני ביתניים אין גם סימפטומים עדיין...שמחרפנים לי את הטוסיק :)
חוץ מכאבים מאוד מאוד חלשים כמו של מחזור, כשאני קמה בחילה גם כן קלה אבל לא מקיאה עדיין, הציצי כבד לי ברמות!! חוץ מזה אני מרגישה ממש מהממוש.
דווקא הייתי מצפה לעוד סימפטומים כדי להיות בטוחה שהכל תקין 100%. אבל כל גוף שונה. יש לי אולטראסאונד עוד 2 שני ואז בע"ה נראה ונשמע ואז אוכל להרגע...זה תקופה קצת לחוצה ההתחלה. כמו התקופה שאת מחכה שבועיים לדעת אם את בהריון או לא!... זה לא נגמר!

Babybini

New member
את לא חייבת בדיקה מהסופר,

נראה לי שמעכשיו את יכולה להצמד לבדיקות של איביי.
זה כבר יוא"ב מספיק מתקדם ותזכרי שחוזק הפס לא מעיד על כלום, העיקר שהפס שם. שולחת לך הודעה בפרטי.

הבעיה...

שהם נגמרו לי. קניתי לפני כמה ימים לפני שידעתי את כל הסיפור הזה והן בטוח מסתובבות להן באוויר מכיוון אנגליה ... שגם כוללת בדיקות ביוץ.
מחר בטא...מחר נדע על האמת מה קורה!

Blackbird8

New member
החוזק של הפס לא כל כך משנה

לפס לוקח זמן להתכהות ולא תמיד אפשר להבחין בהתכהות של הפס מיום ליום...

למעלה