למה מזריקים פעמיים אוביטרל?

dornat

New member
למה מזריקים פעמיים אוביטרל?

1. הזרקתי אוביטרל לפני ההזרעה, והרופא אמר לי להזריק שוב בעוד 4 ימים. למה בעצם? הרי הביוץ כבר היה.

2. ראו אצלי ביצית אחת בצד ימין אז למה אחרי ההזרעה וגם אחרי כל הזמן הרגשתי את שחלה שמאל?

3. האם ייתכן ששחלה ימין נמצאת בצד שמאל של הגוף ושחלה שמאל נמצאת בצד של יד ימין? (כי אולי זו תמונת מראה?)

4. האם אמורים להרגיש משהו בזמן שקורת (אם קוראת) הפרייה? אני יומיים אחרי ההזרעה ולא מרגישה שום דבר שונה אצלי.

stimp228

New member
קצת תשובות אבל לא בנוגע לאוביטרול...

את ההפריה לא מרגישים...הלוואי והיה ניתן להרגיש.
בנוגע לשחלות... זה כמו אפנדציט, אם הוא כואב אז תמיד הכאב יהיה בצד שני, כי זה מקרין לצד השני....
אבל ברור ששחלה שמאל זה באמת שמאל ואין כאן תמונת מראה.

שיהיה המון בהצלחה!!!!! מחזיקה אצבעות שהחודש זה יהיה זה.....

בעניין האוביטרל

יש לא מעט רופאים שמנחים להזריק אוביטרל גם אחרי ביוץ כדי לתמוך / לעזור להריון. בהצלחה רק קחי בחשבון לא לבצע בדיקה מוקדם מידי כי שאריות האוביטרל עלולות לבלבל

dornat

New member
אוקיי תודה,

אני באמת מתחילה לראות מדי חודש הפרשות ורודות כבר ביום ה 25-26 למחזור, כך שאולי זה יעזור לי מי יודע...

dornat

New member
בעניין הבדיקה מוקדם מדי

מזה אין חשש. המחזור שלי תמיד מגיע 11 יום אחרי הביוץ (מתחילות הפרשות לבנות-ורודות כאלה) אז אם אני לא בהריון אני אדע מזה
.

stimp228

New member
ואם לא יגיעו אז....

צריך לוודא שעוברים 14 יום מיום לקחית האובטרול השני אחרת התוצאה יכולה להיות חיובית לא אמיתית....

dornat

New member
אז זה קצת מוזר כי הוא אמר לי לעשות בדיקת

הרעיון מיום ההזרעה.

אבל אני תמיד מדממת 10 ימים אחרי הביוץ אז אם המחזור לא יגיע עד אז - אז כנראה שזה הריון? או שהאוביטרל גם מעקב מחזור?

stimp228

New member
הוא לא מעקב אלא יכול להראות תשובה

חיובית בבדיקה כי לפי מה שהבנתי זה ההוקמונים שיש שם.... לא מבינה גדולה.... אולי טעיתי ו-10 ימים זה מספיק להמתנה..... תסמכי על הרופא...
בכל מקרה.... תדעי בעוד שבוע וקצת...
תחזרי לעדכן.
אגב איזה יואב את היום???

dornat

New member
היום אני יוא"ב=2

הבנתי עכשיו - הוא התכוון לבדיקת דם שרואים בה בטא, את התכוונת לבדיקת הריון ביתית. אז זה הגיוני.

בדרך כלל הביוץ שלי יותר מאוחר בחודש ואז נשאר לי 9 ימים ואני כבר מקבלת מחזור. החודש הוא נתן לי אוביטרל מוקדם יותר, כך שהוא קבע את מועד הביוץ. ואז נשאר לי יותר זמן להיות בהמתנה עד שאני צריכה לקבל. לכן יוצר לי החודש לחכות 11 ימים. אולי הוא בכל זאת יודע מה הוא עושה.

קשה לי להעביר למישהו אחר את האחריות אני אפילו חשבתי לוודא איתו שהוא הזריק את הזרע (בהזרעה) לחצוצרה שבה הייתה הביצית מרוב שקשה לי לשחרר

לילוש 85

New member
כעקרון אחרי 10 ימים כבר אין

שאריות, המחמירים יגידו 12... אוביטרל הוא בעצם הורמון הריון שמוזרק לגוף ולכן מתעתע בבדיקת ההריון אם בודקים מוקדם מידי.. שיהיה המון בהצלחה!!!

10 ימים ???

זה ממש מוקדם מידי. הזרקת אוביטרל יום לפני או יומיים לפני? בד״כ מבצעים שבועיים אחרי הזרעה

לילוש 85

New member
נכון שבועיים מההזרעה עושים

בטא כיוון שזה שבועיים מהביוץ אבל האוביטרל כבר מתנדף מהגוף 10 ימים אחרי ההזרקה

dornat

New member
הזרקתי אוביטרל 36 שעות לפני שקרה הביוץ

ככה בעצם חישבתי מתי קרה הביוץ - 36 שעות אחרי שהזרקת אוביטרל.

אצלי המחזורים מגיעים בול כל 26 יום. ויומיים לפני שאני מקבל מחזור מתחיל להיות לי הפרשות ורודות חומות כאלה - שמגיעות 10 ימים אחרי ביוץ אז אני לא צריכה לחכות לבדקות הריון אם ההפרשות לא יגיעו אז זה סימן טוב. (למרות שקרה לי שהם איחרו קצת בגלל הלחץ)

למעלה