מבייצות ביחד לתחילת שבוע

Saritgil

New member
מתי להערכתכן היה לי הביוץ

הי
הגרף שלי מצורף
אני חשבתי שהביוץ היה ביום ה 20 בגלל שביום ה20 במעקב זקיקים
לא היה זקיק, ראו רק את השאריות שלו

הנה הגרף

הממ

תראי, לפי הכללים צריכה להיות עליה למשך 3 ימים אבל אני לא יודעת עד כמה את מדייקת במדידות שלך, אני נוטה להסכים איתך שהביוץ היה ביום 20, יכול גם להיות שהיה היום 19. בהצלחה

כדאי להתחיל שוב עם בדיקות ביוץ?

אני פה אבל לא ממש פה, נתחיל לנסות שוב במחזור של פברואר ואני מתלבטת אם להתחיל ישר עם המקלונים או לנסות בלי?
אני מזהה ביוץ על ידי חום השחר (עדיין מודדת כל בוקר), מבייצת בימים 16-19 וחשבתי שאולי ננסה בלי הבדיקות ביוץ, יום כן יום לא מיו״מ 12נניח. מצד שני אם אזהה ביוץ בוודאות יהיה יותר קל
אגב כשהתחלנו לנסות לפני שנה לקח כמה חודשים עד שנקלטתי וזה קרה עם המקלונים, בגלל זה ההתלבטות.
ושאלה נוספת, רופאת הנשים שלי אמרה לי להוא לבדוק פרוגסטרון אחרי הביוץ, אם אני מבייצת ביו״מ 19 מתי כדאי לבדוק?

Blackbird8

New member
לי המקלונים מאד עזרו

אני חושבת שאם הם לא מלחיצים אותך ועושה רושם שהם לא מלחיצים אותך, שווה להשתמש בהם.
סה"כ, זה עוד כלי שאומר לך מתי הביוץ... זה גם מקל כי ככה את יודעת שאפשר להיות קצת יותר פעילים בימים החשובים (פעם ביום נניח, במקום יום כן יום לא).

תודה! והאם את מכירה את החברה הזו?

זה בדיוק מה שאעשה, פעם קודמת קניתי את המקלונים של קליר בלו שהיו יקרים, הפעם אני אקנה את הזולים מאיביי. את האמת זה קצת הלחיץ אותי, אבל יותר מלחיץ לא לעבוד בימים הנכונים.
את או מירי מכירות את החברה הזו? זה הכי זול שמצאתי ואנשים כתבו שזה עובד

Mommy2BSoon

New member
עונה

בלקבירד ענתה לך לגבי המקלונים ואני די מסכימה איתה.. לגבי פרוגסטרון - נהוג לבדוק כ6-7 ימים לאחר הביוץ כי אז הוא מגיע לשיא ומצפים ממנו להיות מעל 40 בערכים של ישראל (חוץ מקופ״ח כללית) או 13-14 בערכים של ארה״ב

תודה גם לך!

הרופאה אמרה לי לבוא ביו״מ 21, אם כך אני אחכה כמה ימים.
וצירפתי לינק למקלונים שמצאתי באיביי. האם את מכירה את החברה הזו, או שזה לא ממש משנה וכל מקלון יעבוד?

Mommy2BSoon

New member
היו לי בדיוק כאלה

לי הם עבדו (אבל עשיתי גם מעקב זקיקים אז זה סתם היה בשביל הספורט)

למעלה