מבייצות ביחד לאמצע השבוע

מקלון ביוץ חיובי יותר מפעם אחת?

היי בנות,
בדקתי ביוץ החודש 5 פעמים בעזרת הסטיקים: 2 שליליות, אחת חיובית ואז עוד שתיים שליליות. עבדנו יפה בזמן הזה וחשבתי שנגמר הסיפור, החום יעלה והזיהוי יהיה ודאי. בינתיים החום מזגזג ופתאום התחלתי לתהות שאולי הפסקתי לבדוק מוקדם מדי ויכול להיות שתהיה עוד עליה בLH בימים הבאים שתהיה הפעם חזקה יותר ואפספס אותה (החיובי שראיתי היה חזק אבל לא באותו החוזק שבנות מתארות פה לפעמים...).

אני די בטוחה שהעליה בהורמון היא חד פעמית (או לפחות לאורך ימים ספורים) ולא רב פעמית כמו שקורה לפעמים עם הפרשות פוריות. מה דעתכן?

stimp228

New member
מנסה לענות

לרוב בדיקת ביוץ תהיה חיובית יום אחד למרות שיש בנות שהיא חיובית אצלהן גם יומיים ברצף...
קו הבדיקה אמור להיות חזק כמו פס הסיקורת או אפילומחזק ממנו... אבל זה כבר תלוי בבדיקה וכמות הדיו בפס יצור עצמו.... וכו....
הגיוני שאם יצא לך פס חזק אבל לא כמו פס הביקורת שמצביע לרוב על ביוץ שלא צלח ואז הגוף יכול לנסות ולבייץ פעם נוספת....
אם את מרגישה שלא כיסיתם אז תמשיכו לעבוד... אולי יתפוס :) ואם הביוץ היה ורק חום השחר השתגע קצת אז מחזיקה אצבעות שהקימפור תפס :)

בהצלחה....

ברור וידוע

השאלה היא אם אחרי 2 בדיקות שליליות שבאו אחרי אחת חיובית פתאום יכול להופיע שוב חיובי.
בדקתי סטיקים בין יו״מ 11-15 ועכשיו אני ביו״מ 19, תוהה אם פספסתי משהו נוסף...

stimp228

New member
יכול להיות...

יכול להיות הפרש של כמה ימים בין ביוץ שנכשל לביוץ ש"מצליח".
ההפרש תלוי בגודל הזקיקים... אם נניח אחד ניסה לבייץ ולא הצליח וזקיק אחר יותר קטן ממנו אבל סביר שייבץ אז לוקח לו כמה ימים להגיע לגודל הנדרש כדי לשחרר בייצת.... זה בגדול...
עד כמה יכול להיות הפרש בין ביוץ לביוץ אמי לא יודעת... אני עונה מהנסיון של הבנות בפורום וממה שקראתי בתגובות של בעלות הידע...

למעלה