משום שאין שרשור עדכני לחדשות אז תשרשרו אותי

משום שאין שרשור עדכני לחדשות אז תשרשרו אותי

שמעתי שזה בית נעים תומך וחמים אז החלטתי להצטרף..

אנחנו עם דובי בן שנה וחודש בבית לא בוער לנו אך החלטנו שהגיע הזמן להתחיל לנסות .. אני בגילי די קטנטונת ..
ההפרש היה מתוכנן שנה וחצי בין הבכור לתינוק/ת שני אבל לא היה לי טיפת אומץ ומוכנות ..אני מאמינה שלעולם אי אפשר להיות מוכנה ב100 אחוז אז הנני כאן .

המחזור האחרון הגיע ב9-12.
זהו המחזור הרביעי שלי מאז שקיבלתי ווסת לראשונה לאחר הלידה והמחזור הגיע בצורה סדירה .כל 30 יום בממוצע.לפעמים 31.קיימנו יחסים מיד לאחר המחזור אך מה 21-27 לחודש היה משגל נסוג ..לפי המחשבונים לביוץ אין סיכוי שנקלטתי אז אני גם לא מהמרת על הריון החודש וכבר מחכה לווסת כדי להתחיל.

אגב,אני מניקה פעם פעמיים ביום.

stimp228

New member
ברוכה הבאה.....

בכרטיס רשום שאת בת 33... לא להתייחס לזה ? (שואלת מתוך סקרנות כי רשמת שבגילך את קטנטונת).

בכל מקרה מקווה שתהני כאן ותישארי רק לזמן קצר :)

בנוגע למשגל נסוג - ככה הגיע הילד הבכור שלי לעולם.... משגל נסוג.... ושבוע אחרי החתונה גילינו שאנחנו בהריון :) היום הוא בן שנה וחודשיים וגם אנחנו רצים לעבר הרכבת של הרחבת המשפחה אבל בלי לחץ :)

כשפתחתי את הכרטיס

לא חשבתי לרשום שאני בת 18 כי זה גורר תגובות בהתאם לפורומים בהם אני גולשת .
לא שחלילה אני מתביישת בגיל שלי פשוט לא חשבתי שזה נחוץ.כן בהחלט בלי לחץ ..אם אני לא טועה אנחנו מכירות מהריון ולידה..הכינוי מוכר לי.

stimp228

New member
אולי מהפורום הזה..

הייתי פה קצת כשהיה לי את האיחור ולא ידעתי מה לעשות.... בהריון ולידה לא הייתי :)

ואת באמת ממש צעירה... וואווו.... איזה אומץ להתחיל את החיים כל כך מוקדם עם ילדים.... שיהיה בהצלחה!!!

ברוכה הבאה!

הניק שלך מוכר לי מהריון ולידה, הייתי קוראת שם לפעמים עוד בזמן שרק פינטזתי על הריון נוסף

ברוכה הבאה לשהות קצרצרה!

למעלה