קיטורים ותמיכה לסופ"ש

אני שבורה לגמרי...

בעברי 3 הריונות שאליהם נקלטתי בניסיון הראשון בלי בעיה. יש לי בבית 2 ילדים. ההריון האחרון הפסיק להתפתח בשבוע 9 ועברתי גרידה. זה כבר לפני כמה חודשים. חיכיתי שלושה מחזורים כדי לתת לרחם להתאושש ומאז אני מנסה כל חודש ועוד במעקב זקיקים כך שאנייודעת בדיוק מתי הביוץ. כל חודש יש לי את כל הסימנים - כולם! וכל חודש מגיע המחזור.
אני כבר שבורה מזה לגמרי מתחילה לחשוב שאולי כדאי להרים ידיים ולהסתפק במה שיש לי בבית... אולי קרה משהו בגרידה ולא אצליח להרות שוב? אני כבר בת 36 והגיל לא לטובתי...אין לי כוחות יותר ! אומרים שאחרי גרידה הגוף פורה ונכנסים מהר להריון... רק אצלי הוא בוגד?

לימ13

New member
אל תתיאשי בסוף זה יקרה

תנסי להיות רגועה יותר אין שום סיבה שלא יהיה הריון שוב

buzzinga

New member
לא קל...

גם אני מאלו שנכנסו להריון בקלות ולא רוצה לחשוב מה יהיה אם הפעם זה לא יהיה ככה (החודש נסיון ראשון...)
כמה חודשים את מנסה כבר?

Saritgil

New member
את לא כל כך מבוגרת

תמשיכי לנסות,הרי אין ברירה
ושיהיה הרבה בהצלחה

Saritgil

New member
חום השחר שלי לא מתרומם

הי
אני מצרפת את הגרף שלי
אני לא הוא שהוא מתרומם יותר מידי
ביוץ היה לי בוודאות לפי מעקב זקיקים ב יום 20
ויש לי מחזורים של 32 יום
אני עכשיו ביואב 10
אבל החום מאוד נמוך יחסית החודש 36.3 זה ממש נמוך
אשמח לעזרה
לי נראה שהחודש הזה מוספד מראש
כי החום לא עולה כמו חודש קודם ל 36.6 אלא נשאר על ה 36.3

תודה

גרף

כדי לדעת אם התרחש ביוץ צריך לבצע בדיקת דם, מעקב זקיקים יכול לרמוז על התקיימות הביוץ אבל לא באופן ודאי. הגרף שלך לא כל על מלמד על ביוץ בעיקר בגלל שלא היתה ממש עליה אחרי הביוץ המשוער אלא עליה ירידה וכו. את מודדת בשעות קבועות ?

Saritgil

New member
לא מודדת בשעות קבועות

וגם יש פעמים שהקטן שלי קם בלילה אז יש פעמים שהשינה שלי לא רצופה

Saritgil

New member
בוודאות היה ביוץ

גם לפי סטיק ביוץ שעשיתי שיצא חזק שני קווים

אז זה מסביר

מדידת החום יכולה להיות שיטה מאוד אובה אבל רק אם הלילות שלך זהים ומשעממים, כל קימה, התעוררות, שינוי בשעת היקיצה יכולה להשפיע. בקיצור, בנסיבות לא הייתי מתרגשת מכך שהגרף לא נראה כמו בספרים. בהצלחה

מיכמיכ66

New member
איחור במחזור ללא זכר לפס בבדיקת שתן

היי בנות,

התחלתי לעקוב אחרי המחזור החודשי מזה שלושה חודשים. שני המחזורים הקודמים היו 30 יום ו-34. החודש אני כבר ביום 39, עם הפרשות מאוד פוריות בשבועיים האחרונים, צמא מטורף אך עם כאבי מחזור עמומיפ מדי פעם. היום עשיתי בדיקת הריון עם הערכה, אך לא הופיע פס.
כמובן שנורא התאכזבתי. האם לדעתכן יכול להיות שיש עוד סיכוי?

תודה,

מיכל

את אחרי גלולות

אם כן, תמתיני עוד קצת. אם לא, גשי לבצע בטא, יכול להיות ביוץ מאוחר או שאת מאלו שלא רואים אצלן בטא בשתן

מיכמיכ66

New member
האמת שאני

כבר בלי גלולות שנה מסיבות אחרות לגמרי..

לא ידעתי שיש דבר כזה שלא מזהים שתן... בוודאות היה ביוץ, זיהיתי בערכה.
ממתי מומלץ לעשות בדיקת דם ושתן?

תודה

היי

לפי הבנתי זה המחזור הכי ארוך שלך / איחור. גשי לבצע בטא ובקשי גם פרוגסטרון ואסטרדיול כדי לדעת איפה את עומדת

למעלה