שאלות ותהיות לאמצע שבוע

Cuenquitta

New member
כמה חום השחר מושפע מהחורף הזה שנפל עלינו?

בשבוע האחרון מאז שהתקרר הטמפרטורה שלי בכלל נמוכה מהרגיל, אבל האם זה גם יכול לשבש את העליית טמפרטורה של לאחר הביוץ?

הייתי די משוכנעת שאתמול היה הביוץ (בדיקת ביוץ חיובית ביום שני, אתמול בצהריים בספק חיובי ובערב שלילי לגמרי פלוס כאבי ביוץ מתאימים אתמול בבוקר), ובצירוף הנסיון מחודש שעבר (שאז התחלתי למדוד חום השחר) ציפיתי לראות היום עלייה בטמפרטורה, אבל היא נשארה נמוכה.
ברור לי שיתכן שהביוץ רק היום ושמחר תעלה הטמפרטורה, אבל... מישהי נתקלה בהשפעה של המזג אוויר הקריר הזה על הטמפרטורה?

לא בטוח שהביוץ היה אתמול

אני גם חשבתי שהביוץ זה בדיוק מתי שיש כאבים אבל המדקר שלי הסביר לי שזה לאו דווקא ויכול להיות גם יום אחרי. בעיקרון הביוץ הוא ב-48 אחרי שהבדיקה חיובית אז תאורטית יכול להיות גם היום...

אוקיי קראתי שוב את ההודעה שלך

אז קבלי ביטול להודעה הקודמת

לא יודעת אם הטמפרטורה משפיעה, אבל אם ישנת עם שמיכה דקה בלי חימום וקמת קפואה אז יש מצב.... אצלי חום השחר היה דווקא גבוה הבוקר אבל ישנתי עם פוך ועוד שמיכה עליו (אני אוהבת חום
)

Cuenquitta

New member
תודה, אז כנראה שזה באמת עוד לא זה

ככה חשבתי (או יותר נכון חששתי)... כנראה שאין מנוס מלהעביד קשה את החמוד שלי גם הלילה

תודה על התגובה

stimp228

New member
הכל לטובה :)

שלי כבר התגעגע לימים שבו שגעתי אותו עם הימים הפוריים.... אחרי כמעט חודש של כלום (בגלל ההפלה והדימומים)... הוא יותר שמח ממני לחזור לנסיונות :)

בהצלחה!!!

Cuenquitta

New member
התבלבלתי כבר לגמרי... עזרה בבדיקות ביוץ בבקשה

כמו שכתבתי לעיל, ביום שני הבדיקת ביוץ היתה ממש חיובית (סטריפ עליון בתמונה- פס הבדיקה היה כולו בצבע הסגול הכהה, קצת דהה מאז),
ביום שלישי בדיקה ראשונה נראתה לי אז כחיובית בספק (סטריפ שני)
שלישי בערב חשבתי שזה כבר שלילי, היום זה נראה לי דווקא די חיובי (תמונה שלישית)
והיום... שוב במבט ראשון היה נראה לי שלילי אבל בהמשך כבר נכנסתי לסרט עם עצמי

אז.. מה אתן חושבות? לא סביר שזה כבר שלושה ימים חיובי, כנראה שאני הסתבכתי בפענוח. (ALL IN ALL כנראה שאני עוד לפני בייוץ, אבל מנסה להבין את הדפוס).
תודה!

לפי דעתי

רק האחרונה (התחתונה ) חיובית. אם תראי בראשונה יש פס דק משמאל כהה משמעותית שיכול להטעות, אם לא הייתי רואה את הבהמשכים. תמשיכו לכסות בהצלחה.

שיינה6

New member
הן כולן חיוביות!!! הגיוני!!! כנסו ולימדו

שני רופאי פיריון בכירים לימדו אותי שהאופן בו הורמון ה-lh עולה בשלב הביוץ, הוא בצורת פעמון. כך שהגיוני שיש מספר רב של ימים בהם יש תוצאה חיובית. אצלי זה כך כל חודש.
באפן ודאי - הביוץ מתרחש בין 24 ל-36 שעות מהפעם הראשונה בה יש פס! לכן שימו לב לזה, שלא יתפספסו לכן חודשים לחינם.
ובלי קשר זיכר שלא ממקלות נכנסים להריון... :)

RJD1

New member
משפיע, אבל עדיין אמורים לראות עליה

סביר שכל יום החום שלך יהיה טיפה יותר נמוך, אבל עדיין כנראה שאחרי הביות הוא יעלה, באופן יחסי.
החום לפעמים עולה יומיים אחרי הביוץ, אז בטח בקרוב זה יסתדר עם הבדיקות.

סיווני30

New member
מי מבינה בעובי הרירית וקבלת מחזור??

עברו 6 שבועות מהווסת האחרונה, דבר שבחיים לא קרה לי. חשבתי שאני בהריון אך בטא שלילית ובאולטרסאונד ראו רירית דקה אתמול. מזה אומר? שאני אחרי ביוץ? לפני מחזור?
היום פעמיים בניגוב היה לי ממש טיפונת דם. האם יתכן שהמחזור מגיע סופסוף? והאם זה מסתדר עם כך שברירית דקה?? תודה לעונות

stimp228

New member
מסתדר נהדר....

רירית עבה היא רירית אחרי ביוץ.... וזה שהיא קדה זה אומר שאת לפני מחזור... כנראה מחר הדימום כבר יתחזק....

דקירות ולחצים בתחילת הריון

שאלה למי שיודעת או זוכרת.
בתחילת שני ההריונות שלא צלחו היו לי כל הזמן דקירות ולחצים בבטן התחתונה. לא ממש כואב אבל מורגש. לא זוכרת מה היה בהריונות של הילדים שלי כי עברו כמה שנים מאז.
האם מישהי זוכרת תחושות כאלו בהריון (הריון תקין או לא)?, מנסה להבין אם זה רמז על משהו
תודה!

stimp228

New member
זה אחלה רמז לכלום :)

תראי, תכלס תציד יש מי שיגיד שזה בסדר ויש שיגידו שאולי יש פה נורה אדומה.
לי בהריון הראשון היו קצת לחצים, בהריון השמי שנפל היו גם לחצים אבל טיפה חזקים יותר שזה מה שגרם לי ללכת לרופא ואז ראינו שק הריון.... (היה מוקדם לראות קוטב עוברי לכן הרופא אמר שהכל בסדר).

תראי עד כמה זה מציק לך והאם זה מתגבר, אם זה לחצים ודקירות בקטנה וזה לא מתחזק אז הכל בסדר.... לא להתרגש. כל עוד אין דימום הכל בסדר ואין סיבה לדאגה.
אם זה יתחזק אז בשביל להיות רגועה תלכי לביקורת אצל הרופא.

בהצלחה, ורק מחשבות חיוביות.

תודה יקירתי

סתם עניין אותי לדעת אם יכול להיות קשר בין הדברים. מניחה שזה חלק מהבלתי נודע שקשור להריונות ולידות....
ונראה לי שהבנת לא נכון, אני לא בהריון כרגע :) הלחצים קרו לי בקיץ כאשר היו לי שני הריונות שנפלו, זה קרה לפני שההריונות נפלו

stimp228

New member
סורי :))))

באמת כנראה שהבנתי לא נכון... צודקת... מרגישה לא בסדר עם זה :(
בדרך כלל אני ממש עוקבת וזוכרת הודעות םסים... לא יודעת מה קרה לי...

מקווה שהפסים יבואו בקרוב ובלי לחצים שתיארת :)

זה בסדר גמור :)

אל תרגישי רע עם עצמך או משהו כזה, בסה״כ לא הבנת, או שאני בכלל לא כתבתי ברור חחח
העיקר שכולנו ניקלט במהרה להריונות תקינים עם תינוקות מדהימים בסוף!

עזרה בחום השחר

לאור הפיקשוש בחודש האחרון החלטתי להתחיל לנסות לבדוק גם באמצעות חום השחר וגם באמצעות בדיקות הביוץ (הצטיידתי בסטוקים מהאיביי)
לגבי הבדיקות ביוץ- נראה לי שאתחיל לבדוק כמה ימים לפני המקווה ועד שאזהה שינוי בבדיקה (ואם למישהי יש כוח להסביר בפירוט כדי שגם החודש הזה -לא ילך לנו לאיבוד) אני אודה לה מאוד..
לגבי חום השחר- הורדתי מהנט טבלה למדידת חום השחר, מה עושים? באיזה שעה צריך לעשות את זה?
איך אני יודעת מתי מתרחש הביוץ? לפי איזה מעלות? אשמח לדעת ולהחכים קצת.

שבוע נפלא
ו

למעלה