שרשרפואי וטיפוליט לאמצע שבוע

Babybini

New member
אני לא יודעת לענות לך לגבי תוספים נוספים,אבל

זה בהחלט לא רצוי לשילוב עם תרופות פריון למינהן.

תודה...

נראה לי שאני אנסה את זה בשילוב עם Q10. בתקופה הקרובה בכל מקרה רוצה למצות את כל האפשרויות הטבעיות לפני שחושבת על תרופות פריון....

timi24

New member
בדרכי להפריה הראשונה

לשאיבת ביציות... מישהי יכולה לשתף איך היה לה? ועד כמה זה כואב? :/

stimp228

New member
טימי.....

אני מבינה שאת כבר אחרי.... איך עבר לך? איך את מרגישה?
נראה לי שעכשיו זה יומיים של לחץ... הרם הביצית תופרה ואז ההחזרה... האם זה יקלט טוב????
בקשה קטנה ממך, מעבר ללחץ הזה של מה יהיה, תחשבי אופטימי. מבחינתך אין "אולי זה לא יצליח"... היום, לפני השינה דמייני ותרגישה את ההרגשה שאת בהריון, איך אחרי ההחזרה העובר הקטנציק יתפתח... יגדל.... ואז דמייני את הבטא המהממת שתצא.... ואז תראי ותרגישי את השמחה בלראות את הדופק על מסך האולטרסאונד.

מחזיקה אצבעות שהכל זה יהיה למציאות בקרוב מאוד.

בהצלחה!!!!

timi24

New member
איזה מתוקה ... ריגשת אותי ממש

באמת שלא הצלחתי לחשוב על זה ככה מרוב הלחץ...הלוואי ונקלט הפעם.. היה לי נורא קשה בעיקר השאיבה הכאבים שאחרי..מחכה לתוצאות:)

אנייס2

New member
תימי....

המוווווווון בהצלחה.... אמן ועוד חודש נשמע בשורות טובות... תעדכני אותנו מה קורה בתהליך שלך....

בהצלחה...... את בטח כבר אחרי

והיום הוא יום חשוב לשמוע כמה ביציות הופרו....
נכון שההרדמה הוא החלק הכיפי בסופו של דבר מכל הסיפור?

תנוחי ותשתי הרבה מים.....
בהצלחה תחזרי לעדכן

timi24

New member
פיצית ראשית מגיע לך מזל טוב

שתזכי לאושר עילהי אמן! ובקשר להפריה כן זה היה מצחיק קצת שנרדמתי בפה פתוח חח אבל איך שהתעוררתי היו לי כאבים! הוציאו לי 5 ביציות אך רק עובר אחד הוחזר.. לא יודעת עד כמה זה טוב

sandy 86

New member
יכול להיות שהביוץ הוא היום?

אלו הערכים שהתקבלו בבדיקת דם ואני לא בטוחה (למרות כל הותק שלי...) מה הן אומרות:
אסטדריול-361 pmol/L
LH- 10.50 IU/L
פרוגסטרון-7.0 nmol/L
אני יו"מ 23. לפני שבוע הרופא ראה זקיקים קטנים באזור ה-10 מ"מ ורירית של 7.6 מ"מ...

cookiii

New member
לפי הבדיקות דם את כנראה אחרי ביוץ.

ממש יום או יומיים אחרי.

cookiii

New member
יש סיכוי שהיום יום הביוץ.

תתיעצי עם הרופא שלך בכל זאת.
שיבדקו לך גם זקיקים. הפרוגסטרון שלך מתאים לאחרי ביוץ אבל אולי אצלך הוא מההתחלה גבוה.
אל תספידי סתם. קיימתם יחסי מין?

sandy 86

New member
המממ...

טוב אני אספר את כל הסיפור ותגידי לי מה דעתך (אשמח כמובן לשמוע גם בנות נוספות...):
החודש החלטתי שאני עושה הפסקה כי במחזור ההזרעות הקודם עם ההורמונים היה לי גירוי יתר שחלתי והחלטתי לתת לעצמי מנוחה.
החלטתי לא לבדוק ביוץ בכלל ואז היה השבוע שבין היום השמיני ליום הארבעה עשר ובו משום מה היה לי חשק מיני מוגבר והפרשות שחשבתי שהן פוריות ושכבנו איזה 4 פעמים. אחרי זה החשק ירד והיו גם כל מיני מתחים בעקבות שינויים שאנחנו עושים (שינוי מקום מגורים ועבודה...) ושבוע וחצי לא שכבנו (עד היום) :(
בחמישי האחרון הייתי אצל הרופא פוריות שלי לבדיקה שגרתית (אני באה אליו אחת לחודש באופן קבוע). הוא בדק אותי ואמר שהרירית היא 7.6 מ"מ והזקיקים בגודל 10-11 מ"מ בשתי השחלות. שאלתי אותו מה זה אומר והוא אמר שאו שרק היה ביוץ או שיהיה עוד הרבה זמן כי הזקיקים קטנים ושרק בבדיקת דם אפשר לדעת. הוא נתן לי את ההפנייה לבדיקות הללו אבל לא היה לי זמן לבדוק עד היום (עומס ממש גדול בעבודה).
עכשיו אני לא בטוחה מה לעשות:
מצד אחד- לא ניסיתי להצליח בצורה טבעית החודש אלא רק לנוח אז זה לא נורא אם פיספסתי. מצד שני זה ממש יבאס לפספס.
מצד שני- נראה לי שננסה היום בכל מקרה כי בעצם מה אכפת לנו. את חושבת שיש טעם להתקשר לרופא עכשיו? אני לא חושבת שהוא יוכל לבדוק אותי עכשיו...
ועוד משהו: לפני כמה מחזורים בדקתי את הפרוגסטרון והוא היה נמוך מ-1.7 לפני הביוץ אז אני לא יודעת...
ועוד משהו שאולי יואיל- אתמול בערב והיום בבוקר חטאתי ובדקתי עם בדיקת ביוץ שהעלתה חרס (פס ממש בהיר...). במחזורים שניסיתי טבעי היא כן זיהתה. נראה לך שזה אומר משהו? אוף...ידעתי שלא הייתי צריכה להתעסק עם זה.

cookiii

New member
תנסי בכל זאת היום

ובדרך כלל ההורמונים שולטים בנו. אולי את הרבה אחרי ביוץ ויותר קרובה למחזור.

sandy 86

New member
ועוד שאלה קטנה

מהרגע שיש פיק ב-LH כמה זמן הביצית ממתינה?

אז ככה

הבדיקה מזהה מרמה 25 לערך, היא יכולה להיות חיובית עוד לפני הביוץ, לאחר ״לידת״ הביצית היא תמתין בסבלנות כ 24 שעות. קראתי בזמנו מאמרון שכתב פרופ׳ בתחום שטען שה 6 שעות הראשונות ללידתה, הביצית בכלל לא יכולה לקלוט את הזרע. סתם מידע. בכל מקרה בנסיבות טוב להיות מכוסים

למעלה