מתי מגיע הביוץ לאחר הפלה טבעית?

elatabatata

New member
מתי מגיע הביוץ לאחר הפלה טבעית?

הי בנות יקרות,

בת 36 ולאחר הזרעה ביתית ראשונה בה נקלטתי (!)
הפלתי באופן טבעי בשבוע 6...
שק ההיריון יצא החוצה באופן טבעי מלווה בהפרשות חומות שהולכות ומתמעטות.
מלאת מוטיבציה להמשך ורוצה לבצע הזרעה ראשונה מיד לכשיגיע הביוץ הראשון.
אתמול הלכתי לרופא שאמר שלאחר הפלה המחזור הראשון יגיע רק לאחר 6-8 שבועות,
ורק אז יגיע הביוץ משום שהגוף צריך זמן סנכרון עם עצמו.
כמובן שעשיתי מחקר ושמעתי שניתן לצפות לביוץ גם בעוד שבועיים,

מישהי עברה תהליך דומה?
האם באמת יש להמתין כ"כ הרבה זמן לנגלה הבאה??

לילוש 85

New member
הרופא נתן לך חצי מידע...

אכן המחזור הראשון יגיע בין 4-8 שבועות, א-ב-ל
לפני המחזור יש ביוץ, לרוב הוא זז קדימה קצת אבל הוא יגיע לפני המחזור
יש רופאים שממליצים לחזור לניסיונות רק אחרי וסת אחת
הרופא שלי דווקא אמר שאפשר לנסות ישר...
אצלי אחרי הפלה בשבוע 6+ הביוץ הגיע בול ביו"מ 14 (בהנחה שהיום הראשון של הדימום הוא יו"מ 1)

מצטערת לשמוע על האובדן שלך, ומקווה לשמוע שנקלטת שוב במהרה!

elatabatata

New member
אז ממתי להתחיל לספור??

תודה לילוש,
כשאת אומרת דימום את מתכוונת לדימום שהתחיל את ההפלה? יש לי הפרשות כבר שמונה ימים והשק יצא ביום הרביעי להפרשות,להתחיל לספור מהיום הראשון להפרשות?

לילוש 85

New member
אנ יבטוחה שאצל כל אחת ההפלה אחרת

אצלי היה 3 ימים הפרשות חומות ואחכ התחיל דימום אדום ממש
ליום הזה אני מתכוונת, זו תחילת ההפלה- ממש כמו וסת

stimp228

New member
אצל כל אחת זה אחרת... אצלי היה

דימום כבד קרוב לשבועיים + עוד 4 ימים של הכתמות. אצלי השק נפל ביום ה-5 לדימום (דימום ממש ולא הכתמות).... אבל אחרי שבוע נתנו לי גם ציטוטק כי הרחם היה מלא קרישי דם.

אני החלטתי כן להמתין לוסתם ורק אז לחזור לנסיונות. בנתיים ממתינה למחזור... אני כבר שבועיים אחרי שהדימום פסק ובנתיים אין כלום, אפילו ההפרשות מאוד מבלבלות ועדיין לא מצליחה לזהות הפרשה פורייה....
מקווה שאצלך הכל יהיה מהר יותר...
מה שלא תחליטי, בהצלחה.

Blackbird8

New member
אני עברתי גרדה אז זה קצת שונה

מצטערת לשמוע על האבדן שלך.
בעקרון, הספירה כאן קצת פחות משנה, אבל לדעתי, את יכולה לספור מהיום שההיריון נפל (כלומר, היום שבו התוכן ההריוני יצא מהרחם).

בכל מקרה, לוקח לבטא קצת זמן לרדת וכל עוד הבטא נשארת גבוהה, סביר להניח שלא יהיה עדין ביוץ.
אם את מודדת חום בשיטת חום השחר, פשוט שימי לב למגמת הירידה של החום. אצלי, בחודש שאחרי הגרידה היו לי ממש הפרשות פוריות סביב הביוץ אז ידעתי שהוא מתקרב.

בעקרון, הגישות בין הרופאים חלוקות לגבי כניסה מידית להיריון - אני מאמינה שאם הגוף לא מוכן לקלוט היריון הוא פשוט לא יקלוט אותו. יכול להיות שהרירית של הרחם צריכה את הזמן הזה קצת להשתקם מההפלה וזה גם בסדר.

אני לא ניסיתי מיד אחרי הגרדה כי היה לי דם ברחם והייתי צריכה להמתין לוסת כדי שהדם יצא. אבל במחזור שאחרי הוסת הראשונה אחרי הגרדה נקלטתי להיריון חדש.

elatabatata

New member
בטא

הי תודה על המידע המנחם..
לפני 6 ימים הבטא עמדה על 177, לפני 4 ימים היתה 154,אתמול היתה 29-ירידה חדה המעידה על כך ששק ההריון נקלט ברחם ולא מחוצה לה ע''פ הרופא,נראה לי שהיא תרד מתחת ל5 בימים הקרובים,כבר 10 ימים עם הפרשות חומות (דם ישן) וביום החמישי הפרשה דמית עם יציאה של שק ההריון, אמשיך לעדכן לגבי הביוץ-מחכה לו בקוצר רוח.
שבת שלום והמון תודה

למעלה