קשקשת ברשת לתחילת שבוע

stimp228

New member
אוףףףףףףףף.....

אני פשוט בעצבים ומוכנה להרוג מישהו!!!!
אז יש לי איזה בחורה בעבודה שעושה לי את המוות!!! היא חתול שחור ומפזרת עין על כל הסובבים!!!
רצו לפטר אותה אבל היא בדיוק נכנס להריון ויש לי עוד כמעט חצי שנה לסבול אותה!!! הייתי הבוסית שלה ולמזלי הבוס שלי עשה לי טובה והוריד אותה ממני. היא עכשיו באחריותו בלבד.
אבל די, כמה רועה באיזה אחת, כמה קנאה, יום חמישי היה לנו ויכוח בנושא עבודה וכל הסוף שבוע הילד שלי פשוט צווח בלילות בלי סיבה.
היא כל כך פחדה שאכנס להריון לפניה שאני יותר מבטוחה שההפלה שהייתה לי "בזכותה" (אצרו לי את זה כבר כמה אנשים שהיא חתול שחור, שאם מספרים לה משהו טוב הכל מתחרבן באותה יממה).
בקיצור כבר לא יודעת מה לעשות, אמא שלי הייתה בקברי צדיקים ביום חמישי והביאה לי היום צמיד משם.... נקווה שיעזור.
אתן מכירות עוד דרכים להרחיק את העין שלה???? למה אני כבר לא יודעת כיצד להתגונן נגד תופעת הטבע הזאת!

Angie88

New member
וואי...אני יכולה "להרוג" אנשים כאלו...

יש לי גם כזאת במשרד...:-\

להתנקות מאנרגיות רעות וכ"ו שכאלו חלאות שולחות, הומלץ לי לפעם להחזיק בתיק או כל דבר שבא איתי תמיד את אבל המזל שלי (רוז קוורץ במקרה שלי - מזל טלה).
המלצה נוספת, ואם את באמת מאמינה בעיניין, לשלוח את אמא שלך או לנסוע לקברי צדיקים עם האבן ו"להטעין" אותה.

stimp228

New member
איזה פספוס!!!!

אמא שלי הייתה ביום חמישי הזה בקברי צדקים. אבל היא הביאה לי צמיד משם, "טעון" במיוחד קנתה לי צמיד כסף, אני מזל סרטן וזאת המתכת שלי :)
ואני מאמינה גדולה בהרבה דברים.... :)

יש דרך אחרת להטעין את האבן? נראה לי שהאבן שלי זה אבן ירח אבל לא בטוחה צריכה לבדוק.

MIMI143

New member
לא חובה אבן... אפשר גם

את העין הכחולה- כמו חרוז קטן שמוכרים..

שימי אחד קטן בארנק ויותר גדול את יכולה לשים במגירה במשרד או בבית

Angie88

New member
לא מכירה עוד דרכים...

אבל אבן מזל אמורה להגן גם בלי קשר ל"הטענה" שלה. הטענה רק מחזקת - בטוח אין לך מה להפסיד.

אני יודעת גם שחתולים מסירים אנרגיות רעות, שלי מגיעה אליי כהיא רואה שרע לי , נשכבת בוהה בי ומגרגרת ואז הכל יותר טוב.
כלבים לעומץם - נותנים אנרגיות טובה.
יש לך בע"ח בבית?

stimp228

New member
לא. ..

אבל לאבא שלי יש כלב והוא גק ממש קרוב אלינו.
ולשכנה שלי יש חתול - שאני דווקא ממש מתה עליו וכל פעם שאני קופצת אליה הוא מסתובב סביבי... כזה מתוק!!!!
אולי אני אקפוץ אליה היום בערב, נקב קצת עם החתול שלה :)

LittleBaby

New member
סטימפ

מה שאני מכירה זה שצריך לשטוף פנים עם מים קרים כדי להרחיק אנרגיה שלילית וגם לשים סיכת ביטחון בצד הפנימי של החולצה.

תשתדלי להיתקל בה כמה שפחות, ואם כבר נתקלת תתעלמי ממנה.

stimp228

New member
בעייתי....

היא יושבת מולי. ואם יעבירו אותה מקום זה יחשב להרעת תנאים.... כבר חשבנן על זה....
לצערי למרות שאני מתעלמת ממנה היא יודעת לדחוף את המילה קלה (לקלל בצורה מגעילה ולזרוק הערות עוד יותר מגעילות) אבל בגלל שאני קצת יותר גדולה ממנה, וברמה מקצועית ואישית שונה אני פשוט מתעלמת ולא עונה לה. היא יכולה להגיד לי "מטומטמת" בפנים ואני אפילו לא מצמצת, למרות שבאותו רגע בא לי לדפוק לה כיסא בראש....
עולה לי בהרבה כוחות ההתעלמות הזאת.

LittleBaby

New member
לא מבינה אנשים כאלה

למה היא מתנהגת ככה? במיוחד שהיא בתקופה כל כך יפה כמו הריון..היא צריכה להיות שמחה ו"לפזר" חיוביות במקום ארס...

לכי תביני אנשים...

סיווני30

New member
עיצה שלי..

תשמרי על פרופיל נמוך.. מהבחינה של לא לדבר לידה על הריון/ילדים/משפחה..
וגם כשתהיי בהריון אז לא לספר לפחות 3 חודשים

stimp228

New member
לא סיפרתי...

רק אני ובעלי ידענו...
אבל כנראה שהיא ראתה את השינוי ובטח שמה לב שלא קמתי מהמקום עם תחבושת... (הינו תמיד מקבלות באותו זמן... יום-יומיים הפרש)....
וברור שאני כבר לא מדברת לידה. שיחות פרטיות אני עושה בחוץ או כשהיא לא במקום. יש לנו בחורה שהייתה מספרת לה, מאז שהיא התחילה לספר לה דברים הכל התחרבש לה, התחילה לריב עם החבר שלה, הם היו רמורים לעבור לגור ביחד ובנתיים זה ירד מהפרק... בקיצור חתול שחור! והעניין שהבנות פה צודקות. את בהריון! את אמורה להיות שמחה ולפזר רק אנרגיות טובות! אף אחד לא נטפל אליה, לא מנסים לריב איתה.... אז למה היא מתנהגת ככה? ממש לא ברור.
בכל מקרה הצטיידתי בחמסות, עיניים, אבנים ושיני שום.... נקווה שיעזור :)

צמיד כלשהו ביד/רגל שמאל

אמור לעזור נגד עין הרע, את הצמיד אתן צריכות לקבל במתנה ולא לרכוש בעצמכן.
בנוסף מציעה לכולכן לבקש מתנה ממישהו עציץ פיקוס.

nina89

New member
לא שמעתי על הצמיד לרגל אבל...

בן זוגי קנה לי פיקוס (כי צריך לקבל אותו במתנה), הוא ידוע בתור צמח שעוזר לפוריות לפי הפנג שואי ושכביכול צריך להתייחס אליו טוב מאוד כדי לקבל תוצאות...
ועוד, לפי היהדות אבן האודם (רובי) גם תורמת לפוריות ושמירה על ההריון, לא יודעת עד כמה זה נכון אבל אומרים שמי שעונדת רובי לעולם לא מפילה.
ואם כבר מדברים על מזל רע אז אבן הטורמלין השחורה מרחיקה אנרגיות רעות ושליליות ומגנה מפני עין הרע (אמרו לי שאסור לענוד אותה על הגוף ומספיק לזרוק אותה לתיק למרות שענדתי אותה כמה שנים לפני על הצוואר וזה היה לי בסדר) ... איזה חפירה אבל אולי זה יעזור למישהי.

רציתי לעזוב את הפורום... אבל הייתי חייבת...

נכנסתי בעקבות כתבה, לפורום על זוגות שמבחירה לא מביאים ילדים.
חטפתי דיכאון קשה.

stimp228

New member
אויייש.....מתארת לעצמי מה הולך שם....

להגיד את האמת.... עד גיל 26 לא הייתי בטוחה שאני רוצה ילדים.... היו לי מליון טיעונים משכנעים למה לא.... בגיל 27 לא חשבתי על זה ואז נכנסתי להריון.... זאת הייתה הדרך של אלוהים ל"אפס" אותי.
תכלס הילד שלי זה הדבר הכי ווב שקרה לי, אחרי בעלי :)

זו דעתי בלבד...

אבל אני חושבת שאנשים שלא רוצים ילדים אלו אנשים מאוד מאוד אגואיסטים.
אנשים שטוב להם לצאת לחופשות בלי לדאוג לבייביסיטר,לא לנקות את הבית 5 פעמים ביום,לבזבז כסף רק על הצרכים והרצונות שלהם וכו'.

גם זה... וגם לפי מה שקראתי קצת...

זה אנשים שכנראה חוו הורות לא ככ טובה בבית.
לי למשל, כאמא כשקשה לי אני נזכרת באמא שלי ובאיך שהיא היתה נוהגת ולוקחת ממנה השראה.

למעלה