יש פה בנות שמנסות על ידי קיום יחסים כל יום ?

nuki55

New member
יש פה בנות שמנסות על ידי קיום יחסים כל יום ?

קראתי בנט וקראתי פה בפורום יש כאלה שאומרים שלא כדאי יש כאלו שאומרים שאין בעיה...לא יודעת מה להחליט בגדול אנחנו לא מודעים לבעיית זרע כלשהיא אבל לקראת הימים הפוריים מקיימים יחסים 5 ימים רצוף...

Babybini

New member
תראי

בחודש שבו נקלטתי יצא במקרה שהיה לו 5 ימים רצוף.. הימים שלפני הביוץ היו ימים עם חשק וכשהביוץ הגיע זה כבר היה קצת "כי חייבים".
לא יודעת אם זה מה שגרם לזה להצליח אבל, ככל שיותר זרעונים מגיעים לשם יש יותר סיכוי להפריה.
מצד שני, אמרתי אחר כך לבעלי שזה הרגיש הרבה יותר מדי ושאם זה לא יקרה החודש, אנחנו צריכים להשתדל לא להגיע לזה שוב. זה מוציא את כל הכיף מסקס..

nuki55

New member
אבל מיום ליום את לא מרגישה שהכמות

יורדת.?
וביום ה 5 לא היה כבר קשה מדי?

Babybini

New member
לא יודעת להגיד לך לגבי הכמות..

אני יודעת שלוקח לגבר כ12 שעות לרענן את המאגרים ואני לא ממש מודדת לראות כמה יצא

אנחנו לא יודעים על בעיית זרע אז אני מניחה שאם הכל תקין, גם אם נראה שיש פחות מההתחלה, בסופו של דבר בכל טיפה יש מליונים ואל תשכחי שצריך רק אחד.. כלומר, גם אם מאחד ה"סטים" הראשונים הצליחו להגיע 10, ובאחרים 5 או 3, מישהו מהם עשה את העבודה שלו כמו שצריך

וכן.. זה היה סופר קשה, נפשית לשנינו ופיזית בעיקר בשבילו.
אבל ב-3 הימים שקדמו ליומיים של המקלון החיובי זרמנו עם זה כי רצינו, אז זה לא היה מאולץ. ביום הראשון של המקלון החיובי זה היה סביר, ביום השני בבוקר כבר קשה ממש.
ואל תשאלי אותי איך, אבל בערב שלמחרת פתאום שוב היה חשק לבחור- ואני זרמתי.
מה שכן, שבועיים אחר כך, לא ואני ולא הוא לא היינו בקטע...

אם לא ראית עדיין ממליצה בחום על הסרט The Great Sperm Race
יש אותו ביוטיוב והוא פשוט מרתק. שם הם נדמה לי ממליצים על יום כן יום לא, אבל אחרי שרואים אותו מבינים שככל שיותר זרעונים יצאו לדרך יש יותר סיכוי.

nuki55

New member
תודה !!! אני מבינה שהצליח לכם אז זה כבר מעודד

לגבי הכמות - שאלתי כי כל יום אני מרגישה שיש פחות נוזל שנוזל ממני...

cookiii

New member
הסיבה שפחות נוזל ממך היא אחרת לגמרי ממה שאת

חושבת.
צוואר הרחם נשאר סגור כל החודש פרט ל3-4 ימים סביב הביוץ. בדרך כלל הוא נפתח שלושה ימים לפני הביוץ ונסגר לאחר הביוץ. ככל שצוואר הרחם יותר פתוח כך נכנס יותר זרע ופחות זרע זולג החוצה.
בנוסף הפרשות הפוריות הופכות להיות יותר חלבוניות. ההפרשה תופסת את הזרע ופחות ממנו נוזל.
זאת דרך מצויינת לדעת כמה קרובה את לביוץ. :)

אנייס2

New member
...Babybini

צפיתי בסרט עפ״י ההמלצה שלך.. באמת מרתק במיוחד ההדמיה לאנשים זה רק מראה כמה שהיריון זה נס אלוהי ואינו מובן מאליו...תודה

Babybini

New member
לגמרי, זו גם התובנה שאנחנו יצאנו איתה אחרי

שצפינו בו. הריון שלם, תקין ועם ילד בריא בסופו זה לא פחות מנס.

אנייס2

New member
...Babybini

צפיתי בסרט עפ״י ההמלצה שלך.. באמת מרתק במיוחד ההדמיה לאנשים זה רק מראה כמה שהיריון זה נס אלוהי ואינו מובן מאליו...תודה

orange star

New member
באמת יש גישות שונות.

רופאת הנשים שלי טוענת שלקיים יחסים כל יום זו דרך נהדרת ללא להיכנס להריון ..
מאידך רופא הפוריות אומר שזה לא משנה כשאין בעית זרע.

יחד עם זאת, אני בהריון הראשון נכנסתי ביום כן יום לא , וכך גם כל החברות שלי (חושבת לפחות על 4 בראש)...
נסו חודש ככה, חודש ככה ותראי איך הולך לכם, הלוואי שלא תצטרכו עוד ניסיונות.

בהצלחה

RJD1

New member
אם אין בעיה ידועה אז אין סיבה שלא

אני מניחה שלכל דבר יש גבול, אבל נכון לעכשיו אני לא מכירה אף מחקר שהראה שיש ירידה באיכות הזרע אם שוכבים כמה ימים רצוף, אולי בכל זאת לא כדאי להגזים (זאת אומרת, שבועיים רצוף בלי הפסקה אולי זה קצת יותר מדי).
כדאי גם לזכור שהתהליך יכול, באופן נרומלי לחלוטין, לקחת כמה חודשים, ולא כדאי להתיש את עצמכם (אלא אם כן את מקיימים יחסים סתם בשביל הכיחף חמישה ימים רצוף, ואז זה אחל'ה). אם אתם עושים את זה כדי להיות מוכסים - לא חייבים, גם יום כן יום לא מכסה מעולה.
בכל מקרה, לגבר צעיר ובריא חמישה ימים רצוף לא אמורים להיות בעיה, וגם אם כמות הזרע כן יורדת מעט בזמן הזה, עדיין אמור להיות שם מספיק בשביל הריון. מה גם שזרע יכול לשרוד ארבעה-חמישה ימים, אז בעצם כל הזמן מחזקים את המאגרים.
בעיקר לא להשתגע, שהכניסה להירון תשאר חוויה כיפית ולא מטלה שצריך לבצע.

nuki55

New member
משיטוטים בנט ראיתי ...

שאיכות הזרע לא יורדת אבל הכמות כן...זה מה שמדאיג אותי קצת

RJD1

New member
מהניסיון שלי

בפעם היחידה שעשינו הזרעה יום אחרי יום המדדים ביום השני היו אפילו טובים יותר מבראשון, זה רק מראה שאי אפשר לדעת.
לדעתי כל עוד לא מגזימים זה בסדר גמור.
אבל אם את דואגת גם יום כן יום לא מכסה יופי.

למעלה