קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע

rotemika11

New member
סופ"ש לא כיף...

אוף... סופ"ש כל המשפחה של הבעל בא לחגוג יומולדת של הבעל... חשבתי שיהיה נחמד
הסופ"ש יעבור מהר ויאללה עוד שבוע אפשר כבר לבדוק ( אולי הנס קרה גם לי סוף סוף - ואני אגלה הריון)
כמובן הכל עבר טוב עד ארוחת הערב... ואז גיסתי מספרת שהיא בהריון... וכמובן שמכיון שהילשים אצה קטנים מאצלי מיד התחילו ההשוואות וההצקות "נו מה איתכם"...???
אז הסופ"ש עבר לא ממש בכיף.. ומי יתן והחודש כבר אגלה שגם אני בהריון!!! אמן

לימ13

New member
מכירה אתה תחושה הזו אומנם החודש עוד לא מנסים

אבל תמיד שואלים אותי גם את השאלה הזאת נו לא רוצים עוד וכו'... תמיד הייית אומרת שהקטנה צריכה עוד לגדול אבל עכשיו כבר אין תירוצים כי הקטנה בת 3.2 אז אני אומרת עוד כמה חודשים . נראה באמת אם הפעם זה גם יקרה מהר כמו בשני ההריונות שנכנסתי תוך 3 חודשים בכל זאת עבר אפשר להגיד כימעט 4 שנים מההריון האחרון.

אוף מעצבן

אני מכירה את ההצקות האלו כבר שנים, כי אצלנו הילדות כבר גדולות. "נו, אתם הבאים בתור לא? " או "מה זהו? אתם לא חושבים על עוד ילד?" . בשנים הראשונות זה לא הזיז לי וגם הצחיק אותי כי כמובן לא ניסינו אבל בשנה האחרונה זה ממש מטריד. כאילו מה, אנשים לא חושבים על האופציה שיכול להיות שלא מצליחים מהפעם הראשונה? ובכלל למה כל אחד חושב שזה בסדר להכנס לי לרחם?! לפעמים בא לי פשוט להגיד את האמת - כן, אנחנו מנסים ועוד לא הצלחנו. ושפשוט יעזבו אותי בשקט.
ובלי קשר - מזל טוב ליומולדת והלוואי והפעם יהיה חודש מנצח

Angie88

New member
אחת התחושות המעצבנות...

מצד המשפחה כבר לא לוחצים עליי מזמן. אבל בעבודה שואלים (כי הריי, אני נושאה כבר כמעט שנה) *לצוך העניין התחלנו לפניי כי גלולות וזה...

אני מאחלת לך ששבחודש הזה של הנסיונות, הכל ייתסדר וכעבור זמן מה ובדיקת דופק מהממת ובריאה השאלות ייפסקו

rotemika11

New member
וזה לא הסוף...

אתמול אחותו החצופה התקשרה בערב ואמרה שהתערבה עם בעלה שאני בהריון...
מה????!! ממש חצופים מה זה החוצפה הזאת, איפה הפרטיות שלנו? ובכלל מאיפה היהירות לשאול דבר כזה...
התבאסתי.. הלכתי לישון אתמול בשמונה בערב ממש לא היה לי כוח להמשיך את היום!

חמודית27

New member
אופ... דיכאון

עכשיו ראיתי את התוכנית של אמנון לוי מאתמול...

פשוט מרגישה נורא.

כבר 3 חודשים אנחנו מנסים וכלום... פשוט מפחיד...

אני ראיתי אותו אתמול בלילה

ופשוט לא יכולתי להרדם מרוב מחשבות.
עוד לא הגעתי למצבים של זריקות, שאיבות והחזרות...וזה פשוט עשה לי רע. לא רק בגללי, אלה בגלל כל הנשים שעוברות IVF. תהליך קשה פיזי ונפשי...
בכיתי חצי פרק, במיוחד עם הסיפור של הזוג הכ''כ צעיר ...
אווווווף

חמודית27

New member
מזדהה כל כך...

כן עצוב ומפחיד...

אנחנו מנסים 3 חודשים, והרופאים אומרים שהכל תקין ושזה לא הרבה זמן ולהמשיך לנסות...

הבעיה שיש לי אקנה, את חושבת שזה מצביעה על בעיה כלשהי?

את מכירה נשים שנכנסו להריון עם אקנה?

אופפ החודש ממש התחלתי להילחץ...

חמודית יקרה

3 חודשים זה באמת מעט מאד זמן! זה בדיוק מה שאמנון לוי דיבר עליו שהרבה נדים כל כך לחוצות שמגיעות לטיולים ללא על צורך, תאמיני לי שאת לא רוצה להגיע לטיפולים. רוב אובן של הזוגות ייכנסו להריון תוך שנה ורוב מאלה שלא ייכנסו תוך שנה ייכנסו בשנה השנייה. תני לזמן לעשות את שלו ואל תחפשי בעיות איפה שאין, אקנה לא גורמת לבעיות פריון, היא יכולה להיות קשורה להפרעה הורמונלית ויכולה שלא. ההמלצה שלי - תעשי סקס ותהני, זה יקר . בהצלה!

חמודית27

New member
מירי היקרה!!

היי מירי,

תודה רבה על התגובה...

אני באמת מבינה את זה... לגבי האקנה, אם אכן זה נובע מבעיה הורמונלית, מה עושים כדי לטפל? איזה בדיקת דם לבקש מהרופא?

תודה לך שוב!

stimp228

New member
תלכי לרופא אור...

הם יודעים הרבה יותר טוב מה לבדוק. פשוט לא כל ההורמוניפ בגוף שלנו משפיעים על הפוריות ולכן לא תמיד הרופא נשים ידע בדיוק מה לבדוק.
בהצלחה

cookiii

New member
חמודית יקרה.

רוב הזוגות נכנסים להריון אחרי 12 חודשי ניסיון. מתוך אותם 10 אחוז שלא הצליחו עוד 90 אחוז יצליחו בשנה השניה של הניסיונות.
בסה"כ 2 אחוזים זקוקים לטיפולים מסיבים ומתוחם 90 אחוז מצליחים להיכנס להריון בשנה הראשונה לטיפולים בהפריה.
רק אחוז אחד קטן שבו יש בעיה רצינית כמו רחם לא תקין או חוסר זרע אצל הגבר ימשיך בניסיונות עוד ועוד. אין לך מה לדאוג.
אקנה לבדו לא מראה על שום בעיה פרט לאהבה שלך למתוקים ומטוגנים :)

cookiii

New member
כן, אני מנסה להתרחק כמה שיותר.

גם כי יש לי דברים אחרים לעשות וגם כי המקום הזה הפך להיות עבורי מקום עצוב.
כל הבנות שהתחילו איתי כבר בהריון. חלקן ילדו, חלקן נכנסו להריון שני.
גם בקומונות ובפורומים האחרים. לכן אני קופצת לביקור ושוב נעלמת.

למעלה