קשקשת ברשת לאמצא שבוע

אנייס2

New member
מקומם...

שמעתי בחדשות עכשיו שאימא שחשודה ברצח שני ילדיה מגלה.... שהיא בהריון... מה אתן חושבות???

חמודית27

New member
שאלה - נוזל בדוגלס

אתמול עשיתי אולטרסאונד והרופאה ראתה נוזל בדוגלס. לטענתה אני אחרי ביוץ.
כמה זמן נשאר הנוזל לאחר הביוץ?
צריך להמשיך לקיים יחסים השבוע מה אתן אומרות?

הנוזל

קיומו של נוזל מלמד ברוב המקרים שאכן התרחש ביוץ. הסיכוי להיכנס להריון הוא בקיום יחסים לפני שמתרחש ביוץ. אתם יכולים להמשיך בכיף שלכם

stimp228

New member
טוב, לצערי הרחם לא נקי....

היום הייתי בביקורת אצל הרופאה שלי. עדיין ראו קרישי דם ברלם, אמנם לא הרבה אבל היה שם.
היא ישר נתנה לי מרשם לציטוטק, 2 כדורים פעמיים ביום למשך יומיים.
היא גם שאבה לי כמה קרישי דם גדולים, שזה היה קטע כי פשוט לא ידעתי שזה קיים!
מגניב ביותר, בקושי מרגישים משהו, היא החדירה צינורית ממש קטנה וידנית שאבה, כל שאיבה עם צינורית חדשה... משהו הזוי... נגנבתי!!! זה לא גרידה ולא משהו מסובך, ואין הכנות לפני, והיא הסבירה לי במפורט מה זה ואיך זה עובד ולמה היא עושה את זה... בקיצור שמחתי שיש עוד אופציות... למרות שזה רק קרישי דם ולא מדובר ברקמה עוברית חס וחלילה....
שבוע הבא יש עוד פעם בטא כדי לראות איפוס.

אז עכשיו לקחתי את המנה הראשונה קל הציטוטק, ויושבת לי בפחדת אימים לראות מה יהיה.... יכאב או לא, הדימום יתחזק או לא?!

הדבר היחיד שמעודד זה כל ההודעות שלכן, מכורה לפורום הזה!!!!
הודעות פסים, בטא ודופק זאת מנת הסם שלי!!!! שואב כוחות מכן ומחייכת חיוך מלא עם כל הודעה משמחת!!!
איזה כיף שיש לי את הפורום הזה ואתכן!!!

אז אם מחר תראו תגובות שלי כנראה ששרדתי את המנה הראשונה של הציטוטק, כנראה זה לא הרג אותי בשנתי :)

לילה טוב ומצפה לעוד המון הודעות משמחות מכן.

מקווה שזה יעבור בקרוב!

תראי את הצד החיובי- מדובר בקרישי דם, כלומר לא בשאריות של שק/שלייה שמחוברים לרחם וזקוקים לציטוטק כדי "להתנתק" אלא בקרישים שצריכים לצאת וזה הרבה יותר פשוט..
עבורי הציטוטק היה ממש כמו מחזור קליל, מקווה שגם עבורך

3merry

New member
מקווה שלא יהיו

הרבה תופעות לוואי.... ולא תצטרכי יותר שום התערבות רפואית מעבר לכך!!!!! בהצלחה יקירה... גם אני מכורה קשות לפורום הזה....

stimp228

New member
אין עלייך! כמה חיבוקים.....

ואת זוכרת שאת חייבת לי תשובה מהסקירה.... :)
אז בן או בת????

yoolyul

New member
ברור שזוכרת זה רק עוד יומיים

כבר לא יכולה לחכות מרוב מתח ולחץ...
מבחינתי שאלת הבן/בת נדחקת למקום שני, אני כל כך בחששות כבר לא ישנה טוב כמה לילות...

שמחה שהכל ממשיך להתקדם באופן סביר, אני מאמינה שממש בקרוב הכל יגמר ותוכלי לחזור לשגרה ולניסיונות!

stimp228

New member
הכל עניין של זמן...

כל עוד אנחנו בראים ורוצים... זה יבוא... זה פחות מדאיג אותי...
ולגבייך- די לחששות!!!! הכל בסדר.... תפסיקי לאכול סרטים.... זה כבר לא כימי וכל עוד השקיפות עברה בהצלחה הסיכוי לשיבושים מאוד נמוך!!!! אפסי ומבחינתך לא קיים!!!!!
במקום לדאוג להריון תתחילי לחשוב איך את מעצבת את החדר :)

ואם זה הריון ראשון אז בהחלט יש לך מלא דאגות אחרות, קורס הכנה ללידה... לחשוב איפה את רוצה ללדת.... להתחיל לחפש בגדים שיתאימו לבטן הגדלה.... לזכות לבקש מהרופא הרבה תמונות של האולטרסאונד :)
יהיה בסדר....
יום מהמם

yoolyul

New member
ברור שזה הריון ראשון, נראה לי שלחצים כאלה זה

רק הריון ראשון.
חוץ משיבושים בהריון, יש את כל הנושא של בעיות עם העובר (זו הרי המטרה של הבדיקה הזו, לבדוק שאין מומים...) כך שיש ממה לחשוש...
כנראה שככה זה כשמחכים כל כך הרבה זמן להריון ושהגיל לא משחק לטובתי... קשה להשתחרר מהלחצים...
אבל תאמיני לי שאני מנסה, אני כבר הרבה יותר ממה שהיה בהתחלה, פשוט עכשיו יומיים לפני הבדיקה, החששות עולים שוב.
אני עדיין לא מרחיקה לכת ללחשוב על הלידה, לוקחת שלב שלב.
ולגבי תמונות - כבר יש לי בוק מהמם מהשקיפות ואני מחכה לתמונות מהסקירה שיצטרפו לאלבום

תודה על העידוד!

stimp228

New member
בנות תודה!!!!

בנתיים הלילה עבר סביר, התעוררתי מספר פעמים בגלל התכווצויות, אבל לא היו כאבים בלתי נסבלים.... הדימום עדיין לא התחזק אבל אני מניחה זה בגלל שהייתי בשכיבה.... אוף.... מרגישה מפגרת בגלל כל הפחדים שהיו לי אתמול.
השד לא נורא כל כך....

יום מהמם...

Az1980

New member
הציטוטק הוא לא כזה נוראי

את ההפלה שלי בשבוע 6 עברתי מבחירה עם ציטוטק ולא היה נורא בכלל (פיזית כמובן לא נפשית).
מה שכן תצטיידי באופטלגין ותיקחי עוד לפני שכואב כי זה ממש מכווץ את הרחם וגורם לכאבים.
שיהיה בהצלחה והנה את קרובה לסוף!

olsy123

New member

עוד קצת וזה מאחוריך!!

תמשיכי להתחזק ומאחלת הודעת פסים בקרוב מאוד

Saritgil

New member
את מקסימה

ואני שאבתי כוחות ממך
רק עכשיו אני קוראת מה שעברת
שיהיה לך בהצלחה
קבלי חיבוק ממני
את מקסימה

stimp228

New member
תודה רבה!!! זה מרגש!!!

איזה כיף לקרוא את זה.
אכן עברתי הפלה טבעית בשבוע 6. אבל זה לא כזה נורא. בזכות העובדה שיש לי ילד מתוק בן שנה בבית עברנו את זה די בקלות... הייתה פשלה קטנה של הרופא במיון אבל התאוששנו מזה מהר. ערב אחד של קצת בכי והכל נגמר. חזרתי להיות אופטימית מתמיד.
לפעמים צרות מחזקים אותנו, רק צריך לדעת לקחת את זה למקומות הנכונים.

יום מהמם

Saritgil

New member
צודקת לגמרי

אני מקווה שבנות פה בפורום ישאבו כח ממה שכתבת
לא כולם לוקחות את זה בקלילות או אופטימיות ויש כאלה שנשאבות למקומות נמוכים מאוד

כל הכבוד
אני מאחלת לך לראות החודש פסים חזקים מאוד
נ.ב עדיין לא קיבלתי
אני ביואב 14
מחכה למכשפה בטח מחר בבוקר
והלוואי ולא תגיע