קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע

olsy123

New member
סוג של קיטור

עשיתי בטא היום בבוקר והאתר של כללית קרס! אי אפשר לראות תוצאות של בדיקות מעבדה

אווווווף, אני לא יכולה להתאפק.....!!!

טובה בלהיכנס להיריון, פחות טובה בלהחזיק אותו

היי,
קוראת סמויה אדוקה, פחות כותבת אבל חייבת לפרוק..

נקלטתי בחודש הראשון שניסינו אבל השמחה הייתה קצרה- הפלה בשבוע 8 אחרי הפסקת דופק. זה היה לפני 4 חודשים- נגמר עם פעמיים ציטוטק, אינסוף מעקבים, היסטרוסקופיה לפני חודש ועכשיו- מחזור שמאחר בשבוע וקצת ו-US שלא מראה כלום...
מחכה לבטא (תשובה מחר) אבל באופן ריאלי נראה שמדובר בהיריון כימי ובמחזור שמתחבא.
אז נקלטתי בפעמיים מתוך הפעמיים שניסינו אבל להתפתח לאנשהו זה לא התפתח.. באמת מרגיש שאני מוצלחת ממש בלהיקלט להיריון אבל לא טובה ביתר.
אני יודעת שיש כאלו עם צרות הרבה יותר גדולות משלי אבל בכל זאת.. מבאס

stimp228

New member
נתחיל משאלה מאוד חשובה....

ביוץ, זהית ביוץ החודש????
אם לא זהית אז יש סיכוי שהיה ביוץ מאוחר ולא ראו כלום באולטרסאונד כי זה היה מוקדם מדי...
אל תחשבי על כימי... וגם אם כן אז השד לא נורא. זה כלום לעומת הפלה בשבוע 8.

אני כל כך מבינה לליבך, זה לא נעים, זה עצוב ומבאס.... אבל הייי... בעצמך אמרת שזה חדשות נהדרות שאת נקלטת, וזה אכן משמח!

תהיה אופטימית!!!! הלוואי ותקבלי בטא יפה ותופתעי לטובה...
למרות שאת סמויה אני בהחלט אשמח לעדכון ממך.
ופעם נוספת, תחשבי חיובי, זה קשה כי את עכשיו באי וודאות והמחשבות רצות אבל כל פעם שאת מתחילה לחשוב משהו לא טוב תעצרי את עצמך. ותחזרי כמו מנטרה "הכל בסדר! הגוף שלי בסדר! והפעם הכל יצא טוב ובלי דרמות" תאמיני בזה....
אני מאוד מאמינה בנבואות שמגשימות את עצמן, לצערי זה קורה לי הקבה לאחרונה. כל פעם שאני ננעלת על איזה פחד ומחשבה שלילית זה פשוט מתפוצץ לי בפרצוף.

חיבוק גדול לתחיל היום, שהיו הזה יהיה כיף עם בשורות טובות.

סטימפ!!

שמחה לראות אותך מגיבה אחרי ההודעה של אתמול.
מחזיקה בשבילך המון אצבעות.

mirial251

New member
אוף, הצפיה הזאת הורגת אותי...

חודש שעבר היו לי כל הסימנים האפשריים להריון.. בחילות, עייפות, כבר חשבתי שזהו זה, אבל לא.
החודש אין כלום. אבל כלום, אני שבוע לפני מחזור ובדר"כ יש לי קצת כאבי מחזור בשלב הזה, ועכשיו אין..
וכמובן שאני מפרשת את זה גם כסוג של סימן.
איך משחררים?!

dornat

New member
אל תחשבי על זה,

שימי את מחשבותייך בדברים אחרים, תתעסקי בדברים אחרים. ככה הזמן עובר יותר מהר וגם לא מצפים כל כך ואז אם יש אכזבה היא לא כזו נוראית.

מחזיקה לך אצבעות כמובן אבל נסי לחשוב על דברים אחרים. ולא להתעמק ולהתמקד בזה יותר מדי.

dornat

New member
התחילו הסימנים הפסיכוסומטים אצלי

יוא"ב = 5 (כולה) ואחרי השירשור סקר הזה של מה הרגישו נשים שנכנסו להריון אני מתחילה להרגיש את אותם סימנים וברור שלי שזה פסיכוסומטי. הינה אני רואה קצת ורידים בולטים בחזה. ולהרגיש שהם אולי קצת נפוחים. (כנראה שזה יותר שטויות שאני מספרת לעצמי)

ושאולי יש לי הרבה פיפי. מה שמעניין זה שאחרי האכזבה הגדולה של חודש שעבר אני כל כך מרגישה שזה לא יקרה החודש בדיוק כמו שחודש שעבר זה לא קרה (אחרי שהייתי בטוחה ב 95% שאני כבר בהריון) פוווווו

stimp228

New member
הציצי זה לא פסיכוסומטי....

הרגישות בחזה נובעת מעליית הפרוגסטרון.... והוא גם ככה עולה אחרי הביוץ... אם יש הריון הוא ממשיך לעלות אבל זה כבר לא קשור....

בכל מקרה בהצלחה!!!! הכל עוד פתוח

yoolyul

New member
יש תופעות שהן תוצאה של השתחררות הפרוגסרטרון

שמשתחרר כל חודש אחרי הביוץ בלי קשר להריון או לא.
פשוט אם יש הריון הוא ממשיך לעלות (הפרוגסטרון) ולכן לרוב התופעות מתגברות ואם אין הריון הוא מתחיל לרדת בימים שלפני קבלת הוסת ולכן התופעות נעלמות.

הכאב וההתנפחות של החזה, הרבה פיפי ועייפות (וגם חום שחר גבוה) הם תופעות של הפרוגסטרון, לי היו את התופעות האלה כל חודש אחרי הביוץ ברמה קיצונית.
זה אכן לא אומר כלום על ההריון אבל אל תחשבי שזה פסיכוסומטי... זה לגמרי קורה לגוף שלך ויש לזה סיבה פיזיולוגית

בחודש שבו נקלטתי היו לי את כל התופעות האלה בדיוק כמו כל חודש, כך שבאמת אי אפשר לדעת מזה כלום...

חבל...ממש חבל...

חבל שאין איזה מכשיר - נניח משהו כמו טמפון - ש24 שעות אחרי הקימפור אפשר להכניס אותו ל"פושפוש" ולגלות אם יש הריון או אין....
חבל שאין לנו בגוף איזו נורה אדומה שנדלקת כאשר הזרע פוגש את הביצית...
חבל שהבטא לא מתחילה לעלות מהיום שאחרי הביוץ...
חבל שלא המציאו מדבקה שמדביקים על הבטן ואפשר לראות דרכה - כמו אולטרסאונד - מה קורה שם ישר אחרי הקימפור...

ממש חבל...
זה היה חוסך לכל הנשים בעולם הרבה שעות של ציפייה,בכי,תסמינים פיקטיביים וכסף על בדיקות הריון

(הכותבת הינה אישה ביוא"ב 3
)

Babybini

New member
חחח..
מי שימציא משהו כזה יעשה מלאא כסף!

ויזכה למקום בגן עדן בוודאות.

תנסי לא להתעסק בזה.. תמצאי משהו אחר לעשות, חבל על העצבים שלך

חחח הוא יהיה מיליונר תוך שבוע בערך :)

אין לי משהו אחר לעשות!!!!! רק כשאני בבית עם הילדים הם מעסיקים אותי מספיק בשביל לא לחשוב על זה....
בעבודה אני עושה דברים ותוך כדי בודקת את האפליקציה של FF בנייד ואחר כך במחשב - כאילו שמשהו ישתנה מעצמו!!! חחח
ואז אני עובדת כמה דקות ונכנסת לפורום - אולי פתאום תקפוץ לי הודעה שיהיה רשום בה " מזל טוב,את בהריון!".
ואז אני חושבת על נשים שנכנסות להריון בטעות! איך?!!??!?! איך למען השם?!?!? איך הן עושות את הטעות הזאת?!?!? אני גם רוצה טעות!
ואז בערך עברה רבע שעה....ושוב מתחילים מהתחלה :)

stimp228

New member
ההריון הראשון שלי היה בטעות :)

אבל יצא הכי מהמם!!!!
גיליתי על ההריון יומיים אחרי החתונה... אז באמת שהיינו מאושרים ושמחים.

חמודית27

New member
חזק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני כל כך מסכימה איתך!!!!

כבר 3 חודשים אנחנו מנסים להיכנס להריון ראשון , וזה מרגיש כמו 3 שנים...

בעבודה כולן אימהות וכל היום ובארוחת צהריים מדברות על הילדים שלהן - מה הן יעשו איתם בחופש חנוכה, ומה הקטנה שלי אמרה, ומה הקטן לי עשה...

דיי אני לא רוצה לשמוע את השיחות האילו!!!!!!!!!!!!!!

למעלה