מצטרפת לפורום ואשמח לתשובותיכן

kinderit

New member
מצטרפת לפורום ואשמח לתשובותיכן

היי, אחרי שנים רבות מצטרפת לפורום הזה ומאחלת לכולם לעבור לפרום היריון במהרה, אז קצת על עצמי ואז שאלה (-:
אני בת 39 אמא לילדה בת 7 שנולדה על רקע טיפולי הזרעה ובעת הכנה למעבר IVF נקלטתי עצמאית . לפני כשנתיים חזרתי למסע טיפולי הפוריות כאשר התחלנו טבעי רק עם מעקב ביוץ והזרעה והמשכתי עם גונל ואז בשל רשלנות רפואית כאשר אני עם כאבים נוראיים ועלפון , נותחתי ניתום חירום דחוף של היריון מחוץ לרחם וכריתת חצוצרה שמאלית , עם זאת הובהר לי שגם עם חצוצרה אחת ניתן להיכנס ,החלטתי שאינני חוזרת לטיפולים , לפחות לא בתקופה הזו ואחר ההחלמה התחלנו בנסיונות טבעיים פה ושם ,אך שום דבר , לאחרונה חשבתי כבר לחזור לטיפולים , אך יש בי את הטראומה והפחד והחלטתי שאני מחכה עם זה עוד כמה חודשים , מעדיפה לרדת במשקל ולהתחזק, למרות שגילי לא צעיר . מאז הניתוח המחזורים שלי לא סדירים , אבל מגיעים כל חודש בסביבות ה- 28 יום , 31 לפעמים גם כל 22 יום ואילו החודש לא קיבלתי עדיין , תאריך מחזור אחרון היה ב- 21.10 , עשיתי בדיקת היריון ביתית ביום ראשון שיצאה שלילית אבל המחזור עדיין לא מגיע , יש לי התקפים של כאבים ברחם כמו לפני מחזור, ממש חזקים שאני בטוחה שעומדת לקבל אבל לא , האם יכולה להיות תשובה חיובית בבדיקת דם למרות תשובה שלילית בביתית ? אני חוששת ללכת שמה אתאכזב מצד שני איחור כזה לא היה לי , אשמח לדעתכן ומקווה שלא עייפתי אותכן

התשובה היא כן

בהחלט יכול להיות שבדיקת דם תהיה חיובית למרות שהסטיק יצא שלילי ולא הייתי שוללת את זה במיוחד אם יש לך כאבים.
מציעה שתפני לרופא גם לבדיקה קטנה של עניין הכאבים
בהצלחה

kinderit

New member
תודה רבה

אם עד מחר לא יגיע אגש לעשות בדיקת דם בתקווה לתוצאה חיובית

stimp228

New member
מחזיקה אצבעות חזק חזק לבדיקה חיובית

שתצא בטא יפה!!!!
יש מצב שהבדיקה שבדקת איתה היא לא מספיק רגישה ובגלל זה יצא שלילי.

בנוגע לכאבים, אכן עדיף לגשת לרופא אם זה כאבים שמפריעים לך והם לא אופיינים....

תעדכני :)

kinderit

New member
תודה רבה רבה

על התגובה החמה , אני רוצה לקוות שכן מצד אחד ומצד שני ממש פוחדת להתאכזב, אולי בגלל זה דחיתי את הבדיקה, גם כי לא רציתי להידקר סתם אבל בעיקר כי הידיעה שאולי כן עושה לי מצב רוח טוב ואם מחר אראה לא בטוח זה יתסכל ואפילו ידאיג שהמחזור מתנהל בצורה כזו .

למעלה