בסערת רגשות

סיווני30

New member
בסערת רגשות

הפסקתי גלולות והמחזור לא סדיר. קיבלתי לאחר 32 יום, וחודש לאחר מכן אחרי 35 יום.
בדקתי ביוץ בעזרת מקלות ביוץ החל מיומ14, וחום השחר מיומ1.

מקלות ביוץ הראו חיובי במיו23, וזאת לאחר שהחום ירד מיומ21.
כך שהחום היה נמוך מיומ21 ועד יומ25. ביומ26 בבוקר החום עלה משמעותית. אך יום לאחר העליה הוא ירד שוב והיום ירד אף יותר.
על פניו חשבתי שבייצתי כי כל החודש החום היה יציב ועמד על 36.3-36.5, בימים שקדמו לביוץ הוא ירד בין 36.0-36.2.
יום לאחר הביוץ הוא עלה ל36.7. ומאז ירד 36.4,36.2
יכול להיות שבכלל לא בייצתי?? כי החום אמור היה להשאר גבוה...

מבינה את סערת הרגשות,

ועל אף שבתקופה כזו כל סימן כזה או אחר הוא ממש על גבול ה"סופני" מבחינת המשמעות שלו, זה לא באמת כך ואני אסביר, בזמנו נכנסתי להריון עם חום השחר, אומנם הוא יחסית מדויק אבל לא תמיד צריך להתייחס אליו בצורה כ"כ חד משמעית, כל הסימנים שכתבת מצביעים שכן היה ביוץ- האם בדקת הפרשות בימים האלה?
זה שהחום השתנה דרסטית באחד הימים- ולא שינית כלום במדידה מבחינת שעה וכו' אומר שכנראה כן היה ביוץ (למרות ששוב- זה לא מדע של 100%...) זה שהחום "לא החזיק" עצמו גבוה לאחר מכן- אני לא בטוחה מה זה אומר, אבל לא בהכרח זה נתון שהוא חד משמעי שמשהו לא בסדר...
תוכלי לדעת אם היה ביוץ בעוד 12-14 יום בערך, כי ברוב המקרים (מודעת שלא במאה אחוז) אם הייתה וסת- היה ביוץ. זה עניין שללמוד להכיר את הגוף ממחזור למחזור מה שנקרא...
עוד מעט יגיעו המנוסות ויסבירו יותר טוב

cookiii

New member
את יכולה להראות לנו את הגרף?

יהיה יותר קל לענות לך ככה.

Blackbird8

New member
יכולות להיות כמה אפשרויות

יהיה קל יותר לענות אם תצרפי את הגרף שלך אבל בעקרון אי אפשר ממש לדעת.
אני ממליצה בחום, אם את לא משתמשת בכלי הזה, לנסות להשתמש באתר האינטרנט של (FF) Fertility Friend שיש לו גם אפליקציה.
את מזינה לשם את הנתונים על החום שלך וכשהאתר מזהה ביוץ לפי הנתונים שלך, הוא מסמן לך שהיה ביוץ. זה מאד קל כי ככה את לא צריכה לנתח בעצמך את הטבלה שלך וגם יכולה להשוות בין חודש לחודש ובכלל זה כלי מעולה- אני מאד אוהבת. אפשר לעשות עם מנוי VIP ואפשר להשתמש בחינם.

בכל מקרה, ה-FF קובע שהיה ביוץ רק אחרי שיש 3 ימים רצופים עם טמפ' גבוהות (ורק לפי זה הוא קובע שהיה ביוץ).

אגב, לפעמים הגוף מנסה לבייץ ולא מצליח ואז מנסה לבייץ שוב וגם אצל בנות שהכול תקין אצלן עשוי להיות חודש אחד בשנה ללא ביוץ... אז לא צריך לדאוג בגלל זה וכדאי להמשיך לעקוב ולראות איך מתקדם.
בכל מקרה, אצלי היה חודש מוזר שבדיקות הביוץ התחילו להתכהות, חשבתי שהולך להיות ביוץ ואפילו היה לי יום אחד בודד עם טמפ' גבוהה, אבל אז הטמפ' ירדה חזרה ואז כמה ימים אח"כ היה ביוץ אמיתי. אז לא להתייאש!
אחרי גלולות הגוף לא תמיד מאוזן וזה עשוי לקחת קצת זמן אבל לא צריך להתייאש, בסוף זה מסתדר.
טוב שאת בודקת חום השחר, זה יכול לתת לך אינדיקציה טובה למה שקורה בגוף שלך...

למעלה