בהריון כן
או לא
לתחילת שבוע

כן.. או לא? כן או לא???

אני חושבת שאני עומדת להשתגע. באמת. ובבקשה רק אל תגידו לי להרגע

7 חודשים של נסיונות. החודש פעם ראשונה עם איקקלומין.
אז כן? או לא? כן? או לא?
מחזורים של 25-30 יום, היום יום 27. אם אני לא טועה והרגשתי נכון - יוא"ב 12.
מסיבות שאני מעדיפה לא לחשוף (קשור לעבודה שלי וגם של בעלי) ממש חשוב לי להיכנס להריון כבר, החודש הכי קריטי מכל החודשים.
יש הרבה דברים אחרים לחשוב עליהם ולהתעסק בהם - ילדה נהדרת בבית, קריירה, משפחה, חברים, תחביבים... אבל לא משנה כמה עסוקה אהיה, הימים האלה תמיד משגעים אותי והמחשבות האלה תמיד יחזרו ויצוצו.
כן או לא? כן או לא?
כל הליכה לשירותים מלווה דפיקות לב - יהיה דם או לא?
כל תחושה קטנה מאיימת לקבל משמעויות שאולי לא קיימות.
אז כן או לא? כן או לא?
כן או לא?!?!?!?!?!

lid85

New member
זו השאלה

מה שבטוח, פה אף אחת לא תגיד לך להירגע...
אני יכולה רק להביע המון הזדהות ולאחל המון בהצלחה ושהחודש יהיה החודש שלך!
גם אני כמוך, בעיקר בגלל העבודה, כבר מאוד חסרת סבלנות להיכנס להריון.
וגם אני כמוך כל חודש מתמודדת עם הטירוף הזה של כן או לא, עם חוסר הודאות ועם הציפייה שלא עוזבת אותי (והופכת הכל לקשה יותר) עד רגע קבלת המחזור, לא משנה שכבר עשיתי בדיקה והיא יצאה שלילית או שכבר יש הכתמות...
אבל בסוף זה יקרה

ואני יכולה להוסיף שיש לי חברה שאחרי הרבה זמן של ניסיונות התחילה לקחת איקקלומין ונכנסה בניסיון הראשון איתו (אני לא יודעת כמה זה נפוץ אבל זה מעודד).
אז שולחת לך
ושוב, בהצלחה!

תודה רבה וגם שאלה

יום 28 למחזור, משערת שיוא"ב 13-14 ועדין אין מכשפה.
אז כן או לא? כן או לא?

אני לא אופטימית כי בחודשים קודמים המכשפה הגיעה לפעמים גם ביום ה- 30 (ולפעמים ביום 25).
מחזיקה את עצמי לא לבדוק סתם, לחכות עוד יומיים לפחות... אני בכלל לא יודעת מה נחשב לאיחור כי המחזורים לא לגמרי סדירים ומדויקים.
מחפשת סימנים...עוד שניה אתן משמעות גם לצורה של העננים הבוקר

אז כן או לא? כן או לא?
מתי לבדוק???

lid85

New member
איזה קטע..

גם אני ביוא"ב 13 יום 29 למחזור... בעיקרון אני אמורה לקבל היום ואצלי די סדיר...
אם המחזורים שלך לא לגמרי סדירים אז כדאי לך לחכות באמת עוד יומיים כי חבל סתם לעשות בדיקה ולהתבאס ואולי סתם בדקת מוקדם וגם חבל על הכסף שתזרקי עליה... מצד שני מי אני שאדבר... אני עשיתי בדיקה שיצאה שלילית ביוא"ב 11 בגלל חוסר הסבלנות שלי.. אבל מאז ועד עכשיו אמרתי לעצמי שבגלל ש"בזבזתי" את הבדיקה ההיא אני לא קונה חדשה עד שאני בטוחה שיש איחור (שזה אומר לבדוק מחר בבוקר כנראה כי המחזורים שלי סדירים)... בקיצור, אם את יכולה להמשיך להחזיק את עצמך אז נראה לי שעדיף...
אגב, אצלי כרגע אין סימנים בכלל, לא של הריון ולא של מחזור... וגם לא היו בכלל... אז אני לא יודעת מה לחשוב ונשאר לי רק לחכות בסבלנות...
מחזיקה לך אצבעות שבקרוב תהיה לך בדיקה חיובית והריון תקין וכיפי

יכול להיות??

היי חדשה ותיקה כאן, לפי 3 חודשים גיליתי שאני בהריון ונעזרתי בכן בכמה שאלות, לצערי אחרי שבוע הייתה הפלה טבעית.
אז החלטתי לתת לגוף קצת זמן להתאושש והחודש חזרנו לנסות.
נראה לכן שהצליח לנו???

stimp228

New member
פס יפה וברור!!!! מזל טוב!!!!!

שיהיה המשך הריון קל ותקין!!!

Blackbird8

New member
אני רואה פס!

והוא גם די ברור...
גם אני בהיריון אחרי הפלה ואני יודעת כמה זה מטלטל וקשה.
נסי להיות אופטימית ולקוות לטוב...
מחזיקה לך אצבעות לדופק מהמם! (גם אני ממתינה לשלב הזה...)

Melanie99

New member
החלטתי להיחשף....סורי על החפירה

עדיין מפחדת, אבל מרגישה שמגיע לבנות המדהימות בפורום הזה לדעת. (למרות שיודעים רק הבן זוג, אחותי וחברה ממש קרובה )

זוכרות את הפספסת שהלכה פה באוקטובר.... אז גם אני! רק שחיכיתי עם ההודעה, בעיקר מפחדים שלי מההריון הקודם שהסתיים בהפלה נדחית אחרי שבוע 10 ואחרי דופק.
מקווה שההריון הזה פה להשאר עד יולי עם תינוקי בריא
אני בשבוע שבע+3 ושמענו דופק לפני 4 ימים.
אני פוליציסטית, מחזורים ארוכים מאוד עם ביוצים לא סדירים.לאחר 16 חודשי נסיונות מתוכם... 3 סבבים של מעקב זקיקים, עם FEMARA/CLOMID ותזמון יחסים שלא הצליחו, וזה היה סבב של הזרעה עם FEMARA 7.5mg ותגבור בבית. זה כדור דומה לאיקוקלומין אבל עם פחות תופעות לוואי (עבורי). זה סבב ראשון אחרי היסטרו ניתוחית.

סימנים:
מאחר והיו כל מיני תחושות מוזרות החלטתי לכתוב אותן באפליקציה שלי, אמרתי לעצמי שאם זה לא הריון, אז לא הפסדתי כלום-אני פשוט אכיר את עצמי יותר טוב, ואם זה כן הריון אז יהיה לי מה לספר לכן (אני יודעת איך נהניתי לקרוא סימנים של בנות אחרות שכתבו)

* עברתי הזרעה 35 שעות אחרי אוביטרל (אחרי שטיפה: 37 מליון עם 84% תנועתיות), בשעה 11 בבוקר. ב-12:00-13:30 כבר הרגשתי כאבי ביוץ בשני הצדדים (היו לי 3 זקיקים).
* יוא"ב 4-7 ברגעים מסויימים ולא ברצף, הרגשתי כאילו יש לי משיכות קטנות ודקירות עמומות בצד שמאל של הבטן. שמתי לב רק כי זה חזר על עצמו בכל מיני ימים ושעות. כאילו יש צביטות קטנות מבפנים.
* יוא"ב 8-9 התעוררויות במהלך הלילה, פעם אחת גם פיפי (אני בד"כ ישנה כמו בלוק אפילו לא משנה תנוחות),פה כבר חשדתי כי זה קרה לי בהריון הקודם. עושה בדיקת אינטרנט לוודא שהאוביטרל יצא- היתה שלילית ביוא"ב 7, פס חלשלוש ביוא"ב 8 (מאמינה שזה פשוט שאריות של הזריקה).
*יוא"ב 10 מתחילה לשים לב לריחות רעים (גילוי נאות- אני ממש רגישה לריחות חזקים ועישון אז זה לא ממש מסגיר), נפיחות מזעזעת (קשור לעובדה שהיו לי 3 ביציות ושתי השחלות היו מוגדלות, למי שלא בטיפולים זה לא אמור להיות כל כך מורגש)
* יוא"ב 11 מתעוררת לפיפי ב4 בבוקר, מחליטה לבדוק (משהו בריח החריף הרגיש לי מוזר), מדובר בבדיקת אינטרנט פשוטה ואין לי כח לחכות חמש דק'. משאירה אותה על נייר והולכת לישון. קמה בבוקר ורואה פס כהה יותר מביואב 9, אבל לא מאמינה. עושה בדיקה מאוד אמינה (First Response (FRER, והיא חיובית לגמרי.
*יוא"ב 12 בטא 89 פרוגסטרון מעל 40
יוא"ב 14 בטא 212 פרוגסטרון מעל 40

לגבי שתייה וריבוי פיפי אני לא מציינת כסימן, ורק מכיוון שבלי קשר להריון אני רצה לשירותים כל איזה 30 דק' ושותה לא מעט מים. מה שכן גם הבחור שלי אומר שאני שותה יותר עכשיו ואני צמאה יותר למים, כמעט כל הזמן כולל באמצע הלילה (התחלתי לשון עם בקבוק לידי)

הלוואי שכולכן תכנסו להריון תקין ומלא כבר החודש..... אתן מדהימות ומחזקות.

והנה...מוכנות.... אבקת דופק

אני גם משתמשת בהן, אפשר להזמין מחו"ל

ממש אמינות , מזהות מבטאות נמוכות בטירוף והפס תמיד ברור ולא צריך לסובב ולשים מתחת למנורה וכאלה

למעלה