חדשות ב-
שלנו

מיכמיכ66

New member
שאלה נוספת

אם המחזור החודשי אצלי קבוע (34 יום), הביוץ אמור להגיע בהערכה ביום ה- 18. לפי מדידה של חום השחר הופיע ביום ה- 17 (מסתדר גם מבחינת הופעה של הפרשות והעלמותן), אך לפי ערכות הביוץ אני מבייצת כבר 4 ימים (?) והופיעו לי ממש כמו כאבי מחזור בשיפולי הבטן וחזה נפוח בימים האחרונים.

מה לדעתכן קרה? היה באמת ביוץ ביום 17 או שהכאבים מרמזים על ביוץ שקרה ביומיים שלושה האחרונים? כרגע אני ביום 23 למחזור.

ביוץ על פי ערכת ביוץ

זה רק כשקו הבדיקה זהה לקו הביקורת בעוצמתו. זה מה שקורה אצלך כבר 4 ימים?

lili1707

New member
ממש זקקה לעזרה :/

הפסקתי לקחת גלולות אחרי 6 שנים, לאחר הווסת האחרונה (28.10) בניסיון להיכנס להריון.
עם הגלולות המחזור היה מגיע כל 25 יום.. (21 יום גלולות וביום הרביעי להפסקה)
למרות שרוב הסיכויים שלאחר הגלולות הביוץ פחות סדיר להבנתי הוא היה בין התאיריכם 07-13/11
במהלך ימים אלה קימפרנו יום כן ויום לא.
מיום ראשון אני מרגישה ממש רע.. בחילות איומות, טעם מגעיל בפה שלא משתנה בשום מצב וחוסר תאבון לכלום. הכל מרגיש דוחה..
אני יודעת שזה מוקדם מידי להרגיש תופעות.. אבל באמת שהתופעות לא מדומינות ואני לא רואה יותר מידי סיבות..
האם ייתכן שאני בהריון וכבר מרגישה ככה?
שוחחתי הבוקר עם רופא המשפחה הסברתי לו שאני כבר 3 ימים ככה (בחיים לא חשתי ככה...)
והוא הציע שאעשה בדיקות דם מחר בבוקר והוא יכניס גם בדיקת הריון אבל יכול להיות מאוד שזה מוקדם מידי..

האם מישהי עברה תופעות חריפות כאלה?
האם ייתכן שאני בהריון?
אני ממש מתלבטת אם לעשות את הבדיקות דם.. מרגיש לי מוקדם ומטעה אבל הבחילות פשוט משתקות אותי..
ממש זקוקה לעזרה :(

רשמתי הודעה דומה לפני מספר ימים...

גם אני הפסקתי גלולות וקיבלתי מחזור ב14/10 ומאז היו תופעות שונות ומשונות,צרבת,כאבי ציצי,סחרחורות ועוד... אבל אתמול קיבלתי מחזור :)
אני חושבת שהגוף קצת משתגע אחרי שמפסיקים את הגלולות.
אם הביוץ היה בתאריכים שרשמת אז זה מאוד מוקדם לבדוק עכשיו הריון.
גם אם נקלטת זה יראה שלילי בבדיקה אני הייתי ממליצה לך לחכות עוד קצת.

אם הביוץ אכן היה באריכים שרשמת

אין שום סיכוי בעולם שהיית מרגישה את התופעות כתוצאה מהריון לצערי.. כנראה מדובר במשהו אחר, אולי ווירוס... עובר משתרש ברחם הכי מוקדם 6 ימים לאחר הביוץ וההורמונים מתחילים לעלות רק אחרי זה...

Blackbird8

New member
מחזקת, במחזור הראשון שניסינו להיכנס להיריון

היו לי בחילות נוראיות החל מיוא"ב 5. כל הזמן ניסיתי להגיד לעצמי שזה מוקדם מדי ושגם סופר-עובר לא יגרום לי להרגיש ככה. ואכן באותו החודש לא נכנסתי להיריון. אני לא אגיד לך שהבחילות לא בלבלו אותי אבל ברציונאל שלי ידעתי שזה מוקדם מדי...

אח"כ, חמותי אמרה לי שגיסתי הקטנה גם סובלת מוירוס נוראי של בחילות ולא מתפקדת כמה ימים...

yaell8

New member
שלום, אני חדשה עם שאלה

יש לי שאלה, ואני לא יודעת אם זה המקום- אבל אני ינסה, אולי מישהי תדע תשובה..
לפני קצת יותר משנתיים ילדתי בת בניתוח קיסרי. שבועיים אחרי הלידה- פתאום דימום מסיבי, ביה"ח וכו' - וכנראה שבניתוח לא הוצאה השיליה בשלמותה ונשארה חתיכה. ואז עשו גרידה.
אחרי הגרידה - שאלתי האם זה משהו שאמור להפריע לכניסה להריון בעתיד (גם הרופא שעשה את הגרידה אמר שזה לא מצב מומלץ לגעת ברחם שבועיים אחרי ניתוח קיסרי, אבל לא ממש היתה ברירה..) ואמרו לי שבעיקרון לא.
מאז הייתי שנה ו-9 חודשים עם גלולות. (בהתחלה מיקרולוט וןאח"כ פמינט). ואח"כ הפסקתי.
ומאז אני מנסה להיכנס להריון.. היום בדקתי שוב- והתשובה היתה שלילית.
יש לציין שבהריון הקודם נקלטתי ממש מהר.
האם מישהי מכירה כזה דבר, יש מושג אם זה קשור למשהו, האם יש טעם ללכת לרופא נשים, יש מה לבדוק?
תודה רבה על כל עזרה...

אני יכולה להגיד רק

שכניסה מהירה להריון בהריון הראשון לא בהכרח מנבאת כניסה מהירה גם בהריון השני, ויש פה המון בנות שהן דוגמה לכך. ככה שיכול להיות שזה בכלל לא קשור למה שקרה אחרי הלידה. יש אפשרות לעשות בדיקה שבה בודקים אם יש הידבקויות או צלקות ברחם וגם אותה יש פה בנות שעברו. זו בדיקה שממה שאני מכירה עושים רק מאוחר יותר בניסיונות כי היא לא ממש נעימה. אבל אני מניחה שיש פה בנות שעברו את זה ויוכלו לתת מידע יותר רחב.

mirial251

New member
הי yaell8

יכולה להעיד מניסיון שלי, הריון ראשון היה די מהיר (בפעם השניה), הריון שני ניסינו 5 חודשים עד שהצלחנו ועכשיו אנחנו מנסים שוב כבר 3 חודשים..
אגב, אצלי גם היה קיסרי ראשון ואם את מעוניינת בויב"ק ממליצה לך מאוד על קבוצה בפייסבוק שנקראית "VBAC Israel - לנל"ק ישראל" - https://www.facebook.com/groups/VbacIsrael/
קבוצה תומכת של נשים שעברו קיסרי ומעוניינות בלידה שניה/שלישית/והלאה רגילה.

בהצלחה!

נועה 200

New member
חדשה ישנה

שלום
אני בוגרת הפורום, הילדה שלי בת שנה ושלוש ומתחילים לשקול הריון נוסף.
תזכירו לי, מה צריך לעשות מבחינת היערכות מוקדמת חוץ מחומצה פולית? יש איזה בדיקות דם שצריך לעשות?
לפני שנתיים עשינו בדיקות גנטיות, אני נמצאתי נשאית טייזקס ובעלי לא (אני אשכנזייה והוא עיראקי), מישהי יודעת האם יש בדיקות חדשות שקשורות בטייזקס?

למעלה