יש לי פסים

ראיתי ביום ראשון פסים ב3 בדיקות שונות אבל

HCG, Total 4.7 mIU/mL זאת התוצאה של הבדיקת דם... מה זה אומר?
זה הגיוני???אווף ממש מבואסת שבא לי לבכות

הריון כימי זה

כשיש הפריה של הביצית אבל לרוב אין השתרשות ולכן הבטא עולה ואז יורדת, ולאחר זמן קצר הרירית מתפרקת ויוצאת כמו מחזור רגיל...

זה לא אומר שככל שההריון

גדל אז כך גם המספרים יגדלו בבדיקה אחרת? ויכול להיות שזה מוקדם מידי בשביל לדעת בבדיקת דם או שאני סתם מפתחת ציפיות?

בעיקרון תשובה חיובית להריון נחשבת מעל 5

ורואים תוצאה חיובית בבדיקת דם לפני שרואים תוצאה חיובית במקלון, כי זו בדיקה יותר רגישה. יותר סביר שהבטא הייתה גבוהה יותר ביום ראשון והיום כבר ירדה.
אם את רוצה להיות בטוחה במאה אחוז את יכולה לחזור על הבדיקה בעוד יומיים ולראות אם הערך עלה במקרה.

greyPilo

New member
מצטרת לקרוא

אני לא יודעת אם זה באמת הריון כימי או לא, לא כל כך מבינה בזה.
אבל אולי שווה לנסות עוד יומיים בדיקה נוספת?
אפשרי?

בכל מקרה קבעתי כבר לפני חודש וחצי

תור אצל הרופאת נשים שלי ליום ראשון הקרוב, אבל אם זה הריון כימי אז סביר להניח שאקבל מחזור עד יום ראשון.
ואם לא אז הרופאה תצליח לראות את שק ההריון? (ואני לא יודעת אז אני שואלת- בהריון כימי יש שק הריון בכלל?)

שק הריון רואים רק מבטא 1000 נראה לי

כך שהיא לא תוכל לראות שום דבר במילא. סביר שאם היום הבטא 4.7 תקבלי מחזור ממש בקרוב...

Babybini

New member
לא..

הריון כימי הוא הריון הורמונלי בלבד. הבטא עולה ואז יורדת.
כדי שיהיה שק הבלסטוציט צריך להשתרש.. מאחר והוא לא מספיק להשתרש- אין שק...

זה חלק ממערכת הסינון של הגוף לעוברים לא תקינים.. זה הדבר היחיד שאולי יכול טיפ טיפה לנחם..

בנות יקרות

אין לי מושג איך הייתי מצליחה להתאושש אם לא הידע והנסיון שלכן. בעלי מאוד מנסה לעזור אבל הוא במחשבה של "לא נורא, ממשיכים הלאה ולא בוכים על כל דבר" מצד אחד מבינה את הגישה שלו כי הוא רוצה לראות אותי שמחה ולעשות אותי שמחה מצד שני זה כזה כואב..
אני מעריכה כל אחת מכן וממש תודה על העזרה זה לא ברור מאליו.

תודה ובע"ה מקווה שזה יקרה לכולנו במהרה. אמן.

אוי מצטערת... קרה לי בדיוק אותו דבר

לפני חודשיים, בראש השנה המחזור איחר וראיתי פסים חלשים בשתי בדיקות, ועד שהגיע יום ראשון שיכולתי ללכת לבדיקת דם נשאר מזה בטא 6... כ"כ מבינה את האכזבה והכאב, אבל אולי ינחם אותך שהגוף שלך יודע לקלוט הריון וזה קורה להמון המון בנות... ויש גם האומרים שאחרי כימי קל יותר להיקלט להריון תקין. מאחלת לך שיקרה לך במהרה...

ואגב גם לי היו את כל תופעות ההריון שכתבת

בחילות, עייפות קשה, כאבים חזקים בחזה, וזה אפילו נמשך כמה ימים

למעלה