אחרי הפסקת גלולות מה עם הביוץ ??

AWsmile

New member
אחרי הפסקת גלולות מה עם הביוץ ??

הי כולכן אני חדשה כאן וחדשה בתחום,
הפסקתי גלולות ..לפני כ-4 שבועות ואז מחזור ..ואז בעצם לא המשכתי עם הגלולות
לוקחת כ10 שנים רצוף) מתי בדיוק אמור להיות הביוץ ? רכשתי ערכת סטיקים כאלו..לפי הספירה של יום סיום מחזור הייתי אמור להיות לפני 3 ימים
אין כלום... יש לי תחושות בגוף כמו לפני מחזור אך אין גם שום הפרשות או רמז לביוץ...

ועוד התיעצות
להמשיך ולבדוק עם הערכת בטיקים את יום הביוץ או לחכות לראות איזו הפרשה ואז לבדוק?

תודה רבה
מתוסכלת ..:(

לימ13

New member
היי בדיוק כמוך רק שאני רוצה לנסות רק בחודש

ינואר הריון אבל הפסקתי גלולות בשביל להתנקות אומרים שהביוץ אמור לקרות שבועיים אחרי מחזור אבל אם המחזורים שלך ארוכים אז גם יכול לעבור את השבועיים למשל אני הגעתי רק ליום ה 21 אחרי המחזור ועדיין לא הגיע הביוץ אמרו לי שכנראה מחר הביוץ יהיה אני גם המעקב אז בגלל זה אני יודעת אבל שניסיתי את 2 ההריונות הקודמים פשוט ניסיתי שבועיים אחרי המחזור במשך 10 ימים בשביל לכסות את כל הימים.

AWsmile

New member
לא ממש הבנתי ..

מה זתמורת 21 יום/ 10 ימים / מחזורים ארוכים? ..סליחה על הבורות?
עד עכשיו שהייתי עם גלולות אז מחזור היה בן 5-7 ימים ..האחרון 5 ימים...
ספרתי שבועיים ולא היה ביוץ..אני בודקת עם ערכת סטיקים יו"ב..
בעיקרון הערכה מודדת 5 ימים עד היום יוץ ואומרים להמשיך עוד מספר ימים אם אין כלום השאלה כמה להמשיך? יש זמן מוגדר שהביוץ יכול להופיע? ואם לא אז לא?

לימ13

New member
שאצלי למשל קיבלתי מחזור ב 21/10 ועדיין לא היה

ביוץ והרי ביוץ אמור להופיע בין היום ה 14-20 ואצלי זה כבר 23 יהיה כנראה יום הביוץ אבל ברור שגם לפני זה אפשר להיקלט להריון לגבי הערכות לא מבינה כל כך אף פעםפ לא השתמשתי תמיד הייתי מנסה שבועיים אחרי המחזור יום כן ויום לא וה 10 ימים זה הימים שהייתי מנסה זאת הכוונה שלי הייתה ולפני הגלולות כל כמה זמן היית מקבלת? מתי היה המחזור האחרון שלך ?

AWsmile

New member
לפני הגלולות

הייתי בגילגול קודם לגמרי....אני ממש לא זוכרת זה היה לפני איזה 10 שנים
היתה וסת ב.25.10 נמשכה 5 ימים
הערכה אומרת להתחיל לבדוק כל יום החל מהיום ה11 מהיום הראשון של הוסת וכך עשיתי אבל נדה..אין כלום בערכה לחודש אחד יש 5 מקלות
בינתיים עברו כבר 4 ימים מהיום שההייתי אמורה לזהות ביוץ , קראתי כאן שאפשר גם 20 יום אחרי איזה תיסכול

לימ13

New member
ואפילו יותר מ 20 יום פשוט תמשיכי לבדוק כנראה

הביוץ שלך מאוחר והבדיקות האלו הם של חברה טובה?

AWsmile

New member
קוראים לערכה

"ביוצית הזהב" או משהו כזה של מעבדות ZER
קניתי בסופר פארם
אם אזמין באי ביי אולי יותר זול אבל יקח הרבה זמן להגיע לידיי..
איך יודעים אם חברה טובה או לא? כתוב דיוק ב99 %

stimp228

New member
המלצה למקלוני ביוץ

כדי לא לפשוט את הרגל זה להזמין מאי.ביי... ערכות רגישות של 30 מקלוני ביוץ + 10 בדיקות הריון יעלומלך להערכתי לא יותר מ-80 שקל

Inbarit85

New member
כשמדברים פה על מחזור

לא מתכוונים לימים של הדימום, אלא מהיום הראשון של הדימום (לא הכתמות, דם ממש) עד ליום הראשון של הדימום המחזור הבא.
מחזור סדיר/נורמלי הוא 28 ימים בממוצע.

AWsmile

New member
תודה עינברית עכשיו הבנתי..

אז מה זה אומר מתי אני אמורה לזהות ביוץ פעם ראשונה שהפסקתי גלולות

stimp228

New member
אחרי הפסקת גלולות הגוף קצת משוגע

את יכולה לקבל מחזור אחרי חודשיים ואת יכולה לקבל מחזור סדיר כאילו בחיים לא לקחת גלולות... ויכול להיות איחור רק של שבוע...
לכן מאוד קשה לדעת מתי את אמורה לבייץ.

עצה שלי, בגלל שזה נסיון ראשון הייתי הולכת על לכסות את התקופה, לקמפר יום כן יום לא... בלי לבדוק ביוץ.... לפעמים הבדיוק האלה סתם מלחיצות...

Blackbird8

New member
כמה מונחי יסוד

וסת - הדימום
מחזור - נספר החל מהיום הראשון של הוסת עד ליום הראשון שלפני הוסת הבאה.

הביוץ מתרחש כ-16-10 (ולפעמים במקרים נדירים גם 18) ימים לפני הוסת. כלומר, אם יש לך מחזור באורך 28 יום- הביוץ שלך לא בהכרח יהיה ביום ה-14 של המחזור אל אי שם בין היום ה-12 להיום ה-20. זרע יכול שרוד ברחם עד 48 שעות וביצית חיה בין 12-24 שעות. לכן עדיף שהזרע יחכה לביצית.

את יכולה להתחיל לקיים יחסים יום כן יום מהיום ה-10 של המחזור כדי לכסות ובינתיים לבדוק במקביל עם ערכות ביוץ.
יש ערכות מצוינות ב-Ebay שאפשר להזמין ואז את יכולה להזמין בגרושים 50 בדיקות ולא לדאוג שהן מתבזבזות לך...

למעלה