מבייצות ביחד לסופ"ש

Babybini

New member
בגלל זה ציינתי את זה..

זה עוזר לי מאוד שכשאני רואה שמה קורה לי קורה גם לאחרות.
דווקא השתן היה נראה מרוכז למדי.. אבל אולי זה הסלק, לכי תדעי

Blackbird8

New member
גם לי יש פס שטיפה מתחזק ואז נחלש ונעלם וכמה

ימים אח"כ הביוץ מגיע... זה מוזר...

sandy 86

New member
מזל טוב!

גם לי זה היה ככה. כמה ימים ללא כל סימן ואז פס כהה מאוד. אצלי ההפרשות הן משהו כמו שבוע לפני.
בחודשיים האחרונים אני לא בודקת (אין טעם, אני עם הורמונים ומעקב זקיקים) אבל אני כן יכולה לומר שעכשיו יש הפרשות מטורפות לפני הביוץ, ממש גושים כשאני מנגבת.
אמנם הורמונים זה לא כיף אבל היי! אני זוכה לכל התופעות החלומיות: הפרשות חלבוניות ברורות ושקל לזהות, בדיקת הריון חיובית אחרי אוביטרל, כאבים בציצים ביוא"ב 7 בהשפעת האוביטרל...

Babybini

New member
ממש חיה את החלום..

היי, לפחות יוצא מזה משהו חיובי לא?

sandy 86

New member
בעיקרון אמור לצאת מזה משהו חיובי...

אבל מזמן כבר למדנו שאמור זה רק שם של דג, לא?

דונק

New member
לאו דווקא התארך אבל...

אחרי החוץ רחמי המחזורים שלי השתגעו לגמרי (מבחינת תופעות) ופתאום נהיו סדירים (32 יום) אחרי ש3 מחזורים בין הגלולות להריון היו מעל 40 ימים ולא סדירים בעליל.
בקיצור... נשמע לי סביר בהחלט שגם הביוץ קופץ.

Blackbird8

New member
פס מעולה!

גם לי, הביוץ הראשון אחרי ההפלה הגיע אחרי 27 ימים... שזה הגיוני כי בכל זאת, לוקח לו זמן.

החודש, היה לי ביוץ ביו"מ 24. בד"כ הביוץ שלי ביו"מ 21 כך שגם לי הוא זז 3 ימים קדימה... האמת שבאופן כללי, הביוץ שלי אוהב להגיע מאוחר...

Az1980

New member
היי babybini

גם אצלי הביוץ התאחר לאחר הפלה, המחזורים שלי הם כל 27 ימים (טפו טפו) ולאחר ההפלה המחזור הראשון הגיע לאחר 8 שבועות שזה הגיוני, המחזור שאחריו חזר לאחר כ 28-30 ימים כך שגם הביוץ היה מאוחר יותר ועכשיו מתפללת שלא יגיע.
לוקח לגוף זמן לחזור לעצמו.

תוכייה

New member
היה לי רק מחזור אחד טבעי אחרי ההפלה

והביוץ מאוחר בכמה ימים מהרגיל.
אח"כ המשכנו זריקות והזרעות ואח"כ גלולות ואז IVF בלה בלה
אז מה אם הוא מאוחר?
הלוואי שזה הביוץ המנצח שיוליד לך בייבי מתוק

Babybini

New member
הכל מוזר במחזור הזה..

הביוץ הגיע מאוחר, היו לי כאבים, והטמפרטורה לא עולה כמו חודש שעבר, שהיה החודש הראשון אחרי ההפלה.
אני ביוא״ב 3 אבל הטמפ רק ב 36.3.. חודש שעבר היא זינקה יומיים אחרי כבר ל 36.7.. אוף.
חודש מוזר במיוחד..

תוכייה

New member
אולי הגוף עוד לא חזר לעצמו

ואולי סתם במקרה הטמפ' נמוכה כי יותר קר בחוץ.

מקווה לטוב

למעלה