מבייצות ביחד לסופ"ש

מדחום למדידת חום השחר

הי בנות, אני מחפשת מדחום למדידת חום השחר. האמת שחודש שעבר זיהיתי ביוץ באמצעות מקלונים ואני מרגישה את רגע הביוץ (חודש שעבר וידאתי שהכאב הוא באמת ברגע הביוץ עצמו) אבל סתם חשבתי שיכול להיות נחמד לעקוב גם ככה. מקווה שלא יכניס סתם מימד של לחץ.
בקיצור, חיפשתי בסופר פארם מדחום עם שתי ספרות אחרי הנקודה - ואין. באיביי זה עולה 50 ש״ח כולל המשלוח וזה נראה לי קצת הרבה. יש מישהי פה שקנתה יותר בזול? אם כן איפה? יש לי בבית מדחום רגיל אבל נראה לי שהוא מהיר, שמעתי שזה פחות מדויק. מה דעתכן?

cookiii

New member
מדחום הכי רגיל מתאים.

לא צריך 2 ספרות אחרי הנקודה.

Babybini

New member
אני הזמנתי מאיביי

מהמוכר הזה, ב50 ש"ח את יכולה להזמין אצלו מדחום, בדיקות ביוץ ובדיקות הריון.. כבר הזמנתי ממנו בדיקות בעבר והן סבבה.
מאחר ומחיר המשלוח קבוע, נראה לי שכדאי להזמין כבר גם בדיקות ביוץ והריון, שיהיה.

המדחום נותן תוצאה תוך דקה וזה סבבה.
למיטב זכרוני אלה של ה-10 שניות הם הלא מדויקים.

מפה גם אני הזמנתי את הבדיקות ביוץ שלי

עכשיו אני מצטערת שלא קניתי גם מדחום...
אין לי כרגע צורך בעוד בדיקות, השתמשתי בהן רק חודש אחד בינתיים אז יש לי עוד הרבה, והשאיפה היא לא להצטרך אותן בקרוב

אולי אני אנסה את המדחום שיש לי, פשוט יש לי תחושה שהוא מדחום מהיר, אני לא ממש זוכרת איזה סוג הוא וגם כשאני חולה הוא לא נראה לי ממש אמין.

מדחום דיגיטלי רגיל זה מספיק

לא רואה צורך בשתי ספרות אחרי הנקודה כי גם ככה מתייחסים למדידות רק בספרה אחת אחרי הנקודה
בהצלחה

ועוד משהו בקשר לחום השחר

מנסיונכן, האם זה מספיק למדוד איך שמתעוררים, גם אם זה לא באותה השעה בכל יום?

Babybini

New member
מנסיוני כן.

אני לא ישנה כל כך טוב, ולעיתים קרובות צריכה לקום ב 7:30 אבל מתעוררת ב5, 6 לשירותים. אני מודדת כשאני מתעוררת פעם ראשונה אחרי שינת לילה.
אין הרבה ברירה, צריך לפחות 3 שעות שינה רצופה לפני המדידה ואם התעוררתי ב5, שלוש שעות עד 7, לא יהיו פה.
מנסיוני ה ff יודעת להזהות את הביוץ למרות כל הקפיצות בשעות המדידה, נכון, היא כל הזמן כותבת לי שהתוצאה עלולה להיות פחות אמינה אבל בכל מקרה את מזהה מגמה וכשיש עליה משמעותית, אי אפשר לפספס את זה.

Blackbird8

New member
אצלי כן

גם אם לפעמים השינוי קצת פחות חד הוא עדין קיים.
ובכל מקרה, זה יותר אמין לבדוק לפני שאת קמה לשירותים מאשר אחרי ולא הגיוני שתתאפקי.
אני גם עושה את זה אם אני מתעוררת ורואה שאני מתחילה להתהפך במיטה אני מודדת חום - כי כשאת מתהפכת במיטה את לא באמת ישנה... ואז אני מחכה, מגיעה לשעה הייעודית ובודקת שוב ורואה איך ההבדלים מתבטאים אצלי.

ואז את מכניסה שוב ל-FF?

אני פשוט רק עכשיו מתחילה להכיר את האפליקציה הזו. מה קורה כשמכניסים שתי מדידות באותו יום?

Blackbird8

New member
אין אפשרות כזו

אבל אני רושמת לעצמי את המדידה הנוספת בחלק של ההערות... ואז בעצם יש לי איזושהי אינדיקציה.
את יכולה לציין שקמת לשירותים בהערות...

אבל בשביל הגרף עצמו, תשתמשי במדידה הראשונה ותקבעי לעצמך כלל שזה מה שאת עושה- יש לי תחושה שהיא יותר מהימנה. המדידה השניה היא סתם בשביל להבין את ההבדלים... ואיך זמני הקימה משפיעים.

Babybini

New member
יש איזושהיא אפשרו. נרמול באתר

אבל יש מצב שזה רק ל vip ובכל מקרה הם ממליצים שלא להשתמש בזה.
המדידה הראשונה מספיקה בהחלט

Babybini

New member
בהמשך להודעה הקודמת

מצאתי את ההתייחססות של FF למדידות מרובות. לא ראיתי את זה קודם ומה שמעניין שהם אומרים בעקרון להשתמש בטמפ שנמדדת בשעה הקבועה ביום גם אם התעוררת במהלך הלילה. יחד עם זאת הם לא אומרים בדיוק האם התעוררת משמעו קמת לשירותים או רק פקחת עיניים ויש לזה הרי השפעה על הטמפ..

בכל מקרה אני הולכת עם האפשרות השלישית שלהם וההגיון שלי ומודדת אחרי רצף השינה הארוך ביותר.

Multiple temperature readings

I took my temperature when I first woke up in the night and then again at my usual wake-up time. Which temperature should I use?

In general, you should use the temperature from your regular wake-up time. If you get up in the night for any reason and you know that you will go back to sleep and wake again at your usual wake-up time, resist the urge to take your temperature. Taking your temperature more than once usually just leads to confusion and will often make you lose more sleep.

If you are not sure that you will be able to go back to sleep, you can take your temperature, but only use it on your chart if you are not able to go back to sleep. Always enter any special circumstances in the notes section of your chart so that you will remember what conditions might be affecting a temperature reading.

If you have learned through charting over several cycles that you are more likely to get an accurate reading after your longest resting time, rather than by taking your temperature at the same time, (when it is not possible to do both) then you can use the temperature that was taken after the longest sleep period. Over time (if necessary) you will learn the way your own temperature reacts to changes in waking and sleeping time

[URL]http://www.fertilityfriend.com/Faqs/Multiple-tempe[/URL]rature-readings.html

noanoa64

New member
היי..

אני משתדלת למדוד בשעה קבועה גם אם אני קמה שעתיים קודם לשירותים. אצלי זה לא משנה את המדידה, לעומת זאת אם אמדוד בשעה 5 בבוקר התוצאה תהיה בערך 0.2 מעלות נמוכה יותר מאשר בדרך כלל.

RJD1

New member
תלוי כמה הבדל יש לך

אם ההבדל הוא של לא יותר משעה אז לא אמורה להיות בעיה, אבל אם את מתועררת פעם אחת בשש בבוקר ופעם אחת ב11 אז זה כבר לא כל כך אמין...

RJD1

New member
אין שום סיבה לקנות מדחום מיוחד

אני השתמשתי במדחום רגיל לגמרי והוא עבד מצוין. כדאי באמת לוודא שהוא לא מדחום כזה שמודד תוך עשר שניות, כי אלו לא מאוד מדויקים, אבל יש גם כאלו לא מהירים בכל סופרפארם.

cookiii

New member
נזכרתי שעוד הייתי חדשה עשיתי לכם הסבר על

טרמוקפל ולמה המדחומים המהירים פחות טובים

לא להאמין שאני עדין פה...

Babybini

New member
סוף סוף..

אחרי 3 ימים של טמפרטורה קבועה על 35.9 -כבר התחלתי לדאוג שהמד חום מקולקל
, היום זיהיתי הפרשה חלבונית (רק אני צריכה לעשות בדיקה פנימית בשביל זה?!) ובדיקת הביוץ נהייתה כהה כהה. יש לי גם כאבים, רק לא בטוחה אם הם לא פסיכוסומטיים..
אחרי ההתלבטות שהייתה לי אתמול בצהריים, בדקתי גם אתמול בערב, שם הפס בכלל נחלש.. אבל היום הגיע הפס הכהה, זה רק אומר לא להתייאש!

נראה שהביוץ החודש ביו"מ 20, שזה קצת מוזר כי הוא זז 3 ימים קדימה. זה מחזור שני אחרי ההפלה,כשבקודם הוא הגיע אחרי 33 יום אז אני לא מחשיבה.
לעוד מישהי הביוץ התאחר אחרי הפלה?

פס יפה!!!

נראה לי שהרבה בנות צריכות בדיקה פנימית בשביל זה. אני בכלל כמעט ולא מזהה הפרשות (אבל לא חופרת בפנים כ"כ...)
שמחה שאמרת שהפס נחלש ואז התגבר, זה תמיד נורא מבלבל הקטע הזה, אבל מצד שני זה נורא תלוי בריכוז השתן הרי.

למעלה