שאלה על תנוחה

dornat

New member
שאלה על תנוחה

אם עשינו את זה כשאני מעל (ולא הפוך) אז זה אומר שלא תהיה קליטה? או שגם ככה זה לא משנה?

Blackbird8

New member
ממה שקראתי באינטרנט

יש סברות שונות. יש מי שאומר שזה לא משפיע, יש מי שאומר שזה נחשב אמצעי מניעה (ממש לא הייתי סומכת על זה!) ויש מי שאומרים שזה מוריד את הסיכויים.
בחודש הראשון שניסינו ככה עשינו, כי תמיד היה לנו הכי נוח ככה (שאני למעלה) ואז חשבתי לעצמי שאולי זה פוגע בסיכויים והחלטתי שאין לי כוח לנסות כמה חודשים ואח"כ לגלות שבגלל התנוחה לא נקלטתי. אין לי מושג כמה זה משפיע, יכול להיות שאפשר להיקלט להיריון בכל זאת... לא נראה לי שלמישהו יש תשובה לגמרי אמינה לנושא...
קצת אכלתי את עצמי על זה שעשינו ככה, למרות שאין סיבה, אולי זה בכלל לא משפיע (שקלתי אפילו לשאול כאן בפורום). בכל מקרה, החלטתי, שננסה "להפוך כיוון" ונעבור למיסיונרית ובאופן מפתיע, זה שינוי די מרענן... או כמו שאומרים - מה לא עושים בשביל להביא ילד...

אגב, אני השתכללתי מאז ואני מניחה כרית מתחת לאגן כדי לשפר את הסיכויים. אני גם שוכבת במיטה חצי שעה אח"כ... אין לי מושג אם זה עוזר, אבל יש כאן בנות שעושות את זה. זה במסגרת ה"השתדלות" שלי, לשפר את התנאים לקליטה...

stimp228

New member
אצלי היה ההפך

הריון ראשון נקלט כשאני הייתי למעלה. בוודאות...

stimp228

New member
ועוד משהו קטן

תנסי לשרשר את ההודעות לשרשורים הרלוונטים... זה אחד מכללי הפורום שאנחנו הבנות משתדלות לפעול לפיהם. ככה יותר קל למנהלות....

לילוש 85

New member
אני כל הזמן למעלה- שני הריונות

יש אנשים שנכנסים להריון גם מסקס בעמידה...

dornat

New member
מעודד. כי ביום הכי "חם" זה היה ככה

תגידו קרה לכם שעשיתם הכל כמו שצריך כיסיתם את כל הימים ובכל זאת לא היה הריון?

Blackbird8

New member
בטח שזה קורה

כלומר, גם אם עושים הכל כמו שצריך יש שרשרת של דברים שצריכים לקרות כדי שיהיה הריון ולפעמים הם פשוט לא קורים.
אם עשיתם הכל כמו שצריך הסיכוי הוא משהו כמו 20-30% בכל חודש. כך שבטח שיכול להיות שחודש מסוים עשיתם הכל כמו שצריך וזה עדין לא קרה. רק אם זה לא קורה אחרי כמה חודשים בהם עושים הכל כמו שצריך, אז צריך לבדוק...

מקווה שהחודש יהיה החודש שלך!

Cuenquitta

New member
לא רק שקורה, אלא קורה ב-80% בערך

כן כן, מוזר לשמוע, אבל גם כשהכל תקין ועושים הכל לפי הספר יש סיכוי של סביב 20% (המחמירים אומרים 15, המקלים 25) להריון בכל חודש.
לגבי תנוחות- מקצועית יש די קונצנזוס שזה לא משנה, ככה שלא הייתי מתאמצת במיוחד לשנות מה שטוב לכם.
אז... קצת סבלנות (קל להגיד, קשה לעשות, אני יודעת) ונקווה לחדשות טובות בקרוב

yoolyul

New member
גם אם עושים הכל הכל בול כמו שצריך ומכסים

לפני אחרי ותוך כדי ושוכבים עם רגליים למעלה אחרי והכל תקין אצל שני בני הזוג והכל פשוט פרפקט עדיין הסיכוי להיכנס להריון בחודש נתון הוא בערך 30%.
כך שברור שיש חודשים שעושים הכל כמו שצריך ואין הריון, צריך לקחת את זה בחשבון ולהיערך בהתאם כלומר לייצר סבלנות ושלוות נפש (שזה הכי קשה בעולם) ולהתכונן נפשית שזה ייקח כמה חודשים.

בהצלחה!

למעלה